IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Kaiser Rolls
Dancing Piglet
post 15 Mar 2015, 10:33
Post #41

pomoc kuchenna
**

Grupa: Srebrny użytkownik
Użytkownik nr: 27.527

Ale sliczne te Wasze kajzerki, tez je zrobie. Mam taki stempelek plastikowy, przywloklam go jeszcze z Polski, ale tez czasem zakrecam rozne ksztalty. Jednak jestem zdolna inaczej jesli chodzi o dekoracje czy rozne manualne prace ;)
Tatter, z ciekawosci spytam jaki masz mikser. Moj tez duzy, z mniejszymi ilosciamy jakos sobie radzi, ale jesli robie mala porcje, to wykorzystuje malakser, ktory w parenascie secund wyrabia super ciasto icon_biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
doris71
post 15 Mar 2015, 17:52
Post #42

kucharz-zawodowiec

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 12.179

Rób, rób, genialne są. Dziś były na śniadanie, z czarnuszką dla mnie i z sezamem dla reszty domowników. Super chrupiace wyszły, mlekiem smarowałam.

+Quote Post
tatter
post 16 Mar 2015, 20:57
Post #43

kucharz-zawodowiec

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 1.142

QUOTE (Dancing Piglet @ 15 Mar 2015, 09:33 ) *
Ale sliczne te Wasze kajzerki, tez je zrobie. Mam taki stempelek plastikowy, przywloklam go jeszcze z Polski, ale tez czasem zakrecam rozne ksztalty. Jednak jestem zdolna inaczej jesli chodzi o dekoracje czy rozne manualne prace ;)
Tatter, z ciekawosci spytam jaki masz mikser. Moj tez duzy, z mniejszymi ilosciamy jakos sobie radzi, ale jesli robie mala porcje, to wykorzystuje malakser, ktory w parenascie secund wyrabia super ciasto icon_biggrin.gif

Hobart 20

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 23rd October 2019 - 14:01