Sernik pomarańczowo- czekoladowy

yrsa

Moderator
Członek ekipy
Sty 3, 2009
27,317
1,612
113
Z życiu takiego sera nie widziałam. Znowu masz lepiej niż ja
fiesgrins.gif
. Sernik będzie na święta.
 

lambethka

Member
Lut 22, 2011
5,138
0
0
ja sie nie wypowiem o polskim serach bo pieke na niemieckich quark-ach - bardziej przypomina naturalny serek homogenizowany wymieszany z bialym, mielonym serem. Ale serniki wychodza obledne
icon_biggrin.gif
 

Izolda

Member
Lut 28, 2006
7,620
1
38
yrsa @ 22 Mar 2012 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1269946Z życiu takiego sera nie widziałam. Znowu masz lepiej niż ja
fiesgrins.gif
. Sernik będzie na święta.
Znowu? A co mam lepsze od Ciebie, oprócz sera którego nie mogę jeść
icon_lol.gif
. Wcale nie mam lepiej, nie mogę kupić stacjonarnie lakierów CA, a do Lidla i Natury mam ho ho i jeszcze trochę <foch>.

W każdym razie wiesz, zawsze Ci ten serek mogę przywieźć, nawet się zaopatrzyłam w specjalną torbę
fiesgrins.gif
.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Daderma

Member
Lut 7, 2012
76
0
0
Zrobiłem sernik kawowy na ,,Mój ulubiony&quot; z Wielunia.
Wydaje się dobry i faktycznie najbardziej tłusty z dostępnych serów.
W Łodzi dostępny w Carrefourze ;))
pozdrawiam
D.
ps. muszę odetchnąć od serników, następny dopiero przed świętami
icon_wink.gif
)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Daderma

Member
Lut 7, 2012
76
0
0
No, machnąłem znowu wczoraj ten sernik.Wyszedł bdb.choć leciutko przypiekł mi się wierzch(grzałki góra-dół 150-160 st.
Poprzedni mi się rozwalił. Był on oczywiście, tak jak pisała Joanna, niedopieczony.Ten się nie rozwalił i nawet ładnie odszedł od formy mimo iż zapomniałem nasmarować boków formy sklarowanym masłem.
Konsumpcja niestety dopiero w niedzielę
icon_wink.gif
)
pozdrawiam
 

Daderma

Member
Lut 7, 2012
76
0
0
i2m5.jpg


Witajcie
icon_wink.gif

Po długiej przerwie ponownie ten sernik.Polecam go wszystkim.Użyłem serka ,,President&quot;&quot; tłuszcz co prawda tylko 7% ale za to dobrze przyprawiony i już z wanilią.Jest on niestety dość płynny, ale dłuższe pieczenie zniwelowało ten problem.Robiłem go bez spodu.Dodana czekolada -gorzka,pomarańczowy Wawel poprawił ,,stałość &quot; sernika z czekoladą.
Mnie te serniki bardzo smakują.
pozdrawiam