Kotlety alla gołąbki*

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Wczoraj miałam jakiś zakręcony dzięn z tymi pytaniami
icon_mrgreen.gif
W kapuście zmyliło mnie całkiem, to "odcisnąć". Więc ostatecznie musiałam dodać ugotowaną kapustę.

Mimo wszystko kotleciki były dobre, choć następnym razem bardziej je doprawię.

816057082_7e103a0f30_o.jpg

Cinko, a do tych twoich nie dodajesz ryżu? Bo nam się w sumie podobało to połączenie. Z pewnością jednak i twoją wersję spróbuję.
 

Załączniki

  • 816057082_7e103a0f30_o.jpg
    816057082_7e103a0f30_o.jpg
    320.1 KB · Wyświetleń: 2

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
No właśnie w tej mojej wersji ryżu nie ma
icon_smile.gif
i jak dotąd tylko taką wersję znałam - dziś robię z ryżem
icon_biggrin.gif


Piękne zdjęcie
mniam.gif
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Wyszło przepysznie
mniam.gif

Robiłam z około 1 kg mięsa więc porcja większa niż w przepisie - wyszło mi 20 sporych kotletów. Miałam trochę obawy czy aby ryż w środku kotlecików dojdzie i zmięknie ładnie - ale niepotrzebnie się martwiłam - wszystko pięknie zmiękło. Żaden kotlet mi się nie rozwalił - smażyły się nawet lepiej niż zwykłe mielone a w pieczniu rzeczywiście "spuchły" ale formę ładnie trzymają.
Mąż orzekł że są lepsze niż gołąbki - powiedziałam mu że to nie tylko jego zdanie
icon_lol.gif

Ten ryż sprawia że smakują baaardzo gołabkowo. W mojej wersji przepisu aż tak bardzo się tego podobieństwa nie zauważa, ale jakby ktoś chciał robić a nie ma akurat ryżu to niech wie że bez ryżu też się da
zahnlos.gif

Dziękuję za przepis
anbetung.gif

DSCF4881.JPG
DSCF4890.JPG
 

Załączniki

  • DSCF4881.JPG
    DSCF4881.JPG
    71.4 KB · Wyświetleń: 2
  • DSCF4890.JPG
    DSCF4890.JPG
    95.2 KB · Wyświetleń: 2
Ostatnią edycję dokonał moderator:

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Cinko smakowicie wyglądają! Aż mi w brzuchu burczy. Ryż rzeczywiście dodaje gołąbkowego efektu.

U nas wczoraj ostatni znikną.
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
dzisiaj moja kolej na robienie tych kotlecikow
icon_smile.gif
No i juz po konsumpcji-jejun, jakie to dobre i jak szybko sie robi!!! W zyciu bym mnie nikt nie zmusil zrobic prawdziwych golabkow jak tutaj podobne smakiem cuda sa oferowane!!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

katarzynka

Member
Wrz 13, 2004
1,003
0
0
dobre, nawet bardzo, ale jak dla mnie w smaku malo to to do golabkow podobne ;)
tak czy owak smakowalo nam i bede powtarzac
icon_smile.gif

dzieki za przepis
icon_smile.gif
 

e-lunia

Member
Maj 24, 2005
523
0
0
Ja robiłam już wiele razy, to mój ulubiony przepis na tzw. oszukane gołąbki !!! Jak dla mnie w smaku bardzo podobne do prawdziwych gołąbków
icon_smile.gif
 

MMMK3

Member
Mar 30, 2007
418
0
0
Zrobiłam i ja - bardzo smaczne. Ja dodałam kapustę pekińską, są delikatne. Wyszło całkiem sporo, zamrożę i dzięki temu będzie danie awaryjne - dzieki za przepis na pewno nie raz powtórzę
anbetung.gif
 

nurbika

Member
Lis 26, 2007
411
0
0
ja zrobiłam z indyka bo tata kupił 1,5 kilową pierś i nie miałam co z nią zrobić, dodałam ryż brązowy i kaszke orkiszową - wyszły pyszne delikatne, nie rozpadły się. Dziekuję za przepis - wchodzi do stałego repertuaru
icon_smile.gif
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Przepyszne!
Ostatnio ciężko u mnie z tolerancją mięsa, a dziś wcinałam tak, że mi się uszy trzęsły...
icon_smile.gif
 

MagdaM

Member
Sty 3, 2008
3
0
0
Witam

Nie dawno znalazłam ten portal - jest suuuper. Macie bardzo ciekawe przepisy!!! Na pierwszy szczał poszły gołąbki ala kotlety - WYśMIENITE!!! Koniecznie trzeba dobrze wycisnąć kapustę. Ja ją jeszcze tarmosiłam przed smażeniem bo czułam, że zrobi mi się bryja. U_D_A_ł_O S_I_ę
icon_smile.gif
icon_smile.gif
icon_smile.gif


sERDECZNIE POZDRAWIAM
Magda
wink.gif
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
baardzo dobre - choc moj S nie zalapal klimatu - dobre - powiedzial - on sie nie zna, nie wie co to gloabki on tylko pasta i mieso.. ech..
 

tosina

Member
Kwi 11, 2007
20
0
0
No wiec zrobilam te golabki wersja idealna jak w 1 poscie a drugi z innowacja. wstep taki sam ale na koniec do tego wywaru dodalam sporo szatkowanej drobno kapusty i u nas wiekszosc lubi w sosie wlasnym golabki a wiec zrobilam bez keczupu byly super.
 

letti

Member
Kwi 4, 2006
1,370
0
0
Dołączam się do grona dziękujących za przepis.Bardzo smaczne!Podoba się mi to,że nie trzeba gotować ryżu.Trzymały się świetnie,przy czym delikatne,miękkie,cóż więcej dodać?Zrobię jeszcze nie raz.
icon_mrgreen.gif
 

ewelinka111

Member
Paź 13, 2007
894
0
0
pychota ! ponieważ nie miałam sosu sojowego dałam sos czosnkowy wyobrazcie sobie jakie muszą być smaczne jak mój mąż nie chciał sosu pomidorowego do gołąbków
icon_mrgreen.gif
biggrinflip.gif
. dzięki za przepis !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: