IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

12 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Muffinki z budyniową niespodzianką, przepyszne.....
Ilona
post 19 Sep 2007, 11:05
Post #41

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 116

CYTAT(Cinka @ 19 Sep 2007, 09:34 ) *
Jasne że nie twoja... niczyja chyba - no w końcu jakoś to zapakować trzeba icon_wink.gif
Paszteciki w kwadratowych też są icon_lol.gif a producent liczy na to że kupować będą ludzie a nie psy czy koty i każdy sobie na pudełku doczyta czy ma sam zjeść czy dać psu icon_lol.gif

icon_razz.gif

Ale ciekawe bo w tym dla Dzikucha pudelku wyczytalam w skladzie same pysznosci dla ludzi - warzywa, jakies mieso hmm...
icon_wink.gif

Przepraszam juz sie zamykam zahnlos.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Akulka
post 19 Sep 2007, 11:26
Post #42

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 1.177

W takich foremkach alu, to widziałam nawet jakieś sery kiedyś icon_lol.gif
Co do form sylikonowych, to może faktycznie muszę jakąś nabyć, żeby się przekonać czy mi odpowiada icon_wink.gif W sumie zawsze trochę pracy odpada z tą formą icon_wink.gif
A o tej zmianie smaku to kilka razy gdzieś czytałam, więc... może to historyjka szerzona przez producentów teflonowych form zahnlos.gif

+Quote Post
imp_act
post 19 Sep 2007, 12:17
Post #43

szef kuchni

Użytkownik nr: 4.008

CYTAT(Ilona @ 19 Sep 2007, 12:05 ) *
Ale ciekawe bo w tym dla Dzikucha pudelku wyczytalam w skladzie same pysznosci dla ludzi - warzywa, jakies mieso hmm...
icon_wink.gif

Moja Frycia ma nawet ulubione smaki tych danek, chociaż jak dla mnie to one wszystkie tak samo pachną icon_smile.gif Jak pies je i żyje, to dla człowieka też zjadliwe icon_mrgreen.gif Byłaby tylko kwesta ile pudełek na jeden raz, bo na psa do 10 kg wypada jedno pudełko rofl.gif Też już się zamykam icon_mrgreen.gif

+Quote Post
Cinka
post 19 Sep 2007, 12:30
Post #44

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 1.716

rofl.gif Ilonka - ale tam są też w składzie części zwierzątek niekoniecznie z szyneczki icon_wink.gif

+Quote Post
Ilona
post 19 Sep 2007, 12:37
Post #45

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 116

CYTAT(imp_act @ 19 Sep 2007, 11:17 ) *
Też już się zamykam icon_mrgreen.gif

icon_mrgreen.gif

Mojemu rodzice suche kupuja zawsze a wczoraj chcieli mu sie chyba "podlizac" icon_mrgreen.gif i wzieli te cuda-niewidy icon_wink.gif
Nie wiem czy kundello juz byl tym karmiony i czy zjadl gruebel_2.gif Musze do mamy dryndnąc i zapytac co pies na ich pomysły icon_mrgreen.gif

CYTAT(Cinka @ 19 Sep 2007, 11:30 ) *
rofl.gif Ilonka - ale tam są też w składzie części zwierzątek niekoniecznie z szyneczki icon_wink.gif

A tego to ja juz nie sprawdzałam icon_mrgreen.gif
Napisane było ładnie icon_wink.gif a ile w tym prawdy gruebel_2.gif
icon_wink.gif

+Quote Post
Akulka
post 19 Sep 2007, 12:44
Post #46

kucharz 3 gwiazdek

Jeśli zeszliśmy już na temat psiego lub kociego żarcia, to gdzieś czytałam, że normy produkcji pokarmu dla pupili sa bardziej obostrzone i przestrzegane niż dla ludzi... Kontrole wypadają podobno zazwyczaj bardzo dobrze fiesgrins.gif

Tez już sie zamykam, bo OT kompletny w takim smakowitym wątku... icon_mrgreen.gif

+Quote Post
Agata
post 1 Oct 2007, 07:36
Post #47

uczeń

Użytkownik nr: 819

właśnie spałaszowałam jednego muffinka i muszę stwierdzić że na trzeci dzień najbardziej mi smakują, co oczywiście nie zmienia faktu, że wcześniej też były bardzo dobre icon_wink.gif ale najbardziej podoba mi się fakt, że są tak proste w wykonaniu, moje dziecko miałao wiele radości z faktu, że samo zrobiło babeczki icon_razz.gif

+Quote Post
Cinka
post 1 Oct 2007, 09:06
Post #48

kucharz 3 gwiazdek

CYTAT(Agata @ 1 Oct 2007, 08:36 ) *
właśnie spałaszowałam jednego muffinka i muszę stwierdzić że na trzeci dzień najbardziej mi smakują, co oczywiście nie zmienia faktu, że wcześniej też były bardzo dobre icon_wink.gif ale najbardziej podoba mi się fakt, że są tak proste w wykonaniu, moje dziecko miałao wiele radości z faktu, że samo zrobiło babeczki icon_razz.gif

O mamo... nie wiem ile musiałabym ich upiec żeby dotrwały do trzeciego dnia rofl.gif

+Quote Post
Agata
post 1 Oct 2007, 22:16
Post #49

uczeń

Użytkownik nr: 819

CYTAT(Cinka @ 1 Oct 2007, 10:06 ) *
O mamo... nie wiem ile musiałabym ich upiec żeby dotrwały do trzeciego dnia rofl.gif

a jednak dotrwały, bo nie były jedynymi słodkościami jakie miałam okazję wtedy upiec icon_mrgreen.gif

