Najpyszniejsza sałatka wartstwowa

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0

olcieek

Member
Lip 21, 2007
3,630
0
0
przepraszam, dla mnie to było oczywiste jakoś .. ;p

ale ja tam montagnica w ogóle nie znam.
jak bardzo przytyję jeszcze od stresów to po maturze poczytam o tej diecie
icon_wink.gif
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
rób i napisz czy smakowała
icon_smile.gif
 

asiakliny

Member
Wrz 29, 2007
15
0
0
Nie miałam kieleckiego pod ręką więc zrobiłam z innym i wyszła strasznie mdła. Posypałam sobie pieprzem na talerzu aż czarno było.
Muszę spróbować jeszcze raz ale koniecznie z innym majonezem bo smak mnie wciągnął mimo wszystko.
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
Asiu ja robiłam z różnymi majonezami i zawsze wychodziła pyszna...Wg przepisu prawie każdą warstwę się soli i pieprzy więc może tego nie zrobiłaś?
 

sapphire

Member
Kwi 1, 2009
648
0
0
A ja robię bez cebuli. Kupuję puchę tuńczyka w sosie własnym 1,5 kg - wystarcza na imprezę i zostanie na drugi dzień
icon_biggrin.gif


Mieszam: tuńczyk, żółty ser, ogórek kiszony, trochę jajka i pietruszki + sól, pieprz, keczup i majonez Winiary. Może ktoś spróbuje takiej wersji.
 

dea

Member
Lis 20, 2005
346
0
0
koniecznie muszę zrobić, brakuje mi tylko sera, pójdę do sklepu i jutro przy piątku się za nią zabiorę
icon_smile.gif
 

dea

Member
Lis 20, 2005
346
0
0
Robiłam juz wielokrotnie, dzisiaj znowu ją szykuję. Prosta, szybka, smaczna - super!
icon_smile.gif
 

magdaa

Member
Mar 2, 2010
53
0
0
Bardzo dobra sałatka u mnie w domu wszyscy się zajadają ja dodaję jeszcze:
puszkę kukurydzy+
ok szklankę makaronu drobnego (ugotować) może być troszkę mniej jak kto lubi,
lecker.gif


sałatkę też układam warstwami a majonez biorę winiary. Tuńczyka i kukurydzę dzielę na dwie warstwy.Majonez także kładę dwukrotnie. białka starte na grubych oczkach+ser żółty starty na grubych oczkach+tuńczyk+kukurydza+majonez+ cebulka+makaron+tuńczyk+ kukurydza+majonez+ żółtka starte na drobnych oczkach. Sałatka bardzo ładnie wygląda. Polecam
daumen.gif

Kształy makaronu dowolne byle drobny
wink.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
Sylwia super jest ta Twoja salatka, nie sparzalam cebuli, zestawienie jak dla nas idealne
anbetung.gif
 

Załączniki

  • P1030460.JPG
    P1030460.JPG
    169.8 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

miszka52

Member
Paź 29, 2006
1,307
0
0
A ja zamiast cebuli daje pora cieniutko pokrojonego. Dodaje koloru
icon_smile.gif
A jak nie mam kieleckiego majonezu (tu mam trudności z kupieniem), to dodaję trochę musztardy delikatesowej, albo chrzanowej. Przyostrza smak.
 

kasia_81

Member
Wrz 30, 2009
25
0
0
pyszna sałatka, robiłam już wiele razy. Podbijam bo może się przyda na postny obiadek lub sniadanko w wigilijny dzień - ja ją zrobię własnie na śniadanie a potem do wigilii już nic nie jemy
fiesgrins.gif