Puszyste drożdżowe na krupczatce

flowerekk

Member
Sty 11, 2009
361
0
0
Pewnie głupie pytanie, a jednak zapytam.. Jak ustawić piekarnik, w sensie opiekanie tylko z dołu czy np góra- dół?
icon_smile.gif
 

flowerekk

Member
Sty 11, 2009
361
0
0
Moje ciacho
icon_smile.gif
Jest cudowne, wszyscy zachwyceni, w zasadzie po 3 godzinach od wyjęcia z piekarnika ślad po nim zaginął
icon_smile.gif


1.jpg
2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    139 KB · Wyświetleń: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    110.9 KB · Wyświetleń: 0

ewa77

Member
Sty 6, 2009
333
0
0
Zrobiłam i rewelacja-pyszne ciasto, puszyste, idealne -od dawna takiego szukałam. Krysiu
cvety.gif
dziękuje za przepis. Zrobiłam z jabłkami, ale jutro powtórka tym razem zrobię ze śliwkami i dużą ilością kruszonki. Dzisiejszy placek został pochłonięty przez rodzinkę jeszcze ciepły.
 

magpie101

Member
Gru 21, 2010
503
0
0
Pierwszy raz robilam drozdzowe z krupczatka i wyszlo pyszne Krystyno! Zaowazylam, ze piecze sie bardzo szybko, ze zwyklej maki pieke drozdzowe 60 minut, to 40 minut. Jedynie kruszonke zrobilam swoja ze stopionym maslem, dziekuje za przepis!
A oto dowod

2v1nqtj.jpg
 

jaxja

Moderator
Maj 26, 2006
3,521
0
0
Zrobiłam to ciasto, ale nie miałam krupczatki i użyłam zwykłej mąki. Wyszło pyszne. Następnym razem, dla porównania, zrobię zgodnie z przepisem.
 

Asiulek

Member
Lis 7, 2006
602
0
0
Podnoszę bo piekę po raz kolejny !!!!!!! BOSKIE !!!!

Chociaż nie wiem dlaczego, ale jeszcze siedzi w piekarniku, a urosło już jakieś 4 cm ponad blaszkę (taką prostokątną standardową)
dump.gif


Truskawki mi przez to zjechały na dół piekarnika .. no rośnie normalnie jak ..... na drożdżach :D

Wnioskuję, że będzie jeszcze bardziej puchate :D

Pozdrawiam
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Ciasto mi rośnie
fiesgrins.gif


---------------------------

Niedobre kobiety!!!
baa.gif

Czytałam jak fruwacie po te małe kawałeczki i się uśmiechałam pod wąsem, a teraz sama latam, a jest druga w nocy
icon_razz.gif
cry_1.gif


Dziękuję za przepis Krysiu
bussi.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: