Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko...

Status
Ten wątek został zamknięty.

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
no ja tez jakos zawsze sie dziwie ze u tych profesjonalistow te torty sa piekne ale niestety ani smaczne ani nawet wlasnie z jadalnych do konca elementow.. i naprawde zrobic cos pieknego z takim zapleczem narzedzi to nie jest az taka sztuka jak sie wszystko samo wyciska i wykrawa.. a tak jak WY robicie wszystko recznie i wlasnymi pomyslami to jest sztuka i artyzm!!! i to sie powinno w tv pokazywac
icon_razz.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
zgadzam się z Wami, my skupiamy się głównie na smaku
kiedyś oglądałam cukierników na start, ale te placki przełożone słodkim mazidłem i styropianowe podkładki mnie zniechęciły skutecznie. Słodki biznes jeszcze oglądam, bo oprócz efektownych tortów widać, ze przekładane są różnymi pysznymi kremami, a poza tym atmosfera tam panująca pokazuje jaką frajdą jest robienie tortów;-), choć niestety program to głównie wielkie show dla wierzących w nie Amerykanów (mam nadzieję, że nikogo tu nie obraziłam)
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Zgadzam się z Duszką co do Badego ja też oglądam słodki biznes mają rewelacyjna dziewczynę od robienia figurek
anbetung.gif
zas co do atmosfery tam panujacej hi hi tak właśnie zachowują się Włosi i Grecy strasznie krzykliwy naród ale rodzina ponad wszystko
Wolałabym aby Polacy byli bardziej kłótliwi ale tak za rodziną jak oni
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
dokładnie Waszka;-)) tego im troszkę zazdroszczę, az miło patrzeć jak krzycza, kłóca się ale na koniec i tak rodzina najważniejsza
 

Pieguss

Member
Lis 24, 2010
227
0
0
Dziękuję Chachu
icon_smile.gif

sabinal właśnie jak Chachu napisała o 21 od pn do pt leci Buddy na tlc
icon_smile.gif

martyna - wygląda lepiej, wczoraj sobie obie porównałam i ta jest o wiele ładniejsza
icon_smile.gif
schowanie cycka daje ładniejszy efekt, w tej pierwszej róży taka wielka gula wystawała na zewnątrz
icon_smile.gif

waszka - Twoja ważka cudna
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
O przepis na ten krem!!!!! rozumiem że jest z galaretką? jak masz prosze prześlij mi acha i jakie mufinki do tego robisz? z owocami z orzechami jeśli to nie problem to możesz podać też ten przepis
anbetung.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Te które robiłam to były te z przepisu z wątku o mufinkach z budyniową niespodzianką. One były dla dzieci i miały budyń malinowy i chyba ten sam krem był na wierzchu, czyli budyń z masłem
icon_mrgreen.gif

A może jak juz babcię z orzechów oskubałaś to coś orzechowego zrób
banana.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
chachu @ 1 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1084664Te które robiłam to były te z przepisu z wątku o mufinkach z budyniową niespodzianką. One były dla dzieci i miały budyń malinowy i chyba ten sam krem był na wierzchu, czyli budyń z masłem
icon_mrgreen.gif

A może jak juz babcię z orzechów oskubałaś to coś orzechowego zrób
banana.gif
Sama nie wiem taka rozedrgana jestem
icon_mrgreen.gif
ale przecież tort będzie orzechowy!!!! mufinki też? pfe w wiewióry się zmienimy
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
kazeno @ 1 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1084740oto u nas najbardziej lubiane muffinki:
http://mojewypieki.blox.pl/2007/10/Chocola...y-cupcakes.html

sa przez dzem tak mieciutkie i wilgotne ze moznaby jesc tonami.. i skoro tort orzechowy to moga byc dla odmiany
icon_razz.gif
naprawde polecam (mam w domu dwoch slodkoscio-maniakow i wciagaja te 12 mufinek w jeden wieczor.. jeden ma 2,5lat a drugi 24 wiec smakuje i mlodszym i starszym hehehehehe)
Wielkie dzięki
anbetung.gif
jutro wypróbuję i napiszę jak smakowały
 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,636
1,182
113
Tymciu, super babka z Ciebie...
A z tortem to się spisałaś na medal, sporych rozmiarów - BARDZO ŁADNY!!!
Początek zrobiłaś, to teraz życzę rozkręcenia biznesu
icon_smile.gif
 
Status
Ten wątek został zamknięty.