Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko...

Status
Ten wątek został zamknięty.

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
czy wyscie sie zmowily na te labedzie i gitary!!! hehe

piekne torty!!!
Joano jestem pod wrazenie pana dzina
icon_razz.gif
jaki on prawdziwy!!!
Truskawko piekne labedzie i gitara!!!
browneye jaki ten z labedziami subtelny i delikatny.. a ten slimaczek jak z bajki!!!! sweeet!!!
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
A u mnie był tort na chrzciny
Pokaż załącznik 57909
Pokaż załącznik 57910

Z tym miałam nieco kombinacji. Miał to być tort weselny z zaprojektowanym przez 9letniego chłopca motywem. Oto projekt i efekt końcowy
Pokaż załącznik 57911
Pokaż załącznik 57912
Pokaż załącznik 57913
Zdjęcie robione wieczorem i kolory fatalne.

A ten podobnie jak u H-elen, pani sie przyponiało w poniedziałek póznym wieczorem że tort chce na środę. Mało tego tort miał ponad 30cm średnicy
icon_mrgreen.gif

Pokaż załącznik 57914

 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,636
1,182
113
chachu
icon_eek.gif
ale cuda naprodukowałaś!!!
Róże, obiekt moich westchnień, poza tym cudnie skomponowane z krzyżem, piekna delikatna kolorystyka... rewelacja!!!
Ja nawet fotki nie potrafię zrobić
icon_sad.gif

fajny projektant Ci się trafił
icon_smile.gif
, świetnie sobie poradziłaś, pewnie byli zadowoleni.
 

alipek

Member
Cze 29, 2009
411
0
0
cuda chachu cuda!!!!! Aż chce się zagladać, bo zawsze jest czym oko pocieszyć!!!!! A projektant czadowy!!!!
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
Chachu jestem pod wrażeniem Twoich zdolności,
kwiatki na tym torcie z krzyżem są takie delikatne, masa cieniutko rozwałkowana.............idę do kuchni robić masę po raz ''enty''
 

iza-gr

Member
Sie 26, 2009
213
0
0
sabinal, dobra kobieto
bussi.gif

chachu, masz taką cieniutką masę na te kwiatki, chyba muszę kupić tego wspomagacza pod postacią CMc, bo moja masa nie daje się tak cienko rozwałkować i jest dość ciężka.
 

doris71

Member
Lis 9, 2008
9,365
0
0
Dajecie po oczach aż język ucieka, no zaśliniłam się, matko jak mi sie chce tortu!
 

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Zarówno projektant jak i wykonawczyni stanęli na wysokości zadania.CUDO...

Moją wielką słabością i niedościgłym marzeniem są takie idealne róże. Może któraś z naszych Mistrzyń zamieści kiedyś fotorelację ze składania różyczek?

Iza-gr z tego co pamiętam to Chachu robi swoje dekoracje z gotowej masy, ale dodatek CMC na pewno pozwala cieniej ją rozwałkować i masa jest bardziej elastyczna.
wink.gif
 

rastagatka

Member
Paź 6, 2009
363
0
0
Zatkało mnie jak tu dzisiaj weszłam
icon_eek.gif

Dżin Jo_anny jest genialny idealnie ulepiony, a lampa jak prawdziwa. Całość wykonana perfekcyjnie i prezentuje się zachwycająco. Jo_anno padam do stóp
anbetung.gif

Łabędzie są cudowne i takie delikatne, a gitary wesołe (jeśli można tak powiedzieć o gitarach) i kolorowe aż miło
lecker.gif

Chachu twoje torty świetne, jak zawsze, u ciebie nigdy nie ma się do czego przyczepić, nawet ten szybki jest dopracowany i dopięty na ostatni guzik.
Ale najbardziej spodobał mi się pomysł 9-cio latka, który zaprojektował tort dla swoich rodziców, Chachu za to dla ciebie
cvety.gif
bo poradziłaś sobie wyśmienicie.



 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Dzięki Wam wielkie za miłe słowa
anbetung.gif

Rsstagatko zawsze można sie do czegoś doczepić
icon_mrgreen.gif
. Czy ty widzisz tą krzywą literkę d?? Bo ja teraz widzę
rofl.gif

Sabinal masz rację, robie z gotowej masy ale i tak do kwiatów używam masy z Tylo Powder. Kiedy mam już powycinane płatki kulką roluję brzegi które dzięki Tylo Powder pięknie się zawijają i jeszcze w środku je troszkę przeciągnę w kierunku dołu. Na youtubie podpatrzyłam jak cukiernik zrobił sobie z łyżek plastikowych od których odciął rączki i przykleił je do zwykłej tekturki i tam odkładał płatki. I zanim wszystkie obrobię te pierwsze troszkę przeschną i ładnie trzymają kształt.
H-elen ja tez mam problem ze zdjęciami. Aparat mam dobry ale robię je na wszystkich funkcjach aparatu i kiedy je pomniejszam wychodzą delikatnie rozmyte. Podobnie z tym tortem na chrzciny zblizenie jest poddane autokorekcie więc róże są bardziej w intensywniejszym kolorze ale jest berdziej wyrażne. A to z całym toretm jest znów zbyt mdłe.
 

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Chachu, a linka do tego filmu może pamiętasz. Twoje kwiatki są przecudnej urody. Może byśmy podpatrzyły jak robisz takie cuda.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.