OMLEŚNIK

Bellefleur

Member
Cze 8, 2009
99
0
0
To ja podnosze omlesnika, bo jutro sie przymierzam.
icon_mrgreen.gif
Tylko czegos nie jarze - w srodku to ciasto sie zetnie z farszem? bo jak go zloze na pol to tam w srodku bedzie surowe ciasto? Ono ma byc grube czy cienkie, bardziej takie na omlet czy bardziej takie na nalesnik? O matko, prosty omlesnik, a ja tyle mam pytan ...
gruebel_2.gif
 

KAROTKA

Member
Maj 27, 2007
1,245
0
0
Ja od dawna smażę naleśniki z dodatkiem niewielkiej ilości mąki kukurydzianej - co powoduje, że mają nieco inny smak... robię z nich tort naleśnikowy, ale z naleśników składanych w ćwiartki
icon_biggrin.gif

Po zapieczeniu są pyszne
icon_smile.gif


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Zrobilam wczoraj na lunch...pyszne! Do ciasta dodalam ubite bialka i mieszanke swiezych ziol (koperek, pietruszka, szczypiorek), a na omlesniki wylozylam Cheddar w plastrach, poledwice sopocka i marynowane papryki. Omlesniki pokroilam na kawalki i podalam je z calym zestawem antipasti.

Wspanialy przepis na smaczne szybkie danko - Eposko dziekujemy!
icon_biggrin.gif
 

duende

Member
Cze 25, 2008
3,857
0
0
moje dzieci uwielbiają te omleśniki, dzisiaj były z salami dla syna, z szynką dla córy i z plastrem karkówki dla męża, wszystkie polane domowej produkcji adżyką. Pycha!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sunprince

Member
Gru 24, 2006
20
0
0
cincin jak zawsze niezawodny ;)

głodna, ale i leniwa, weszłam na cincina w poszukiwaniu jakiegoś prostego dania i voila :D omleśniki z serem już leżą przede mną na talerzu :D