Bananowe pancakes Iny*

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
wicie co , nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby uzyc te ciacho jako racuchy, zawsze byly na sniadanie z bananmi ,a tu prosze tak jak cinka radzila zrobilam z nich tak samo wersje obiadowa z racuchami- przepyszne!!!
 

żabka

Member
Sty 22, 2007
34
0
0
Miałam dziś pyszne słodkie śniadanko
icon_smile.gif

Tym razem z kwiatami czarnego bzu, bo uadło mi się narwać takich "nie z ulicy"
Już planuję kolejne - może truskawki?
icon_smile.gif


Pychotka! Dzięki za przepis i zdjęcia, które kuszą
icon_lol.gif
oj kuszą!
cvety.gif
 

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
No, ja tez dzis nie wytrzymałam
zahnlos.gif
Usmazyłam same, bez bananów - na wierzch była nutella i puree z truskawek z cukrem
mniam.gif

Bananowe_pancakes_Iny_2.jpg
Bananowe_pancakes_Iny_1.jpg
Smaczne
daumen.gif
, tylko za duzo soli jak dla mnie, a cukru i tak zmniejszyłam
icon_mrgreen.gif


P.S. I na załączonym obrazku (ach) widać, że d.. ze mnie nie fotograf
rofl.gif
 

Załączniki

  • Bananowe_pancakes_Iny_1.jpg
    Bananowe_pancakes_Iny_1.jpg
    694.1 KB · Wyświetleń: 0
  • Bananowe_pancakes_Iny_2.jpg
    Bananowe_pancakes_Iny_2.jpg
    618.7 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Ja bym proponowała w przepisie jednak zmienić tę ilość soli, bo to już nie pierwsza osoba się nacięła - Akulko gadałyśmy tu o tym ale może nie doczytałaś - ta ilość soli jak na nasze łyżeczki jest zdecydowanie za duża ;)
 

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
Cinka @ 12 Jun 2007 napisał:
index.php?act=findpost&pid=520272Ja bym proponowała w przepisie jednak zmienić tę ilość soli, bo to już nie pierwsza osoba się nacięła - Akulko gadałyśmy tu o tym ale może nie doczytałaś - ta ilość soli jak na nasze łyżeczki jest zdecydowanie za duża ;)
No nie doczytałam
icon_redface.gif
icon_lol.gif

Mierzyłam i tak płaską łyżeczką. Nie były za bardzo słone, ale jednak z lekkim posmakiem. Słodycz nutelli i truskawek zniwelowała tą słoność, ale w samych czuć, że ciut za duzo jednak tej soli jest
icon_mrgreen.gif
.
 

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
To może zmiana w przepisie by sie przydała
anbetung.gif

Nie każdy bedzie czytał 4 strony wątku
icon_redface.gif
 

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
Ilona, zrób je
daumen.gif
Są dobre i potrzebuja bardzo mało tłuszczu do smażenia - część smażyłam prawie na suchej patelni i były tez ok
icon_mrgreen.gif


Moja mama zjadła nieprzyzwoita ilość chytry.gif
 

Załączniki

  • chytry.gif
    chytry.gif
    448 bajtów · Wyświetleń: 0

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Ill możesz z tego ciasta zrobić też racuszki z bananami zamiast pankejków ;) Ja już innych nie robię - nawet nie trzymam się wykonania z przepisu - wrzucam wsio do miski - miksuję minutkę i gotowe
icon_biggrin.gif

Udane za każdym razem - robiłam z bananami, jabłkami, rabarbarem, truskawkami, z dodatkiem imbiru - eh no co chcesz możesz dodać - najmniej polecam truskawki bo pryska i sok który wycieknie się z lekka przypala.
 

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Nie kuście mnie już niedobre istoty, bo do pracy przyjde z patelnią a to już bedzie przegięcie
rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

icon_mrgreen.gif


Do jablek cynamonu bym sypnela
lecker.gif
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
na wasze prosby zmienilam ilosc soli na pol lyzeczki , moze byc ?
icon_mrgreen.gif
A tak wogole to sie straszecznie ciesze ze przepis cieszy sie takim powodzeniem . Jak kiedys napisalam, wg mnie, nie ma lepszych pancakes
icon_smile.gif
mniam.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

anowid

Member
Lut 19, 2007
562
0
0
Niedzielne śniadanie było pyszne.
Zrobiłam zgodnie z przepisem, czyli duża ilość bananów podsmażona w placuszku i na koniec polałam syropem klonowym. Pychotka!
Soli dodałam tzw. szczypte
icon_biggrin.gif

Dziękuję za przepis
bussi.gif
i polecam innym.
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
no i znowu je popelnilam !! Moja najnowsza wersja to z bananami i jagodami=cos niesamowitego !!! Wygladaja jak z najlepszej restauracji a smakuja neiprzecietnie.
Jagody zmeiszalam z ciastem . I po usmazeniu podalam z plastrami banana i jagodami polanymi syropem klonowym !!!
 

eirl

Member
Lip 24, 2007
108
0
0
Kurcze lubie banany i pancakes wszelkiego rodzaju, no i zawsze robie cos nowego to dokladnie jak w przepisie, a ja nie lubie, niecierpie wszelkich aromatow, a dalam. No i mi to caly smak zepsulo
icon_redface.gif
a fajne, puchate wyszly. Ide robic jeszcze raz (bez aromatu)