Ciasteczka owsiane z rodzynkami

ZielonyKot

Member
Lut 25, 2005
422
0
0
moje pierwsze też się rozlały ;) za drugim razem położyłam je w większych odstępach i już nie rozpłaszczałam tak brutalnie ;)
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
Bardzo piekne zdjecie Kocie
icon_smile.gif
Ten pekaty imbryczek jest bardzo sugestywny i dziala na moja wyobraznie - mnie te ciasteczka bardzo smakuja z mocna, gorzka herbata wlasnie :mrgreen:
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Zrobiłam... i się nimi zachwyciłam... ja i moja cała rodzinka, a Zuzia, jak je wcinamy to tak się patrzy, że jakoś tak nam szybciej znikają
icon_smile.gif


Dziękuję za przepis Bajaderko MÓJ TY GURU
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
No to razem pieklysmy jako, bo ja tez sie dzisiaj za nie zabralam
icon_smile.gif


Bardzo sie ciesze, ze smakowaly :dance: A Zuzia to jeszcze musi sporo poczekac az bedzie mogla schrupac takie ciasteczko :wink:
 

jo_anna

Member
Paź 28, 2004
578
0
0
Bajaderko, mimo że jesteś daleko, Twoje natchnienie i do mnie dotarło
icon_smile.gif


Piekłam ciacha wczoraj do północy i miałam z tego powodu wiele radości, i nawet nie wiedziałam, że tak czas szybko pędzi
icon_smile.gif

Pierwsza blacha ciasteczek nieco się rozpłynęła (ale to już moja wina, bo zamiast brązowego cukru dodałam miód), przy kolejnej blasze było perfekcyjnie, dodałam więcej płatków i wszystkie ciastka stały karnie w rządku (i z kopczyków zamieniły się w elegancko okrągłe)
Do kolejnej porcji dodałam pokruszone orzechy, do nastęnej kawałki czekolady, a do ostatniej garść płatków kukurydzianych. REWALACJA!

Dziś rano dzieciaki wyjęły ze śniadaniówek swoje batoniki i karegorycznie rządały wymiany na ciastka
icon_smile.gif

i wcale im się nie dziwię
icon_smile.gif
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
O, to widze, ze pieklysmy w wiekszej grupie joanno i to bez wczesniejszego umawiania sie
icon_smile.gif


Platkow kukurydzianych jeszcze do nich nie dodawalam, ale sprobuje bo pewnie dodaja milego "crunch"
icon_smile.gif


A jak mi milo, ze dzieciakom tak smakuja! :mrgreen: :banana:
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
W temperaturze pokojowej, no chyba, ze straszny upal masz w domu to wtedy chyba w lodowce
icon_smile.gif
 

melmire

Member
Paź 22, 2004
2,348
0
0
Zrobione i skosztowane jeszcze na cieplo!
Pyyycha! I to pych inspirujaca - nastepne zrobie pol rodzynek i pol orzechow, tez powinno byc niezle :wink:
 

melmire

Member
Paź 22, 2004
2,348
0
0
Wystudzone tez sa super.
I dostaly najwyzsze mozliwe odznaczenie - uznanie mojego baaaardzo wybredengo chlopa :wink: Podobal mu sie zwlaszcza lekki smak pomaranczy............ :mrgreen:
 

Anusiaczek

Member
Wrz 14, 2004
2,084
0
0
Bajaderko, ciasteczka przepyszne :lol:
Jak zresztą wszystko z Twych przepisów :mrgreen:
 

Bazylka

Member
Wrz 24, 2004
910
0
0
icon_smile.gif

Rozciapciały się :!:
180 stopni to chyba za niska temperatura do pieczenia
 

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
Hm, to może być fajna odmiana od moich owsianych
icon_wink.gif
Musze koniecznie wyprobować
lecker.gif
icon_mrgreen.gif