Tort lodowo-bezowy z okruchami migdałów i czekolady

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
Zrobiłam-przepyszny
icon_smile.gif
!
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
Sha a fota gdzie?? 8)
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
Juz sie tłumaczę :oops:
Tort był zrobiony na imprezę urodzinową mojej mamy,ja w tym czasie byłam na innej imprezie :mrgreen: Myślałam że zostanie kawałek żeby ładnie ukroić i pstryknąć brzydką fotke telefonem,w koncu zrobiłam go z podwójniej porcji :roll:
A tu taka niespodzianka....nie ma totru :dump: :mrgreen:
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
buuuuuuu :cry: wniosek? więcej tortu mamie nie robić :mrgreen:
 

dominique

Member
Lut 6, 2006
186
0
0
Robie i juz sie na niego ciesze :-D, tylko mam pytanie: goscie przychodza jutro popoludniu, lepiej go zrobic dzisiaj czy jutro rano (nie zaszkodzi mu postac przez noc w zamrazalniku???)
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
Joanno piękny!!
icon_razz.gif
 

Małgoś.dz.

Member
Paź 25, 2004
4,687
1
0
A ja już białej gorączki dostaję. Od jakiś dwóch tygodni próbuję zakupić bezy (z myślą oczywiście o tym torcie) i o ironio losu - nigdzie nie ma. :shock: Ani w Bomi, ani w Lidlu, ani nawet w Makro :shock:, ani w żadnym mniejszym czy większym sklepiku w obrębie mojego miejsca zamieszkania. W rozpaczy nawet do Biedronki zajrzałam i też brak. :shock: Co jest grane? Czy bezy to obecnie towar reglamentowany? :mrgreen: W zaszłym roku, robiłam ten torcik namiętnie i jakoś z zakupem bezów nie miałam problemu. :dump:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Małgoś a białka w lodówce to masz? :lol: Zrób lepardowe najprostsze i po sprawie
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
Od jakiś dwóch tygodni próbuję zakupić bezy (z myślą oczywiście o tym torcie) i o ironio losu - nigdzie nie ma.
Ja pół miasta obleciałam w poszukiwaniu bez ( czy bezów :mrgreen: :dump: ?? ) :roll:
Joanna cudny jest Twój torcik :mniam:
 

Małgoś.dz.

Member
Paź 25, 2004
4,687
1
0

dominique

Member
Lut 6, 2006
186
0
0
Zrobiony, zjedzony, ale jak na moj skromny gust, duzo za slodki. Smakowal tylko do gorzkiej kawy, a takiej niestety ja nie pije...dobrze, ze gosciom chociaz smakowal, ale raczej drugi raz nie popelnie niestety
 

ilka

Member
Lip 24, 2006
33
0
0
Zalogowałam się na tym forum żeby móc napisać że torcik lodowyjest naprawdę suuuuuper Zrobiłam na imprezkę rodzinna i natychmiast wszyscy poprosili o przepis.

Wyszedł mi tak:



co prawda poszłam na łatwiznę i użyłam gotowych listków.

Chyba będę do Was zaglądać częściej
icon_razz.gif
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
ilka zapraszamy
icon_smile.gif

śliczny tort
 

trzkasienka

Member
Wrz 15, 2005
4,188
0
0
Zrobiony, zjedzony, ale jak na moj skromny gust, duzo za slodki. Smakowal tylko do gorzkiej kawy, a takiej niestety ja nie pije...dobrze, ze gosciom chociaz smakowal, ale raczej drugi raz nie popelnie niestety
hm.. ja tez zrobilam z niemieckich bezow i moje ciasto nie wyszlo za slodkie, wlasciwie wcale nie wyszlo mi slodkie. Dodam, ze ja uzylam gorzkiej czekolady 70% ..

ciasto jest bardzo dobre i na pewno je powtorze nie moge go jednak zjesc za duzo, bo wlasciwie jest to bita smietana z dodatkami i po prostu od nadmiaru mnie mdli- i dobrze ;) przynajmniej nie musze walczyc ze swoim apetytem :lol: