Lody smietankowe - podstawowe

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Wow ! W zyciu nie widzialam nawet w necie. Dzieki.
icon_biggrin.gif
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Niestety. Miejsce juz bym dla niej znalazla. Nie wiem tylko czy warto wydac te 200 uero / nawet wiecej /.
 

iwona44

Member
Cze 13, 2007
3,226
0
0
Pamiętam,że kiedyś ,gdzieś ale gdzie
gruebel_2.gif
,widziałam też maszynkę do lodów z własnym kompresorem ,ale za ok.1500,więc 200 euro to można jeszcze wytrzymać ,sama sie zastanawiam,bo kupiłam w ubiegłym roku tą z Plusa może ze dwa trzy razy zrobiłam lody,a dzisiaj chciałam zrobić podstawowe i co klapa,wkład ni zamroził się,będę reklamować ,ale może pomyślę nad nową
gruebel_2.gif
icon_question.gif
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Trymasz wklad non stop w zamrazalniku? Latem jednak trzeba. Nie wiem jaka u Ciebe pogoda, ale latem trzeba raczej robic w pokoju z klimatyzacja. Wlasnie dlatego taka maszyna z kompresorem jest bardzo wygodna: mozna zrobic 2-3 smaki jednego dnia. Prosze mnie tu nie kusic. No chyba ze sobie kupie na imieniny.
gruebel_2.gif
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Non stop? To faktycznie dziwne
gruebel_2.gif
 

Zula

Member
Kwi 30, 2006
623
0
0
Zrobione nie wiem już po raz który, ale zawsze tak samo pyszne
icon_smile.gif


Dziś też są na deser.
 

terjon

Member
Lip 22, 2007
767
0
0
Od kilku już lat marzę o takiej maszynce do lodów z własnym agregatem.Lody robi chyba w 20 minut.Miejsce by się znalazło,waga mi nie przeszkadza ,tylko ta cena...Czy mogła bym wykorzystac garnek do mleka z plaszczem wodnym jako maszynkę do lodów?Oczywiście wyjęła bym gwizdek aby zamarzajaca woda miała ujście .Jak myślicie ,nie rozwali mi garnka?
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
terjon @ 26 Jun 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=721672Od kilku już lat marzę o takiej maszynce do lodów z własnym agregatem.Lody robi chyba w 20 minut.Miejsce by się znalazło,waga mi nie przeszkadza ,tylko ta cena...Czy mogła bym wykorzystac garnek do mleka z plaszczem wodnym jako maszynkę do lodów?Oczywiście wyjęła bym gwizdek aby zamarzajaca woda miała ujście .Jak myślicie ,nie rozwali mi garnka?
Pytalam na wloskim forum jak dziala taka maszynka: mozna zaczac lody w 10 minut po wlaczeniu / najpierw sama musi sie zmrozic /. W sumie trwa to chyba okolo 30-35 minut.
 

sanisani

Member
Mar 26, 2008
8
0
0
ja poszukuje przepisów bez surowych ja albo bez nich uwielbiam orzechowe laskowe i malagowe ale nie stety nigdzie nie widze takich moze jakies pomysly. co zrobic np zeby mialy intensywny smak orzechow. a robilyscie ajarkoniakowe lody
 

ilonaaa

Member
Paź 1, 2007
144
0
0
musialam zutylizowac pol mascarpone wiec dorzucilam do lodow
icon_smile.gif
tym razem smietankowe i wisniowe (dalam wisnie i troche soku z puszki) jak zawsze pyszne, odkad znalazlam ten przepis innych lodow nie robie, dziekuje
cvety.gif
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Super ! Ciesze sie, ze smakuja i podobnie, jak dla mnie, sa proste i niezawodne.
Wlasnie kraca sie waniliowe.
icon_wink.gif
 

A.S.

Member
Sty 6, 2007
4,044
0
0
Asiu, dzisiaj robie Twoje lody
icon_biggrin.gif
Kupilam takie smieszne foremki do lodow na patyku, to moze i bez maszyny sie uda.