Wystawy, targi, konkursy tortowe- wątek zbiorczy

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Piękne to łóżeczko...
eek2.gif
 

wika

Member
Cze 22, 2006
3,636
0
36
eek2.gif
jakie cudo - a to maleństwo w środku
eek2.gif
 

lambethka

Member
Lut 22, 2011
5,138
0
0
dolaczam do poprzedniczek
eek2.gif
eek2.gif
eek2.gif


musze koniecznie zrobic takie lozeczko! MUSZE!
Jo_anna pewnie tez juz nie spi po nocach i obmysla plan dzialania
fiesgrins.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

devillwoman

Member
Lis 18, 2010
438
0
0
Kochane moje ja też się przymierzam, Na targach dowiedziałam się że 90 % pięknych dzieł w tym i to łóżeczko są z modeliny schnącej na powietrzu, a nie jak by nam się wydawało z masy cukrowej. Modelina jest znacznie droższa ale ma same plusy. Cudnie się modeluje, zostaje na pamiątke ale przede wszystkim jest lekka jak piórko!!! dziś zakupiłam i zaczynam tworzyć. Niestety nie mam czasu na łóżeczko ale z czasem kto wie
icon_smile.gif
 

Jo_anna1

Member
Lip 9, 2009
3,219
0
0
Na modelinę napewno się nie zdecyduję, to co umieszczam na torcie musi być jadalne. To nie to samo, po co zawracać sobie głowę modelina to może od razu postawić "gotowca" na torcie- jest tyle gotowych figurek. To nie dla mnie.
 

devillwoman

Member
Lis 18, 2010
438
0
0
zgadzam się z wami ale niestety klient nasz pan... coraz więcej mam zamówien w których klienci zastrzegają że z ozdoby ma zostać zabawka która nie rozklei się po miętoszeniu dwulatka... wiec coż zrobic...

Modelina oczywiście niejadalna ale dopuszczona do ozdób na torty, zresztą na targach i wystawach jest przewagą.
 

devillwoman

Member
Lis 18, 2010
438
0
0
Hej "wariatki" kochane
bussi.gif
dla ciekawskich wklejam opis tej modeliny co to ją WIELCY używają he he . Ino że po angielskiemu jest a ja nie mam czasu.... sooooorki...
 

Załączniki

  • DSC07257.JPG
    DSC07257.JPG
    181.2 KB · Wyświetleń: 0

beata34

Member
Sty 4, 2009
181
0
0
SUPER TARGI, ale myślę, że nasze panie też by mogły w nich uczestniczyć śmiało i bez kompleksów, Joanno, Devil i inne dziewczyny piszące na forum, myślę, że Wasze torty są równie piękne a i pewnie w 100 % smaczniejsze, jak widzę w TLC torty Buddyego to wydaje mi się, że to raczej dobre nie jest, ciasto wydaje się twarde, masa jakaś taka sztuczniasta, no i jakie on ma środki i możliwości a my to robimy w naszych kuchniach same bez brygady pomocników i tych wszystkich cud gadgetów
 

Jo_anna1

Member
Lip 9, 2009
3,219
0
0
Beato, az sie zaruminiłam
icon_redface.gif

Hi, hi tez początkowo oglądałam Baddiego z rozdziawioną buzią ale im wiecej oglądałam tym bardziej przestawało mi się to podobać. Cała masa rurek PCV, metal, drewno plastik. Owszem klient wymaga pewnych rzeczy, tylko jest drobne "ale - połowa tortu jest nie jadalna
icon_sad.gif
To nie dla mnie i co później taką rurę mam oblizywać z tej czekolady czy jak
fiesgrins.gif
??. Owszem wspieram swoje konstrukcje na patyczkach do szaszłyków i na wykałaczkach ale napewno nie zdecyduje sie na rury PCV.
Często też 60% ciasta to placek ryżowy
fiesgrins.gif
No cóż inne zwyczaje tam panują.
jednego czego zazdroszczę jak oglądam takie programy to sprzętów jakimi sie posługują
icon_mrgreen.gif




.....i ....... znowu to łóżeczko będszie mi się śniło po nocach
icon_rolleyes.gif
rofl.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

beata34

Member
Sty 4, 2009
181
0
0
ja to najbardziej zazdroszczę maszyny do wałkowania masy
lecker.gif
a Devill to najbardziej zazdroszczę spotkania z Debbie Brown,
na tych targach to można było kupić też jej książki? u nas są strasznie drogie, przy okazji- kupiłam dzisiaj w wetbildzie termometr kuchenny 19,99, myślę, że będzie się nadawał do karmelu i czekolady ma zakres temperatur od-50 do +300 stopni C
 

devillwoman

Member
Lis 18, 2010
438
0
0
Na targach jak najbardziej były wszystkie jej książki. Zresztą jak się zagłębić w towarzystwo to jest wiele genialnych kobiet jej dorównujących. Ja teraz cały czas myśle jak by tu się dostać gdzieś na konkurs albo wystawe. Niestety to bardzo szczelne środowisko. Ale może ktoś ...gdzieś ...kiedyś... hmmm. Na razie zbieram materiały i marze o wydaniu własnej ksiązki... ale to pewnie jeszcze lata...
gruebel_2.gif
 

beata34

Member
Sty 4, 2009
181
0
0
[quote name='devillwoman' date='31 Jan 2012, 11:41 ' post='1249228']
Na targach jak najbardziej były wszystkie jej książki. Zresztą jak się zagłębić w towarzystwo to jest wiele genialnych kobiet jej dorównujących. Ja teraz cały czas myśle jak by tu się dostać gdzieś na konkurs albo wystawe. Niestety to bardzo szczelne środowisko. Ale może ktoś ...gdzieś ...kiedyś... hmmm. Na razie zbieram materiały i marze o wydaniu własnej ksiązki... ale to pewnie jeszcze lata...
gruebel_2.gif


Marzenia się spełniają
icon_smile.gif
jak do tego są poparte umiejętnościami to muszą się spełnić, ja obserwuję blog moje wypieki, dziewczyna, która go prowadzi wydała już swoją pierwszą książkę, więc dlaczego Tobie ma się to nie udać, torty, które robisz to poezja a nie ciasto, trzymam kciuki