Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko... cz. II

Status
Ten wątek został zamknięty.

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Kurcze, robię torebkę i buty. Przeożyłam ciasto i postawiłam buty i jakieś kolosalne to ciasto mi wyszło albo buty za małe. Może misię tak wydaje bo jeszcze go nie wyprofilowałam i wyglada póki co jak klocek. Musiałabym chyba swoje buty postawić obo żeby proporcje były. Nie wiem też czy robić torebke taką prostą czy taką powucinaną , myślałam o takiej (podobnej bo będzie w paski zebry na różu) http://www.martinsfinedesserts.com/party.shtml.Ta druga , różowa Ale mam dylematy.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

monikk

Member
Lut 12, 2011
16
0
0
Witaj Marzena
icon_smile.gif
fajne torciki.

P.S robiła może któraś biały tort z czarnymi ozdobami ?
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
nie ale na pewno bedzie ladny, robilam bialy z brazowymi (to byl moj pierwszy z masa cukrowa)
edit:to fakt.trzeba uwazac
chachu to na pewno kawa
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

monikk

Member
Lut 12, 2011
16
0
0
Dzięki Chachu.

Ja dopiero się uczę korzystać z masy cukrowej.Może lepiej zrezygnuję?
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
monikk ja robilam bialy z brazowymi :D i tak nie brudzi a rownie dobrze wyglada wiec moze to na poczatek??

P.S czarny to nawet jak sie je to brudzi.. kola mojego zygzaka moj syn jak zjadl to mial cala czarna buzie hehehe..
 

olo2009

Member
Sie 29, 2010
143
0
0
chachu @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094241Kurcze, robię torebkę i buty. Przeożyłam ciasto i postawiłam buty i jakieś kolosalne to ciasto mi wyszło albo buty za małe. Może misię tak wydaje bo jeszcze go nie wyprofilowałam i wyglada póki co jak klocek. Musiałabym chyba swoje buty postawić obo żeby proporcje były. Nie wiem też czy robić torebke taką prostą czy taką powucinaną , myślałam o takiej (podobnej bo będzie w paski zebry na różu) http://www.martinsfinedesserts.com/party.shtml.Ta druga , różowa Ale mam dylematy.
Chachu mysle ze taka powycinana moze byc ciekawsza;) juz nie moge sie doczekac az zobacze efekt koncowy:) A skad bralas szablon na buty?
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
O Olo to ty
icon_mrgreen.gif
A sobie pomyślałam co to za młoda laska robi mi zamęt w głowie z ta powycinaną torebką a to ty!!! Nie napiszę że ładny masz avatar bo to nie w tem. , napiszę żeś ładna jak masa cukrowa na torcie
rofl.gif
Kurde, nie mam natchnienia do tej torby a nie może być taka jak ta druga w tym linku co wkleiłam??
Szablony sama zrobiłam
icon_mrgreen.gif
 

olo2009

Member
Sie 29, 2010
143
0
0
hahaha a juz nie taka mloda ale dziekuje, a te torebki od naszych sasiadek ogladalas, moze tam cie cos natchnie:)
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
chachu @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094258O Olo to ty
icon_mrgreen.gif
A sobie pomyślałam co to za młoda laska robi mi zamęt w głowie z ta powycinaną torebką a to ty!!! Nie napiszę że ładny masz avatar bo to nie w tem. , napiszę żeś ładna jak masa cukrowa na torcie
rofl.gif
Kurde, nie mam natchnienia do tej torby a nie może być taka jak ta druga w tym linku co wkleiłam??
Szablony sama zrobiłam
icon_mrgreen.gif
a druga to znaczy ta różowa? bo jesli tak to na tort wydaje mi sie super, taka elegancka i wygląda na super dopracowana ( w sklepie dla siebie do noszenia kupiłabym pierwszą z czerwonymi elementami), ale na tort wraz z bucikami krój różowej jak ulał
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
az wrocilam do tych torebek, ta rozowa mam wrazenie jest dla takiej paniusi-elegantki, ta pierwsza dla takiej jak to waszka okreslila ogien z d... czyli dla takiej jak ja
icon_mrgreen.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
martyna22a @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094268az wrocilam do tych torebek, ta rozowa mam wrazenie jest dla takiej paniusi-elegantki, ta pierwsza dla takiej jak to waszka okreslila ogien z d... czyli dla takiej jak ja
icon_mrgreen.gif
o kurczę to tez się do taki ogień.. zaliczam;-) tylko się cieszyć
dance.gif
,
paniusię-elegantkę można złoagodzić kolorem, niekoniecznie róż - wystarczy pastelowa kawa z mlekiem lub wanilia i już robi się poprostu elegantka;-)
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
przepraszam, ale nie mam teraz czasu, żeby poczytac co napisałyscie wcześniej, zrobie to wieczorem, obiecuję

teraz mam pytannie, czym mam nasaczyc kakaowy biszkopt, krem będzie chałwowy?

któraś z Was ciekawie pisała kilka dni temu o nasączaniu.....chyba Pieguss
gruebel_2.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Własnie ma być dla dwóch 18-latek. I tak właśnie żeby taki paniusiowaty nie był to chcę mu wstawki różowe z czarnymi zebrowymi paskami zrobić.

Myślę że mocną kawą z alkoholem.
gruebel_2.gif
 

monikk

Member
Lut 12, 2011
16
0
0
Kazeno dzieki za porady.

Jak nabiorę odwagi to wypróbuje.Na czymś trzeba praktykować
dump.gif
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

illy

Member
Lut 20, 2008
1,500
0
0
Ulinqo sliczny torcik a ksiezniczka jeszcze piekniejsza
lecker.gif
 
Status
Ten wątek został zamknięty.