Napoletana Pizza

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
przeciez mowilam ze moge wyslac.... to co to niby bylo, napis na dropsach??

pzdr
yenn
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Bylo nie dac sie prosic, tylko wklejac bez pytania.

Syso, ja ustawiam ciasto wieczorem a pieke nastepnego wieczora po pracy (tylko kaze mamie wyjac z lodowki na 2 godziny przed moim powrotem z pracy)
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
Malgosia, Ty sie czasem zastanawiasz zanim cos napiszesz? Nie wiem jak pozostalym dziewczynom ale mnie jest bardzo przykro jak czytam Twoje wypowiedzi w Tym watku.

Syso, powodzenia z pizza.

pzdr
yenn
 

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Mi tam bardziej zależało, by Syso wreszcie odkryła co jest nie tak, że ani prymulek ani strony w AR nie mogła otworzyć, by miała problem rozwiązany na przyszłość... A czytadło to i tak była sprawa marginalna... :mrgreen:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Jakich prymulek :shock:

jesssu, prymuli do pizzy chcą dodwać! :mrgreen:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
:dance: Bardzo bardzo się cieszę!!! :mrgreen: Wiedziałam, że się poznacie na tej pizzy! 8) :mrgreen:

Jak tylko wyporóbuję jakieś inne przepisy Reinharta, natychmiast dam znać. Niestety może nie nastapić to prędko, bo wciąż czekam na przesyłkę z amazona z tą książką (wszytskie inne książki które wtedy zamawiałam doszły tylko ta nie... coś czuję, że ZNÓW mój listonosz ją zawrócił do USA i poczekam jeszcze kolejny miesiąc :roll: )
 

syso

Member
Gru 22, 2004
3,194
0
36
Mi tam bardziej zależało, by Syso wreszcie odkryła co jest nie tak, że ani prymulek ani strony w AR nie mogła otworzyć, by miała problem rozwiązany na przyszłość... A czytadło to i tak była sprawa marginalna... :mrgreen:
No syso niestety niczego nie wymyslola.
icon_biggrin.gif

Zainstalowalam raz jeszcze Adoba i wszystko sie otwiera, ale z linka ze strony nie chce. Wszystkie pdfy, ktore mam na kompie otwieraja sie normalnie.
 

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Może to taka uroda firefoxa? A w IE link się otwiera prawidłowo?
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
u mnie sie otwiera pod firefoxem i pod IE, wiec moze faktycznie jaki upgrate? nie znam sie neistety na tym.

pzdr
yenn
 

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Najprostsze rozwiązania jak zwykle najskuteczniejsze...
 

Hichotka

Member
Lut 8, 2005
11,323
0
0
moje ciasto siedzi już w lodówie... zlituję się nad nim chyba we wtorek ;) ;)
 

Hichotka

Member
Lut 8, 2005
11,323
0
0
zrobiłam już dziś - wyszła boska boska boska - teraz tylko z tego przepisu będę robić - idealna wprost mniam :lol: dzięki Gosiu dzięki i proszę o więcej :lol:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
:dance: Cieszę się jak przedszkolak na plaży
icon_smile.gif
To prawda, wydaje się idealna! Jak tylko dojdzie do mnie ksiązeczka z przepisami autora tej pizzy, będę testować i wpisywać.

Póki co w necie jest jeszcze jeden przepis tego Pana na pizzę, może ktoś będzie miał czas wypróbować przede mną (przpeis jest na pizze deep dish - czylitaka z wysokim brzegiem)
http://www.leitesculinaria.com/recipes/pdf..._dish_pizza.pdf
 

syso

Member
Gru 22, 2004
3,194
0
36
A moje ciasto nie wyszlo za dobre Twardawe, tzn za bardzo chrupiace i jak chlebowe, za malo delikatne, skorka przypieczona i twarda, ale wewnatrz miekkie i pulchne. Jednak za twarde. Co moglo pojsc nie tak? :cry:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
nie mam pojęcia. szkoda. właściwie zrobione i pieczone na kamieniu jest genialne (a jak widać na przykładzie Hihii i bez kamienia jest dobre)

Syso, a ile zrobiłaś pizz z połowy porcji i jakiej średnicy. