Bananowe pancakes Iny*

piorunkowa

Member
Lip 11, 2007
153
0
0
Właśnie zjedliśmy na śniadanie i muszę powiedzieć, że bardzo nam smakowały. Pancakes z bananami smakują świetnie nawet bez dodatków.
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
Jestesm super szczesliwa ze tyle osob lubi te pancakes. Ostatnia malutka zmiana ktora absolutnie uwielbiam to dodatek borowek. Czyli do ciasta dodaje tak jak wczesniej plasterki banan i kilka borowek. Usmazone podaje tak samo z plasterkami banana i borowkami a wszystko polane syropem klonowym - PYCHA!!!!!! Polaczenie slodkosci z lekko cierpkoscia borowek jest absolutnie fenomenalne!
 

inula

Member
Lis 4, 2008
2,087
0
0
Przepyszne
lecker.gif
lecker.gif

Przepis znalazłam w necie po ang, przetłumaczyłam sobie i upiekłam. Chciałam się Wam nim pochwalić, a tu klops... przepis już wpisany
rofl.gif

 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
Cos nie mam dzisiaj szczęscia, bo pankejki słabo rosły, a już napewno nie były tak puchate jak pokazujecie na zdjęciach.
Próbowałam smażyc na małym i duzym ogniu, z przykryciem i bez, i gucio za każdym razem wychodziły mi plaskate. Może proszek miałam zwietrzały, a może nie powinnam mieszac niczego w garach dzisiaj. Jak dorwe banany, spróbuję po raz kolejny.