Kurczak po indyjsku*

athena65

Member
Maj 31, 2010
2
0
0
madziawoj @ 18 Mar 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=957221A u mnie dziś powtórka, tym razem z piersi z kurczaka. Jak zwykle smacznie:)
Pokaż załącznik 50945
Wgląda pysznie!!! Świetny kolor sosu!
icon_smile.gif
Już jestem głodna...
 

adrijah

Member
Maj 18, 2007
2,666
12
38
to i ja się pochwalę ;) zrobiłam wersję dietetyczną, dostosowaną do diety proteinowej
już nie mogę się doczekać powtórki, ale.. z ryżem
icon_smile.gif


 

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Adrijah, już pisałam u ciebie na blogu: jestem zachwycona, że tak kreatywnie przerobiłaś przepis na dukanowy
icon_biggrin.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
noc a ja robię tego kurczaka, jejjj, jak pachnie
mniam.gif


Bardzo smaczny kuraczek, zrobiłam nóżki, następnym razem zrobię bez kości mięsko bo było trochę marudzenia
icon_lol.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ajaj

Member
Wrz 17, 2008
1,671
23
38
Oj, tez chyba sie pokusze o tego kuraka. Ale to dopiero jutro. Moje dzieci sa fanami tej potrawy. Dzieki wielkie za prosty i smaczny obiadek
 

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Kręciołku, piękny!
icon_biggrin.gif

Kasha, cieszę się, że smakowało!
icon_biggrin.gif

Ajaj - jest mi ogromnie miło, smacznego
icon_smile.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Mi
icon_lol.gif
dzisiaj znów robię na kolację
icon_razz.gif
z cyckóf
mniam.gif
 

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
I dobrze, na zdrowie
icon_biggrin.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Zwariowałam, dziś znowu zrobiłam
fiesgrins.gif
ale z ziemniakami i buraczkami na ostro - pasowało i było bardzo smacznie
mniam.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Hihi, to faktycznie niezła jesteś
rofl.gif
Ale bardzo się cieszę, że polubiłaś ten przepis.
byle tylko nie przedawkować, bo potem przez pół roku nie będziesz mogła na to patrzeć
rofl.gif
 

seniorka

Member
Sie 13, 2008
8,443
2
0
Byłam chyba jedną z nielicznych osób na tym forum, które tego kurczaka nie robiły. Za to w niedzielę odrobiłam zaległości, przygotowując go z podwójnej porcji, czyli dla 4 osób. Jak zwykle wzięłam górne części udek. Trzymałam się ściśle przepisu, tylko w końcowej części podprawiłam go mniejszą ilością mąki i śmietany. Cebule zagęściły sos i bałam się, żeby nie zrobić budyniu. Do stołu siadły tylko dwie osoby, ja i mój syn. On, pomrukując z zadowolenia, wziął dokładkę, ja zadowoliłam się jedną porcją, a póżniej moje dziecko zapakowało resztę w pojemniczek i zabrało do domu. A ja? Zrobię powtórkę. Kurczak wyszedł nadzwyczaj smaczny i odpowiednio pikantny. Taki, jaki lubię. Dzięki za przepis, który tyle czasu czekał na mnie.
lecker.gif
 

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Seniorko, nawet nie wiesz, jak mi poprawiłaś dziś nastrój - bardzo się cieszę, że wypróbowałaś przepis,że Wam smakowało i że planujesz powtórki
icon_biggrin.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
Dawno nie robilam tego kurczaka... dzis zrobilam na jutrzejszy obiad
icon_mrgreen.gif

- ale bedzie wyzerka
icon_lol.gif
lecker.gif


Mala_Mi -
bussi.gif
 

Elle

Member
Mar 6, 2010
798
0
0
Zrobiłam, zrobiłam!
Z piersi, pokrojonej w duże kawałki. Pycha!
lecker.gif

Dałam 2 ząbki czosnku, ale za to małą cebulę. Następnym razem dodam więcej curry
icon_mrgreen.gif

Polecam wszystkim, którzy się jeszcze nie skusili
icon_razz.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Znów dzisiaj zrobiłam
mniam.gif




 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

adria21

Member
Cze 7, 2007
133
1
0
./.

I ja się skusiłam na kurczaka po indyjsku. Udka wyluzowałam i pokroiłam w kostkę. Bardzo smaczne danie
icon_smile.gif

Będzie powtarzane a ja z przekonaniem polecam.

Dziękuję za przepis.
anbetung.gif
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
QUOTE (moni20 @ 13 Mar 2010, 18:06 ) index.php?act=findpost&pid=955397cos schrzanilam imi tym razem nie smakowalo ... podejrzewam, ze moim bledem bylo to ze dodalam mleko kokosowe i nim zepsulam smak sobie ... miesko pyszne bylo ale sos spapralam
baa.gif
Moni, ja robie tylko z mlekiem kokosowym, bo chlopcy uczuleni wiec nie wpakuje im do obiadu masla. Trzeba tylko mocniej doprawic, bo mleka wiecej jest. I nie samo mleko. Tak samo jak tu jest i maslo i woda, tak i z mlekiem wode sie dodaje. I ciagle mozesz dodac jogurt. Oni straszliwe ilosci jogurtu jedza
fiesgrins.gif

Wegety nie uzywam, choc msg idealnie 'poprawia' smak, ale czasem dorzucam dobra kostke rosolowa poza obowiazkowymi warzywami, imbirem czy czosnkiem.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Adria,bardzo sie ciesze,ze Ci smakowalo
icon_smile.gif