Sałatka brokułowa z fetą

kamila

Moderator
Członek ekipy
Wrz 13, 2004
11,874
0
0
to zróbcie moją, też jest smaczna
icon_sad.gif



ja dziś robię tą, ale bez fety bo zapomniałam kupić :dump:
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
znowu sobie zrobilam :mrgreen:

astepnym razem zrobie kamila Twoja

pzdr
yenn
 

Paulinka

Member
Wrz 18, 2004
4,774
0
0
zrobilam, w lodówce czeka na jutro do szkoły

nie dałam jajka, bo i tak majonez i feta tłuste, a brokuł dużo musiało mi sie zmieścić w pojemniczek

ale wiem że bedzie pycha, bo tam gdzie ogórek i majonez tudzież feta to od razu wiadomo, że jest smacznie :mrgreen:
 

Agata

Member
Paź 7, 2005
1,214
1
0
muszę się przyznać że pierwszy raz w zyciu robiłam sałatkę brokułową :oops: i nie spodziewałam się że to będzie aż tak dobre :dump: zjadłam prawie całą sama :mrgreen: mniam
 

Basia_11

Member
Sie 24, 2005
415
0
0
Dołączam do grona zachwyconych konsumentów
anbetung.gif
anbetung.gif
anbetung.gif

Sałatka jest PRZEPYSZNA!!!
Polecono mi ją wczoraj na "Lekko jak mgiełka", co za szczęście
icon_smile.gif


Zrobiłam ją z jednym wyjątkiem - nie dałam cebuli, bo to jednak przyczynia się do zapachu a ja nie lubię jak w pracy od ludzi "zalatuje".

pozdrawiam serdecznie
Basia, z michą sałatki
lecker.gif
 

kika

Member
Wrz 17, 2006
152
0
0
Chyba zagości na moim stole w czwartek, ale bardziej skłaniam się do ogórka konserwowego niż kiszonego. Ciekawa jestem efektu i czy gosciom zasmakuje, co ja piszę, na pewno bedzie pyszna.
 

Penia

Member
Wrz 15, 2004
376
0
0
Pyszna sałatka, zwłaszcza dla wielbicielki brokułów.
 

Madzius

Member
Lip 21, 2009
210
0
0
Hyhy, to ja po 3 latach od ostatniego posta upuję, bo w wyszukiwarce mi taka wyskoczyła i wczoraj zrobiłam
icon_smile.gif

Dodałam musztardy i drobno posiekane pieczarki - naprawdę wyszła super! I ten kolooor
icon_smile.gif
 

futro76

Member
Lip 27, 2009
200
0
0
Ja robię często na imprezy taką: brokuły, jogurt , feta, czosnek, koperek, pieprz mielony. czasami dodaje co popadnie: papryke lub ogórki.