KAROTKA
Member
- Maj 27, 2007
- 1,245
- 0
- 0
mnie natchnęło, bo zobaczyłam wczoraj w Biedronce takie pomarańcze - na cenie których było napisane "na sok" - pomyślałam nawet, ze to jakieś przecenione... Jednak okazało się, że te na wagę były po ponad 4 zł/kg a te pakowane w siateczki po 2,97 / kg.
Różniły się tym, że te droższe miały bardzo grubą skórkę...
Wzięłam i przystępuję po południu do prób... Już mi pachnie ten dżemik ... Rozmarzyłam się...
Różniły się tym, że te droższe miały bardzo grubą skórkę...
Wzięłam i przystępuję po południu do prób... Już mi pachnie ten dżemik ... Rozmarzyłam się...
