Anna5 @ 13 May 2012 napisał:index.php?act=findpost&pid=1289484Dziewczyny Jureko do mojej znajomej robi 100km jak wiezie do cukierni. Najlepiej zadzwonić do najbliższego Jureko i zapytać. Np przez moją wioskę nie przejeżdżają, ale mój mąż pracuje w mieście i wiozą mu do pracy, bo wiozą do cukierni w tym samym mieście
Aniu,
Ile opakowan litrowych zamawiasz jednorazowo?
sabuto @ 13 May 2012 napisał:index.php?act=findpost&pid=1289372Znalazłam jeszcze taką stronkę; http://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty...decor-up-718834
jedynym minusem jest to,że trzeba zamówić minimum 12 litrów,ale jak ktoś dużo robi to może się opłacać bo litr 6zł kosztuje tylko nie wiem ile przesyłka?napisałam do nich i taką dostałam odpowiedź:
Przekazano mi iż jesteście Państwo zainteresowana zakupem śmietany
Decor up - nasza firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową .Aby
zrealizować transakcję niezbęne jest wykonanie następujących
czynności
1. Wysłanie zamówienia na adres - kontrans1@wp.pl
2. Przedpłata należności na konto - PPHiU "KONTRANS" Sp. z
o.o. Bank
Spółdzielczy w Koninie 76 8530 0000 0415 7368 2000 0001
3 Po wpłynięciu przedpłaty na konto w ciągu 2 dni roboczych wysyłamy
zamówiony
towar na wskazany przez klienta adres - paczką pocztową
4 Ze względów logistycznych wysyłamy
a) opakowanie 5 szt
b) opakowanie zgrzewkę - zawierającą 12szt lub wielokrotność
c) opakowanie 18 szt lub wielokrotność
b+c ) 2 opakowania (12+18)- 30 szt
5 Cena 1 l Decor Up wynosi 6 zł netto - 6,48 brutto , jednakże wliczając
koszty
wysyłki w cenę śmietany z dostawą wynosi ona
a) za 5 szt 46,98 zł brutto ( 8,70 netto - 9,40 brutto za 1 szt)
b) za 12 szt 105,12 zł brutto (8,11 netto - 8,76 brutto za 1 szt)
c) za 18 szt 155,52 zł brutto ( 8,00 netto - 8,64 brutto za 1 szt)
b+c) za 30 szt 255,96 zł brutto (7,90 netto - 8,53 brutto za 1 szt)
6 W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych - silne mrozy ( -
15 )
Wysyłka jest wstrzymywana do czasu ustania przyczyny -ze względu na
możliwość
uszkodzenia lub jeżeli klient sobie życzy - na jego
odpowiedzialność.
7 Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT
8. W ofercie mamy również:
- Golden Cioc -gęsta kremowa płynna czekolada gotowa
do spożycia w cenie 17,50 netto 18.90 brutto za 1 l
Jednakże wliczając koszty przesyłki
a) 12 l zgrzewka kosztuje 266,98 zł brutto (20.60 zł netto ,22,25 zł
brutto za 1l)
b) 18 l kosztuje kosztuje 394,63 zł brutto (20,30 zł netto. 21,92zł
brutto za 1 l)
pozdrawiam serdecznie
Włodzimierz Kosmalski
tel, 601 76 39 30
Nie trzeba 12 szt, można 5![]()
Jeśli podoba Ci się forum i chciałbyś nas wesprzeć, po prostu kup nam kawę.
W ramach podziękowania zmienimy Twoje konto na wolne od reklam.