Cynamonowe poduszeczki drożdżowe

Wrz 3, 2008
1,371
0
0
ojej, jakie one sliczne
icon_smile.gif


juz wiem co w sobote zagosci u mnie na sniadaniu, wyprobuje, a pozniej w poniedzialek urodziny to skoro tak zachwalacie to i goscie powinni byc zadowoleni
icon_smile.gif


o ile wczesniej przestanie bolec mnie rana po wyrwaniu ósemki, bo upiec i nie spróbować to żadna atrakcja
gruebel_2.gif
 

Malwunia

Member
Cze 8, 2008
138
0
0
AhusiuH chyba uzależniłam się od Twoich chlebowych (i bułeczkowych) przepisów...Tymi poduszeczkami przeszłaś samą siebie
anbetung.gif

Są absolutnie doskonałe!
icon_mrgreen.gif


IMG_2074.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2074.jpg
    IMG_2074.jpg
    76.1 KB · Wyświetleń: 1

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Sioo mi z tymi bułami, ja tu się odchudzam!!!!!!!!!!
baa.gif
icon_mrgreen.gif


Piękne te Wasze bułeczki języka nie mogę oderwać od monitora
lecker.gif
 
Wrz 3, 2008
1,371
0
0
haha, ale narobilam, kto wczesnie wstaje temu sie w glowie miesza
dump.gif


zamiast 1/2 szkl mleka dodalam 1/2 l mleka, a jak sie zorientowalam ze to pomylka to juz bylo za pozno, dobrze ze mialam wiecej drozdzy, maki i jajek na skladzie, zobaczymy co z tego wyjdzie, chyba za jednym razem upieke i buleczki i jakis placek z owocami
rofl.gif
 

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
Wreszcie zrobiłam. Siedziały w lodówce przez noc, rano upiekłam. Następnym razem zrobię 1,5 porcji w tej samej tortownicy (26 cm), tak żeby były bardzo wysokie, ale zrezygnuję z posypki cynamonowo-cukrowej, poprzestanę na wykąpaniu ich w maśle. Może jakaś kruszonka i tyle.
 

Załączniki

  • poduszeczki_dro_d_owo_cynamonowe_001.jpg
    poduszeczki_dro_d_owo_cynamonowe_001.jpg
    1.3 MB · Wyświetleń: 0
  • poduszeczki_dro_d_owo_cynamonowe_002.jpg
    poduszeczki_dro_d_owo_cynamonowe_002.jpg
    1.3 MB · Wyświetleń: 0

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0

anuc

Member
Maj 17, 2008
908
0
0
samanta @ 14 Sep 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=750441Wreszcie zrobiłam. Siedziały w lodówce przez noc, rano upiekłam. Następnym razem zrobię 1,5 porcji w tej samej tortownicy (26 cm), tak żeby były bardzo wysokie, ale zrezygnuję z posypki cynamonowo-cukrowej, poprzestanę na wykąpaniu ich w maśle. Może jakaś kruszonka i tyle.
Nieeee no bułęczki cynamonowe bez cynamonu? Właśnie to jest w nich najlepsze :D
 

aklat

Member
Gru 10, 2007
1,309
0
0
ciasto juz siedzi w lodówce i czeka na sobotnie śniadanie
icon_smile.gif
po tylu apetycznych zdjęciach i entuzjastycznych recenzjach juz sie nie moge doczekac
icon_smile.gif
 

aklat

Member
Gru 10, 2007
1,309
0
0
pyszne
icon_smile.gif
mocno cynamonowe, tak jak lubię, choć skorupka trochę mi się kruszyła, może następnym razem użyję drobniejszego cukru, cynamonowe_poduszki.jpg cynamonowe_poduszeczki.jpg
 

Załączniki

  • cynamonowe_poduszki.jpg
    cynamonowe_poduszki.jpg
    52.8 KB · Wyświetleń: 1
  • cynamonowe_poduszeczki.jpg
    cynamonowe_poduszeczki.jpg
    61.1 KB · Wyświetleń: 1

Malwunia

Member
Cze 8, 2008
138
0
0
Uwielbiam je... piszę to jeszcze raz, bo piekę je conajmniej raz w tygodniu...przemawia do mnie te 97kcal:p
icon_mrgreen.gif
anbetung.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Miło mi to słyszeć
icon_mrgreen.gif


P.S. ja juz kombinowałam, bo moja mama tez za cynamonem nie przepada. Jak upieke nastepnym razem to wlaśnie z cukrem chce
icon_wink.gif
 

Lis

Member
Lip 29, 2005
13,335
0
36
Jestem uzależniona, piekę je co 2 dzień, wyjmuje z pieca i od razu zjadam połowę. O drugą połowę chłop musi ze mną walczyć. Są wspaniałe, moje największe odkrycie tej jesieni.
Te są z cukrem, cynamonem i orzechami, bo zostało mi nadzienie z rugelach, ale bez orzechów najlepsze.

PICT0023.JPG
 

Załączniki

  • PICT0023.JPG
    PICT0023.JPG
    95.9 KB · Wyświetleń: 1
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Stefson

Member
Mar 31, 2008
5
0
0
Hej
wink.gif


Po pierwsze chciałam się przywitać serdecznie, bo to mój pierwszy post na tym forum
icon_cool.gif
Wiem, że to nie wątek powitalny, ale że akurat się zabieram za te bułeczki właśnie, postanowiłam napisać tutaj
icon_biggrin.gif


Po drugie, idę wyrabiać ciacho
icon_mrgreen.gif
Mam nadzieję, że moje bułeczki będą takie fantastyczne, jak Wasze
anbetung.gif