Carving.

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
jaaaaaaaaaaa.. ale extra!!! ehh.. marzenie.. pol dnia na poczatek?? hmm.. kurde chyba bym musiala rzucic studia (o boze ale jeszcze tylko 2 lata mi zostaly i bede lek.med
icon_razz.gif
zal troche.. hahahah) dziecko i meza wygnac na jakis spacer na koniec swiata i.. dopiero zasiasc.. hehehe.. niestety to nie dla mnie..

P.S a moze sa jakies male, mini mini, szybkie rzeczy ktore mozna wyrzezbic zeby chocby polozyc na polmisku wedlin zamiast garsci pomidrokow koktajlowych na salacie hahahaha..?? to by byla szansa ze na jaks impreze sie uda zrobic..
icon_razz.gif
bo w sumie chyba i tak lepiej zaczac od czego malego nie?? zeby sie nie zniechecic hehehe..
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
z latwych rzeczy jest ten labedz
z malych to rozne ciecia rzodkiewki,latwe i popularne, anturium z papryczki chili, troche trudniejsza roza z kalarepki,kwiat z pora , jest tego troche, jak bede miala w domu te warzywa to bede pokazywala w tej chwili nie mam, pokaze tylko anturium z papryczki chili ,nie jest najladniejsze bo papryczki juz troche zwiedly,trzeba wybierac jedrne, nie wiem czy potrzebny opis, rozcinamy z boku papryczke uwazajac przy ogonku ,delikatnie wyjmujemy gniazdo nasienne razem z ogonkiem,nacinamy papryczke i wkladamy po odwrotnej stronie,nie wiem czy to jasne mam nadzieje ze tak
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
z latwych rzeczy jest tez koszyczek z malona,nie wiem czy trzeba opisywac, jak cos to pytajcie, najlatwiej nozem w ksztalcie litery V ale mozna tez zwyklym nozem
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
No anturium jest MEGA -cudne!!!!!!!
Trochę sie tych narzędzi boję
icon_mrgreen.gif
dump.gif
Już widze jak se palucha ucinam, i niedobrze mi sie robi. No tak, tak bo ja z tych histeryczek jestem.
Ale anturium bomba. Wogóle piękne dzieła!!!
Ja tez wolałabym aby ten wątek tu został bo najczęściej tu zaglądam. Od dwóch dni tylko gadu, gadu
icon_mrgreen.gif
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
hehe z latwych labedz hehe.. no to w takim razie to naprawde nie dla mnie.. szkoda bo mi sie podoba jak nie wiem :D

gratuluje zdolnosci!!
 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,636
1,180
113
kazeno @ 3 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1086100hehe z latwych labedz hehe.. no to w takim razie to naprawde nie dla mnie.. szkoda bo mi sie podoba jak nie wiem :D

gratuluje zdolnosci!!
kazeno, Ty tu nie panikuj, ładne torty robisz to wycięciem też sobie poradzisz
icon_wink.gif
Np. narysuj sobie liścia, takiego jak na pierwszej stronie w kompozycji, nóz do ręki i to będzie to, od czego warto zacząć. Proste, uda Ci się na pewno!!! a dodatkowo, ozdobi półmisek, do kolacji we dwoje
icon_wink.gif
 

miglietta

Member
Mar 10, 2010
662
0
0
super rzeczy tu pokazujecie. Koszyczek już robiłam, ale to jest naprawdę proste.Inne rzeczy chyba są dla mnie za trudne ( szkoda, bo są prześliczne)
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
dziekuje za pochwaly
anbetung.gif

kazeno nie panikuj,noz w reke i tniesz labedzia,na rysunku pokazalam ze to naprawde kilka ciec,zobaczysz latwo pojdzie
helen dobrze prawi jesli kogos to przeraza zacznijcie od listka,nie wiem czy mam pokazac jak go wyciac czy wystarczy zdjecie,piszcie bo nie mam pojecia co dla kogo jest trudne a co latwe
Piegus roze to rzeczywiscie juz troche trudniejsze,ja sie ich uczylam z youtube ale takie jak na zdjeciu zaczelam wycinac dopiero po kursie, nie ma sensu zebym pokazywala roze bo na filmach lepiej widac niz na zdjeciu
no i nie mowcie ze anturium jest trudne tylko po papryczki i do dziela
UWAGA!!! pracujac z papryczkami zakladajcie rekawiczki,uwazajcie na oczy a jesli juz nie potraficie robic w rekawiczkach lub cos sie przedostanie na skore to rece myjemy WÓDKĄ ,zwykle mycie chocby ze sto razy nic nie pomoze,to dla tych co nie wiedza

dla dalszej zachety nastepne foto
kosz z salatka owocowa
icon_smile.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
to juz jest mega latwe aponiewaz glownie sa tu osoby "tortowe" to i barwniki sie znajda
bierzemy mala lub srednia cebule i tniemy nozem w kratke czyli pionowe i poziome paski nie przecinajac do konca,lekko reka rozchylamy i wkladamy do miski z zimna woda,po jakims czasie sama sie rozwinie,koncowki malujemy barwnikiem,mozna cala wrzucic do wody z barwnikiem ale bedzie mniej intensywny kolor,zachecam do eksperymentow ,
do dekoracji talerzy,polmiskow i tworzenia kompozycji
Pokaż załącznik 60734
Pokaż załącznik 60735
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
o kurczę, ale z Ciebie skarbnica pomysłów (i talentu;-)) sliczne
cebulki wyglądają na proste (ale sprawdzę to niedługo przy organziacji urodzin), może nawet porwę się an coś trudniejszego;-))
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
hehe dzieki dziewczyny za dodanie odwagi
icon_razz.gif
bede probowac.. moze macie racje ze nie bedzie tak zle :D

ten kosz z arbuzka sliczny.. a cebulki urocze i proste (tyle ze moj malz by mnie chyba pokroil gdybym mu cebula udekorowane danie podala hehe.. nienawidzi
icon_razz.gif
)
 

ewa1203

Member
Gru 13, 2008
181
0
0
mnie ta sztuka zachwyciła już parę lat temu, ale raz zrobiłam coś podobnego jak z tą cebulą i wyszło takie nijakie, bo moje zdolności chyba są poniżej przeciętnej :/ ale zachwyca mnie to do dziś... jakie kursy i gdzie byłyby najlepsze ? masz martyno22a jakieś sugestie?

Dzieła sztuki tworzysz
icon_smile.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
ja odbylam jednodniowy indywidualny kurs w Warszawie ale wczesniej juz sama wycinalam ,ten duzy kosz z arbuza zrobilam jeszcze przed szkoleniem,jak bedziesz zainteresowana podam namiary

edit :cos mi sie zdjecia zle ustawiaja,pozniej nad tym popracuje
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: