Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko...

Status
Ten wątek został zamknięty.

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Zaszalałam, kupiłam formę niemowlaka nawet nie wiedziałam że są takie.Strasznie mi się podobają te maluszki.
icon_mrgreen.gif
 

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Może takie trole?
 

Załączniki

  • ea932e6600230ae349cbdf0d.jpg
    ea932e6600230ae349cbdf0d.jpg
    146.9 KB · Wyświetleń: 0
  • trol11.jpg
    trol11.jpg
    14.5 KB · Wyświetleń: 0

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
waszkamaszka @ 3 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1085754Ślicznosci
icon_mrgreen.gif
ale że niby miałabym takie sama zrobić? za rok moze dwa !
Na Suwaczkach tych pod moim postem
icon_mrgreen.gif
Nie histeryzuj, masz gotowca, odrysuj, wytnij z masy rozwałkowanej , wieksze cześci odrysuj oddzielnie i wytnij z kol. masy. Masz tu tylko brzydką
icon_mrgreen.gif
zieleń i brąz ,a małe detale narysuj. Dasz radę!!!
H-eleno-- ja chętnie wypozyczę, i nawet mogę ci wykluć jednego bobasa
icon_mrgreen.gif
 

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Tymcia a gdzie kupiłaś tego bobaska. Zachoruję chyba na takiego. Też bym chcała żeby u mnie poleżał.
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
martyna wpisz na allegro szukaj sprzedawcy krzych.lublin i masz ma cuda powiadam cuda!!!
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
h-elen @ 3 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1085769asio... jak mawia pewna Dorotka (z lokami
icon_smile.gif
...
A tak serio, chcesz? kupić Ci u krzych.lublin?
Dzięki ci kochana
bussi.gif
Popatrzę co on tam ma, bo jakies jadalne świecidełka na czerwiec potrzebuję i kolezanki córka tu przylatuje więc może ją poroszę to mi przywiezie. No i muszę mojego kocura pogłaskac trochę bo jutro musi mi do miksera dołożyć
icon_mrgreen.gif
,a wiecie że zbyt dużo wiadomości w tej sprawie moze mu żle na futro wpłynąć
rofl.gif

Aaaa masz...http://allegro.pl/forma-silikonowa-noworod...1427634051.html nie wiem , nie chce sie podświetlić
http://allegro.pl/forma-silikonowa-noworod...1427634051.html
przez link nie wcodz, a wchodziło. tak jak Waszka mówi można znależc
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

sabinal

Member
Lip 6, 2007
730
0
0
Chachu a jaki mikser kupujesz, bo właśnie spaliłam mojego Zelmerka i czeka mnie nowy zakup.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Siedmiokropka

Member
Sty 9, 2008
5,224
0
0
Duszka20 @ 31 Jan 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1084082masa robi się twarda ale w kontakcie z tortem i masą położoną między tort a masę cukrową (najlepiej maślaną) nabiera miękkości i na pewno nie będzie taka twarda jak różyczki, zwłaszcza ta masa z plantą
Mam problem z dostaniem Planty. Szukam i szukam w różnych sklepach, ale w mojej wsi jej nie ma. Próbowałyście ją czymś zastąpić?
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
Podobno można ja dostać w Carrefour, ja jej niestety nie widziałam, albo miałam coś innego na oczach
gruebel_2.gif
 

Siedmiokropka

Member
Sty 9, 2008
5,224
0
0
To jest marketowa margaryna? Dostępna np w Kauflandzie?
A czy można użyć masło? Masa nie wyjdzie biała, ale do kolorów?
gruebel_2.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Siedmiokropka @ 3 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1085795Mam problem z dostaniem Planty. Szukam i szukam w różnych sklepach, ale w mojej wsi jej nie ma. Próbowałyście ją czymś zastąpić?
Oj nie wiem co tam w Polsce jest ale to musi byc biały tłuszcz roślinny.
Sabinal-- ja też zepsułam mojego Kenwooda i zamówiłam drugiego, kupa kasy ale cóż mam nadzieję ze na lata będzie mi wierny (musi być bo go z KA-Kitchen Aid nie zdrawdziłam
icon_mrgreen.gif
) a starego też naprawię tylko jak się szanowni państwo ze sklepu w Polsce odezwą.

Wiecie co , przejrzałam co tam krzych. lublin ma i powiem wam że z tego ang. sklepu jest taniej. Oczywiście nie spamiętam wszystkich cen ale to co ostatnio zamówiłam było o 10pln tańsze, takie patchworki-kwiatki . Wysyłka do Polski wyniesie 23pln, tylko oni zwykłą pocztą wysyłają i do mnie szło tydzień. I cholerka tego bobasa nie mają
baa.gif
. Jak ktoś chce to podaję mozna sobie poszperać, przeliczyć, może komuś się przyda

http://www.surbitonart.co.uk/acatalog/Suga...encils_182.html
Wejdzcie sobie w Patchwork Cutters i tam są teraz promocje
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
To jest wyrób kauflanda polecam bo jest b.dobra a CENA!!!!!! 1.35 a 3.80 robi wielka różnicę
 
Status
Ten wątek został zamknięty.