+Quote Post
Cinka
post 1 Oct 2007, 22:41
Post #50

kucharz 3 gwiazdek

aaaa to chyba że tak icon_lol.gif

+Quote Post
Akulka
post 2 Oct 2007, 05:19
Post #51

kucharz 3 gwiazdek

Zrobiłam w ten weekend z budyniem czekoladowym. Polecam. IMHO, dużo lepsze icon_wink.gif <chociaż osobiście wolę budyń śmietankowy lub waniliowy - tu sie wyśmienicie komponuje z czekoladą icon_wink.gif>

+Quote Post
imp_act
post 2 Oct 2007, 07:21
Post #52

szef kuchni

CYTAT(Agata @ 1 Oct 2007, 08:36 ) *

super, że tak smakowały icon_smile.gif u mnie są zazwyczaj zjadane jeszcze gorące, nawet na zimnego trudno się załapać

+Quote Post
imp_act
post 2 Oct 2007, 07:23
Post #53

szef kuchni

CYTAT(Akulka @ 2 Oct 2007, 06:19 ) *
Zrobiłam w ten weekend z budyniem czekoladowym. Polecam. IMHO, dużo lepsze icon_wink.gif <chociaż osobiście wolę budyń śmietankowy lub waniliowy - tu sie wyśmienicie komponuje z czekoladą icon_wink.gif>

właśnie chcę zrobić te muffinki i mi podsunęłaś pomysła coby zmienić smak budyniu, ja też najbardziej lubię waniliowy budyń, ale czas zaryzykować icon_smile.gif
bussi.gif

+Quote Post
Akulka
post 2 Oct 2007, 07:24
Post #54

kucharz 3 gwiazdek

CYTAT(imp_act @ 2 Oct 2007, 08:21 ) *
super, że tak smakowały icon_smile.gif u mnie są zazwyczaj zjadane jeszcze gorące, nawet na zimnego trudno się załapać

A ile osób do podziału? Bo one strasznie syte są icon_mrgreen.gif Mój P. <łasuch przeokropny ze spustem słodyczowym> jest w stanie zjeść tylko 4 rofl.gif Ja 1 i 1/2 lub 2 - ale na pusty żóładek i jestem najedzona po dziurki od nosa icon_lol.gif

+Quote Post
imp_act
post 2 Oct 2007, 12:11
Post #55

szef kuchni

CYTAT(Akulka @ 2 Oct 2007, 08:24 ) *
A ile osób do podziału? Bo one strasznie syte są icon_mrgreen.gif Mój P. <łasuch przeokropny ze spustem słodyczowym> jest w stanie zjeść tylko 4 rofl.gif Ja 1 i 1/2 lub 2 - ole na pusty żóładek i jestem najedzona po dziurki od nosa icon_lol.gif

hehe, ja zazwyczaj robię jak wpada brat z żoną i córką to idą wszystkie naraz. Dzieciom pasuje ten budyń w muffince.
Mój T. to tak jak Twój megałasuch i jak rano zrobię, to tak przez cały dzień kręci się po kuchni i podbiera muffinka. Ja sama od razu ciepłe 3 zjem icon_redface.gif . U nas muffinki zazwyczaj nie "dożywają" do drugiego dnia icon_smile.gif.

+Quote Post
DziaMa
post 2 Oct 2007, 15:55
Post #56

Grupa: Srebrny użytkownik
Użytkownik nr: 4.695

Sieeedzą w piecu ;] Pięękne, koloru miodowego ciasto [przez cukier i masło], do tego twardy budyniek i biała czekoladka ;] Zobaczymy jak wyjdą icon_smile.gif Pozdrawiam i dzięki za przepis.

+Quote Post
DziaMa
post 2 Oct 2007, 16:50
Post #57

Użytkownik nr: 4.695

MMMM (tylko tyle, bo z pełną buzią się nie mówi ew.nie pisze zahnlos.gif )

+Quote Post
misulka-Anulka
post 12 Oct 2007, 14:23
Post #58

pomoc kuchenna
*

Użytkownik nr: 5.495

Zrobiłam je dzisiaj!są takie pyszne że nie umiem tego opisać.wyszło mi 23 ;]ale na drugi raz najpierw położe czekolade a później budyń.Chodzi mi o to żeby czekolada nie wystawała z muffinki.mniaam

+Quote Post
imp_act
post 12 Oct 2007, 17:12
Post #59

szef kuchni

CYTAT(misulka-Anulka @ 12 Oct 2007, 15:23 ) *
Zrobiłam je dzisiaj!są takie pyszne że nie umiem tego opisać

Witam na CC i jest mi niezmiernie miło, że to właśnie moje muffinki są przyczyną Twojego pierwszego postu icon_smile.gif. Cieszę się, że smakowały i ostrzegam, że one są mocno uzależniające icon_razz.gif

+Quote Post
Akulka
post 12 Oct 2007, 17:35
Post #60

kucharz 3 gwiazdek

CYTAT(imp_act @ 12 Oct 2007, 18:12 ) *
ostrzegam, że one są mocno uzależniające icon_razz.gif

Potwierdzam pfeif2.gif icon_mrgreen.gif

+Quote Post

12 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 20th September 2019 - 00:20