Cukinie marynowane z miodem

Elka

Well-known member
Sty 27, 2006
3,808
518
113
Musia
czekam-czekam
icon_smile.gif


amatorka
No to suuuuuuuuper! Szalenie sie ciesze
icon_smile.gif


Małgoś.dz.
I ja
icon_smile.gif
no i jeszcze na kukurydzianym
icon_smile.gif
 

Musia

Member
Lis 14, 2005
489
0
0
Elka

sa juz sa :dance: zapakowane w sloiczkach i czekaja.
Kupilam duzo wiecej cukini i chyba jednak jutro zrobie z reszty tylko musze dokupic chili
:freu: super przepisik tym bardziej ze ja uwielbiam cukinie jestem je fanka ;)
 

Musia

Member
Lis 14, 2005
489
0
0
Elka a co myslala no pewnie ide im zrobic zdjecie moze uda mi sie je wkleic
A przepis na pomidorki juz przeczytalam narazie powedrowal przepis do ulubionych ale te juz zrobie jutro.
 

Musia

Member
Lis 14, 2005
489
0
0
A mnie zostala zalewa wiec dodalam jeszcze do niej cukinie no i podjadam sobie :roll: zeby te ze sloiczka doczekaly sie jutra :roll:
 

Musia

Member
Lis 14, 2005
489
0
0
No to jak obiecywalam wstawiam zdjecie mojej cukini tylko ze pokroilam ja w plasterki no i chili bylo :oops: tylko w proszku. Ale za to jutro robie ze swiezej jak w orginale ;)
 

Ika

Member
Sty 5, 2005
14,699
0
0
Pomidorki pycha, wczoraj zrobiłam, dziś pożarłam na śniadanie 8) A teraz idę zerknąć na przepis na nie :lol: czy się jakoś różnią od tego, co ja zrobiłam
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Zrobiłam cukinię - pycha!!!! Jest taka fajowo chrupiąca... MniamMniamMniam...
Wkrótce test zalewy na pomidorkach...
 

Elka

Well-known member
Sty 27, 2006
3,808
518
113
Musia
Co za uroczy portret!
icon_smile.gif
)))

Ika
Super!

jaka
Ciesze sie bardzo!

carbonicum
W lodowce napewno pare dni i dluzej - do tygodnia bedzie. Moze bedzie i dluzej, ale nie trzymalam
icon_smile.gif
. A potem mozna na nowo zrobic
icon_smile.gif
 

Lis

Member
Lip 29, 2005
13,335
0
36
Kolega się przypiął do salaterki na imieninowym przyjęciu i wrąbał prawie całą. Nędzne resztki zapakowałam mu do domu, a następnego dnia musiałam jeszcze przekazać przepis :lol:
Pyszna jest, kwaskowa i chrupiąca. Zwiększę dawkę ostrej papryki następnym razem :mrgreen:
 

Ika

Member
Sty 5, 2005
14,699
0
0
Poczęstowałam sąsiadkę, mieszkającą chwilowo u nas. Rozpłynęła się w zachwycie
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Wczoraj do zalewy z resztką cukini wrzuciłam pokrojone pomidorki, ciut czerwonej cebuli pokrojonej w plastry i mozarellę. Zamiąchałam i siup do lodówki na ok. godzinkę. Smakowało oj smakowało nam
 

Ika

Member
Sty 5, 2005
14,699
0
0
Wczoraj do zalewy z resztką cukini wrzuciłam pokrojone pomidorki, ciut czerwonej cebuli pokrojonej w plastry i mozarellę. Zamiąchałam i siup do lodówki na ok. godzinkę. Smakowało oj smakowało nam
Ja też tak robiłam, od razu przy pierwszej zalewie A teraz kombinuję, co jeszcze można by w tym zamarynować ;) Mam kalarepę, jak myślicie? :lol: