Kruche ciasteczka orzechowe

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
Ja tez sie znow skusilam
icon_smile.gif


_398425_n.jpg
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
trzymam kciuki i koniecznie napisz jak sie udaly oj ty chyba jutro z kuchni nie wyjdziesz :mrgreen: czytalam w innym watku jakie masz zamierzenia tlustoczwartkowe chetnie bym sie wprosila na degustacje tej karpatki :mrgreen:
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
Asika, karpatka to moj slaby punkt, pusc jutro troche rurociagiem co :mrgreen: bo zeby do ciebie zdarzyc na degustacje to bym musiala chyba do NASA dzwonic po jakiesgos superhiperszybkiego odrzutowca :mrgreen: :cheers:

udanego pieczenia
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
Ruzia!!!! :cry: nie znalalzlam orzechow laskowych :cry: moga byc wloskie? :cry:

Ruzia co?

puszcze rurociagiem, puszcze!!!! :mrgreen: ale bedzie wygladac ta karpatka po tym rurociagu!!!
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
Asika dopiero teraz tu weszlam,a ty juz pewnie upieklas albo przelozylas na kiedy indziej, ja jeszcze z wloskimi nie pieklam ale na pewno sie nadaja
icon_smile.gif

daj znac co zrobilas
icon_smile.gif
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
przelozylam na inny dzien bo nie jestem pewna, wiesz te wloskie to ta skorke maja taka gorzkawa - kto wie czy smaku nie zepsuja? :roll:
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
hmmmm, ta gorzka skorka to faktycznie moze byc przeszkoda :roll: sprubuj jednak poszukac orzechow laskowych albo moze mielonych migdalow tylko wtedy ciasteczka beda jasne
icon_smile.gif
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Z tego, co pamietam, tak. Ale realne szanse (jak zasmakujesz), ze nie doczekaja ;)
 

Ruzia

Member
Wrz 13, 2004
2,141
0
0
sd_silver, ciasteczka wytrzymaja tydzien pod warunkiem ze ty wytrzymasz coby ich nie zjesc :mrgreen:

amatorko, nie probowalam jeszcze z orzechami wloskimi, zrob najwyzej z polowy porcji na probe, ale mysle ze nie powinno byc problemow
icon_smile.gif
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
no to w koncu i ja zrobie - hmm pieklam z migdalami - ..takie sobie ..migdaly to jednak bardzo delikatne sa w smaku prawda - ? ok wiec pieke z wloskimi tylko najpierw musze puszke kupic