Bananowe pancakes Iny*

syso

Member
Gru 22, 2004
3,194
0
36
Ja nigdy nie dodaje do niczego sztucznych aromatow. Albo naturalny olejek waniliowy albo domowy cukier waniliowy, czyli cukier puder z rozcieta laska wanilii i trzymany w szczelnym sloiczku.
 

Asiulek

Member
Lis 7, 2006
602
0
0
jak to się stało że jeszcze nic nie napisałam na temat tych pyszności?
Nawet w Ameryce nie jadłam tak pysznych pancake. Zrobiłam na spotkanie z przyjaciółką, kilka z syropem klonowym i kilka z sosem truskawkowym i kleksem bitej śmietanki.. niebo
mniam.gif

POLECAM!!!
 

ToMagda

Member
Wrz 20, 2004
243
0
0
Paula, pyszne. Ja do tej pory robiłam te Bajaderki. One też są pyszne, tylko dużo więcej z nimi roboty. A Twoje to dziecko znalazło na cinie. On już nigdzie indziej nie szuka przepisów
icon_wink.gif
.
I teraz już zawsze Twoje robimy. Uwielbiam smak tego banana zatopionego w cieście. smakuje tak samo jak moje ulubione banany na ciepło z piekarnika z alkoholem.
Wielkie dzięki.
 

Lud_

Member
Maj 19, 2008
1,368
0
0
Pyszne, pyszne pancakes, robię je nałogowo! Są takie puszyste, aksamitne, tłuściutkie
icon_mrgreen.gif
Ostatnio jadłam z truskawkami, a polałam je słodkim jogurtem naturalnym z dodatkiem cukru gronowego i śmietany. Bardzo dobra wersja, choć jednak wolę z bananami.


 

opaska

Member
Wrz 3, 2007
27
0
0
a jaka ma byc ta smieta, podejrzewam ze slodka ale ile % tluszczu i jesli mozna zastapic ja jogurtem to takim zwylkym naturalnym, bo one sa troche kwaskowe dla mnie wiec nie wiem czy probowac zastepowac jogurtem czy trzymac sie przepisu??
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Ja robię i ze śmietaną i z jogurtem i maślanką... możesz spokojnie zastąpić - ilość % tłuszczu nie ma znaczenia
icon_biggrin.gif
 

opaska

Member
Wrz 3, 2007
27
0
0
przepraszam, ze ciagle zadaje to samo pytanie, ale ja poczatkujaca w gotowaniu, smietana ma byc slodka czy kwasna?? tzn taka gesta czy plynna?? zawsze mam problem ze smietana
icon_smile.gif
dziekuje z gory za odpowiedz
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Zazwyczaj gdy napisane jest "śmietana" to chodzi o kwaśną - słoda jest "śmietanka". No chyba że pisze śmietana kremówka do ubijania to wtedy też słodka.
Tu w składnikach jest proszek do pieczenia który z kwaśną śmietaną będzie lepiej "puszył" placuszki. No albo z jogurtem czy maślanką - też kwaśne
icon_smile.gif


I nie przepraszaj tylko pytaj, pytaj i pytaj bo po to jest to forum między innymi
daumen.gif
 

Aguśś

Member
Wrz 18, 2004
575
0
16
usmażyłam te pankejki wczoraj na kolacje
icon_mrgreen.gif

pyszne - córa i mąż stali koło mnie gdy smażyłam i na bieżąco wyjadali
icon_mrgreen.gif


zrobiłam sposobem Cinki - wszystko razem zmiksowałam
 

Bellefleur

Member
Cze 8, 2009
99
0
0
Wyciągam na TOP, bo te pancakes sa absolutnie przepyszne! Nigdy wczesniej nie jadlam takich delikatnych i smakowitych, a troche juz plackow rozmaitych w swoim zyciu narobilam o pojadlam. To jest absolutny hicior!!
icon_mrgreen.gif
mniam.gif
 

Załączniki

  • P8040823.jpg
    P8040823.jpg
    217.2 KB · Wyświetleń: 0

Lud_

Member
Maj 19, 2008
1,368
0
0
Bellefleur @ 6 Aug 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=881093Wyciągam na TOP, bo te pancakes sa absolutnie przepyszne! Nigdy wczesniej nie jadlam takich delikatnych i smakowitych, a troche juz plackow rozmaitych w swoim zyciu narobilam o pojadlam. To jest absolutny hicior!!
icon_mrgreen.gif
mniam.gif
Narobiłaś mi apetytu
lecker.gif
To są dla mnie najlepsze pancakes pod słońcem, również testowałam ich dużo, ale tych nic nie przebije.
mniam.gif