Ciasto z rabarbarem i truskawkami

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
A ciekawe jak się by zachowywał nam pan rabarbar po zamrożeniu czy by ciapajza była! :dump:
 

Basiuka

Member
Sty 17, 2005
81
0
0
Zrobiłam, PYSZNE... Nie mam sił do Ciebie Bajderko...
icon_smile.gif
Przez Twoje przepisy moje MM mocno szwankuje

aha, po wystudzeniu na bezie zrobiła mi się taka karmelowa rosa...

 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Kasha, a ty upiekłaś to ciasto czy robisz eksperymenty na rabarbarze? :mrgreen:
Zrobiłam, ale tak jak Malgosimi proponowała, czyli spód taki jak w przepisie,
rabarbar podsmażony, a na to kruszonka Bajaderki
icon_biggrin.gif

Bom śmietaną nie dysponowała
Całą blaszkę 2 osoby wrąbały w 2 dni niecałe :oops:
 

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
28,669
2,967
113
Też je wczoraj skończyliśmy . Trochę mnie w czasie pieczenia dezorientowało to, że masa po godzinie wciąż była półpłynna. Przykryłam papierem,bo sie juz rumieniła i piekłam jeszcze 10 minut. Masa dalej bez zmian i wtedy dotarło do mnie, że to krem i nie będzie inaczej, więc zaraz dałam bezę i dopiekłam. :dump: Jedliśmy je przez dwa dni i przez cały czas ciasto było kruchutkie, nic się nie zawilgociło. Pyszne ciasto.
 

Hichotka

Member
Lut 8, 2005
11,323
0
0
Mama poprosiła mnie wlaśnie bym jej na jutro upiekła jakieś ciasto do pracy. I w te pędy zabrałam się za to ciasto. Siedzi już w piekarniku z masą rabarbarowo-truskawkową. Ale zapowiada się nieziemsko smacznie :lol: :lol: :lol: :lol:


A tak na marginesie odkąd zawitałam na CC to pokochałam pieczenie ciast, chlebów i bułek... wcześniej podchodziłam do nich jak pies do jeża a teraz jak czegoś nie upiekę to chora jestem :lol: A to po większej części i Twoja Bajaderko zasługa - bo Twoje ciasta... po prostu nie mogą się nie udać :lol: :lol: :lol:
Za co Wielkie Dzięki :knuddel: :knuddel: :knuddel: :knuddel: :knuddel:
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
hihi, ty wiesz jak stopniowac napiecie dziewczyno
icon_smile.gif


I co? Ostatnio bylo o zapiekaniu piany - a dalszy ciag gdzie?
icon_smile.gif
;)