makaronowa sałatka z tuńczykiem

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
Przepyszna sałatka i jak szybko się ją robi!
mniam.gif
Dziękuję za przepis
cvety.gif
 

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Na grilla do przyjaciółki robiłam.
Poszła cała miska.
Dodałam natkę pietruszki.
maj_wka_2008_na_dzia_ce_114.jpg
 

Załączniki

  • maj_wka_2008_na_dzia_ce_114.jpg
    maj_wka_2008_na_dzia_ce_114.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 1

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Koniecznie trzeba dodac kilka pomidorkow koktajlowych. Ja dodaje jeszcze 100 innych skladnikow, ale to juz bylby inny przpis. No i oczywiscie nie dodaje majonezu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Graz

Member
Gru 2, 2004
13,816
1
38
Linn @ 26 May 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=708426Koniecznie trzeba dodac kilka pomidorkow koktajlowych. Ja dodaje jeszcze 100 innych skladnikow, ale to juz bylby inny przpis. No i oczywiscie nie dodaje majonezu.
Linn, wiesz - niekoniecznie - nam smakuje właśnie taka, taka jadłam po raz pierwszy i akurat ja nie wyobrażam sobie wzbogacania setka innych składników, bo to jest własnie taka prosta trzyskładnikowa sałatka. Chętnie poznam Twój przepis na sałatkę makaronowa z tuńczykiem i setką ;)
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Bardzo prosze:
https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=6892
Akurat zaczely sie upaly, wie robilam juz kilka razy. Raz robie z tunczykiem, raz z wolowina z puszki. Czasem zamieniam makaron na orkisz albo mieszanke 3 zboza / orkisz, kasza perlowa i ryz albo owies, orkisz i ryz: chyba sa takie mieszanki w Polsce, firmy Gallo /.
 

ankafaka

Well-known member
Kwi 11, 2008
1,293
267
83
Mmmmmm, zrobiłam dziś tą sałatkę i jest pyszna
icon_biggrin.gif

Przygotowanie trwa kilka minut, a podjadam cały dzień (dobrze, że sama dziś w domu jestem
icon_mrgreen.gif
)
No i oczywiście im mniej mam w misce, tym mi bardziej smakuje
icon_wink.gif
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Wyciagam, bo musze ponownie pochwalic.
Zdecydowanie lepsza jest z groszkiem. Poprzednio robilam z kukurydza, bo jakos mi do groszku... . Ale od wczoraj tylko z groszkiem !
Pycha !
Dzieki za taka smaczna proscizne.
icon_smile.gif
 

A.S.

Member
Sty 6, 2007
4,044
0
0
Fajnie, ze wyciagnelas, wczesniej jej nie widzialam
Zrobilam na obiad, z groszkiem i makaronem kokardki. Pewnie sie objemy po kokarde, szczegolnie Mateusz, ktory uwielbia groszek i wszystko co maczne.
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Też dziś robię
fiesgrins.gif


edit:
Właśnie zajadam - pyszna, zaskakująco pyszna, smakowo przypomina moją wersję na ciepło
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Cafe_time

Member
Lip 6, 2010
40
0
0
Zrobiłam sałatkę i ja-zamiast groszku, którego nie lubię- dodałam kukurydzę- i wzbogaciłam o brokuły. Do tego sos majonezowo-musztardowy...
tak naprawdę, to chciałam sałatkę, którą będę mogła zjeść w pracy- mam już dosyć jedzenia kanapek, albo fast foodów... a że nie ma mikrofali- to ratuję się tym:)
jak myślicie- ile taka sałatka może postać w lodówce? Dwa dni wytrzyma? (bez sosu oczywiście)
gruebel_2.gif
(poniżej wynik mojej 15 minutowej pracy;)
 

Załączniki

  • DSC06637.JPG
    DSC06637.JPG
    85.5 KB · Wyświetleń: 0

arkadia

Member
Lut 24, 2008
138
0
0
Zrobiłam na zjazd rodzinny na Wszystkich Świętych, z drobnym makaronem ( takie gwiazdki z dziurką) i pietruszką. Smakowała mi strasznie, niestety goście nie mieli okazji spróbować bo nam się z samochodu ześlizgnęła.... ;] Ale robię ją od tamtej pory często, strasznie nam smakuje, dzięki za przepis !
icon_smile.gif
 

iluana

Member
Sie 15, 2009
4,507
0
0
ja do tej pory robilam tylko tunczyk, cebula i majonez
icon_smile.gif

z makaronem tuńczyka to tylko na cieplo
Ale chętnie spróbuję - i to na pewno z groszkiem i kilkoma pomidorkami koktajlowymi - strasznie ciekawa jestem smaku