Sałatka z selerem

agus87

Member
Wrz 9, 2007
22
0
0
DSCN7076.JPGDSCN7077.JPGWitam
icon_smile.gif
Dzielę się z wami moją następną sałateczką

Składniki
słoiczek selera wyborowego (ja kupuję z rolnika)
puszka kukurydzy
por
szynka drobiowa 30 dag
4 łyżki majonezu
puszka ananasa
i koniecznie potrzebujemy sok z puszki z ananasem
6 jajek
2 łyżeczki przyprawy curry
po szczypcie soli i pieprzu

przygotowanie
szynkę drobiową kroimy w kosteczkę, jajka gotujemy na twardo, kroimy w kosteczkę, seler odcedzamy i pzekrawamy na krotsze paseczki, por siekamy, solimy, odstawiamy do zmożenia, ananas kroimy na kosteczkę, majonez mieszamy z 5 łyżkami soku z ananasa, dodajemy do wszystkich składników, posypujemy solą, pieprzem, oraz curry, mieszamy i gotowe
icon_smile.gif


fiesgrins.gif
Smacznego
icon_smile.gif

lecker.gif
 

Załączniki

  • DSCN7076.JPG
    DSCN7076.JPG
    2.2 MB · Wyświetleń: 0
  • DSCN7077.JPG
    DSCN7077.JPG
    2.2 MB · Wyświetleń: 0
Wrz 3, 2007
299
0
0
Tak,tak zrobiłem, zrobiłem - dzisiaj właśnie.Śmigła się ,że hej.Tylko nie wiem czemu zapomniałem o Curry i zamiast pora dałem czerwoną cebulkę bo na złość nigdzie nie widziałem,ale i bez tego rewela.Polecam ją też innym.
ccbb.gif
 

agus87

Member
Wrz 9, 2007
22
0
0
maszynowy fanatyku uwierz mi, ze curry to bardzo istotny element tej salatki, a za porem tez nie przpadam, ale troszeczke zawsze dodaje, ciesze sie, ze smakowala ;]pozdrawiam
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Robiłam na wczorajszą kolację ale bez curry bo jakoś nie przepadam za zapachem... i przyzwyczaiłam się się już do tej sałatki w wersji bez tej przyprawy
icon_smile.gif
 

agus87

Member
Wrz 9, 2007
22
0
0
Cinka @ 12 Sep 2007 napisał:
index.php?act=findpost&pid=581208Robiłam na wczorajszą kolację ale bez curry bo jakoś nie przepadam za zapachem... i przyzwyczaiłam się się już do tej sałatki w wersji bez tej przyprawy
icon_smile.gif
heh
icon_smile.gif
sama kiedyś nie lubiłam curry, ale dzięki tej przyprawie ta sałatka zyskuje piękny kolorem no i ten smak, wcale nie pachnie caryy'owato
lecker.gif

pozdrawiam!!:)