Babka czekoladowa - na złamane serce

Kiiri

Moderator
Wrz 30, 2007
3,567
0
0
Wyglada przeslicznie
icon_smile.gif
Mam nadzieje ze bedzie Wam smakowac
icon_smile.gif
 

hofi

Member
Sie 3, 2006
2,516
0
36
No kolezanki!! Trzymać kciuki - właśnie się piecze
zwinker2.gif

Musz przyznać że surowe ciasto jest bardzo pyszne, można jeść łyżkami. Ser zmielony zostawił mi drobne grudki, ale chyba bedzie to plusem. Mnie się podoba. Zobaczymy co powiedzą goście i mąż
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

iwona44

Member
Cze 13, 2007
3,226
0
0

Kiiri

Moderator
Wrz 30, 2007
3,567
0
0
Powodzenia
icon_smile.gif
ja pieklam wczoraj i przez pomylke zamiast 0,5dl mleka dalam 1dl i wyszlo jeszcze bardziej wilgotne
icon_smile.gif
wiec kto daje przepisowo ser a chce jeszcze wiecej wilgoci, moze chlapnac troszke wiecej mleka
icon_smile.gif
 

hofi

Member
Sie 3, 2006
2,516
0
36
Jest! Wyszło! Trochę mi się przypiekło, ale już mam taki dziadowski piekarnik. Dźgnęłam je chyba niepotrzebnie patykiem, bo upadło, a tak pięknie wyrośnięte było. Smaczne i pachnące. Jeszcze wróce do niego. Dałam połowę składników, ale sera więcej i mleka też
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kiiri

Moderator
Wrz 30, 2007
3,567
0
0
Moze upadlo bo za duzo wilgoci skoro wiecej sera i mleka - ja tez dzgam zawsze patyczkiem do szaszlykow i nie siada. Bardzo sie ciesze ze mimo wszystko Ci smakuje
icon_smile.gif
Mnie tez sie zaczyna zawsze przypiekac po pol godzinie - wtedy nakladam folie i do konca mam spokoj
icon_smile.gif
 

hofi

Member
Sie 3, 2006
2,516
0
36
A możliwe, że upadek od wilgoci, ale mnie to nigdy specjalnie nie przeszkadzało, rzadko mi ciasto upada, ale zdarza się, nie robię problemu. I tak wszystko jest zjedzone
icon_smile.gif
 

kasik

Member
Gru 14, 2005
535
0
0
Dziś zrobiłam.
Jest faktycznie pyszna,wilgotna.
Troszkę wyczuwam posmak sodki a dałam zgodnie z przepisem.

Mojej córuni bardzo smakuje,zjadła kawałek i mówi daj mi jeszcze tego torcika:)))
 

granola

Member
Lis 12, 2007
304
0
0
wczoraj zrobilam ale w formie placka i przelozylam masa a wierzch polalam czekolada i na to posypka,
podobno ciasto samo w sobie rewelacja i z kremem tez, ja rekonwalescent po wyrwaniu madrosci to nie wiem jak smakuje
icon_sad.gif