Wuzetka cytrynowa

tillandsja

Member
Gru 15, 2004
6,771
0
0
dzisiaj ja robie... wlasnie wydrukowalam sobie przepis i ide do kuchni piec biszkopt
 

tillandsja

Member
Gru 15, 2004
6,771
0
0
no i zrobilam
icon_smile.gif
malz mowi, ze dobry, tylko niepotrzebnie czekolade dawalam na wierzch, bo mu za slodko, ale jadl az mu sie uszy trzesly
icon_smile.gif

dziekuje za przepis
 

tillandsja

Member
Gru 15, 2004
6,771
0
0
no i foteczka
rozne_127_438.jpg
 

Ire_ko

Member
Lis 17, 2004
36
0
6
Agusiu, Twoja wuzetka to ciasto miesiąca lutego i teraz ma szanse na ciasto marca w moim domu. Jest pyszne, robię prawie dokładnie jak podałaś na wstępie, prawie – bo nie daję rumu do nasączenia.
Pozdrawiam.
 

wesola30

Member
Sty 25, 2006
614
0
0
Apetycznie wyglada moj maz ma za pare dni urodziny juz wiem co zrobie wuzetka to jego ulubione ciasto zobaczymy jak wyjdzie
Dzieki za przepis




Pozdrawiam
Basia
 

MoTyLeK

Member
Lis 26, 2004
170
0
0
To jest cud nie cisto, az brak mi slow...
Po krotkim przecwiczeniu wklejam zdjecia.

i jeszcze jedno
 

wesola30

Member
Sty 25, 2006
614
0
0
AgusiaH wuzetka wspaniala w ustach sie rozpuszcza dziekuje za przepis
fotki wstawilam na misz masz

Pozdrawiam
Basia
 

frigg

Member
Mar 23, 2006
774
1
0
Upiekłam biszkopt do tego ciasta i chyba dałam za dużą blaszkę, bo wyszlo niskie.. Teraz już wiem, że Wasza duża - to moja średnia. Ale biszkopcik piękny postaram się jakoś przekroić i przełożyć kremem... Bo to ma być na 70 urodziny mojego Taty i musi się udać.
 

_Madziulka_

Member
Maj 8, 2006
1
0
0
Witajcie :mrgreen: Ja być tu nowa trafiłam z wizaż.pl jakby co ;)
jest świetny!! Na Dzień Matki robie właśnie W-Ztkę tylko że z połowy porcji bo w kształcie serducha :mrgreen: i robie muffinki waniliowe z białą czekoladą :dump: muffinki robiłam już w weekend i były przepyszne :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Trzymajcie za mnie kciuki w piątek :mrgreen:
jak ja się ciesze że tu trafiłam :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
PZDR :cheers:
 

frigg

Member
Mar 23, 2006
774
1
0
Bardzo smaczna jest ta śmietana kiedy sie ciasto schłodzi - aż słychać, jak wchodzi w biodra... :roll: Także nawet, jak trzeba "dopiec" drugie ciasto, to warto.
 

anik

Member
Paź 17, 2005
88
0
0
zrobilam

boska wyszla, dziekuje pieknie za ten przepis - mama byla zachwycona ! :mrgreen: :mrgreen:

a29mh.jpg


w29at.jpg


w43ot.jpg
 

frigg

Member
Mar 23, 2006
774
1
0
No śliczna - moja wyglądała podobnie - ale nie zdążyłam sfotografować...