Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko...

Status
Ten wątek został zamknięty.

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
Tymcia @ 2 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1084955Mój pierwszy zamówiony tort.
icon_mrgreen.gif
Tymcia ale piękny;-) zamawiający pewnie zachwycony!!
 

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Dzięki, jeszcze u mnie w kuchni stoi czeka na odbiór. Ja prowadzę firmę budowlaną a torty to bardziej z pasji niż na zarobek bo konkurować z naszymi cukierniami ceną, raczej się nie da.Ten ma być do szkoły a drugi na piątek na imprezę trochę mniejszy.
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Ja przechodzę na dukana to może za jakis czas ha ha nie mogę byc wieksza od tortu kijowo by to wygladało
strafe.gif
 

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Oj dziewczyny nawet nie wiecie jak ja lubię tu zaglądać
icon_smile.gif
Dziękuję za komplementy, aż się zaczerwieniłam.
icon_redface.gif
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Same kokietki tutaj
dance.gif
powiedzmy szczerze kto piecze takie zaj...te torty? he? GRUPA CIN CINEK
handclasp.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
hahah nooo
naprawdę super tu zaglądać. odrazu dzień przyjemniejszy. mój mąż już się ze mnie śmieje, że ledwo przekroczę próg domu a już lecę na forum (wariatka
dump.gif
)
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Taaaa faktycznie wariatka... Mój mąż sobie rano zegarek nastawia żeby na swoją durną grę wejść. Kurde jak ja nienawidzę tego BloodWars, cholera nie ma sposobu żeby sie tak przypadkiem zepsuło, normalnie do pasji mnie doprowadza
baa.gif
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
chachu @ 2 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1085080Taaaa faktycznie wariatka... Mój mąż sobie rano zegarek nastawia żeby na swoją durną grę wejść. Kurde jak ja nienawidzę tego BloodWars, cholera nie ma sposobu żeby sie tak przypadkiem zepsuło, normalnie do pasji mnie doprowadza
baa.gif
Sposobem na to sa dwa komputery ha ha i kazdy sobie rzepkę skrobie
rofl.gif
mój nie gra więc ostatnio to on jest wściekły na mnie
icon_redface.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Nieee to nie sposób... Kupił se ostatnio jakiegoś używanego kompa niby do pracy ale sofe mi niszczy, bo ciągle zajęta przez niego, biedna nie oddycha
icon_mrgreen.gif
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
W dupsko mu daj( nie to też nie sposób na pieszczoty trzeba zasłózyć) pojęcia nie mam? albo zacznij grać z nim to go wkurzy (dobre)
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Coś ty , kiedyś próbował mnie nauczyć , jak pracował, jak się wyprawy puszcza, daj ty mi spokój!!!
Zły był bo żona kolegi mu pomagała ale przestał grać bo im sie komp zepsuł i potem netu nie mieli. Mój mąż jest dziwny z nim się nawet kłócić nie da. Nie odzywa się i koniec. Koleżanka mówi że mi zazdrości bo jak się specjalnie ze swoim pokłóci to on godziny bez gadania nie wytrzyma
icon_mrgreen.gif

Ale ze swoim przyjacielem to pół dnia by gdał. chyba już mnie nie kocha
rofl.gif


Dobra , co by nam się nie dostało za temat nie w temacie
biggrinflip.gif
Takie serducho na walentynki, proste i szybkie

Pokaż załącznik 60661
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Tymcia nie wiem co ładniejsze, tort czy wykonawczyni?
gruebel_2.gif
Już wiem. Śliczne oba dwa.

Chachu nie strasz tymi zdjęciami. Nie dość, że moje torty dalekie to ideału to jeszcze dodać moje zdjęcie
pinggrins.gif
Musiałabym uciekać z cina atak dobrze się tu czuję.
Chachu, faktycznie prosty. Chciałbym takie robić szybko.
Waszamaszka od poniedziałku jestem na protalu, ale nawet po diecie nie chcę wstawiać zdjęcia.
cry_1.gif
 
Status
Ten wątek został zamknięty.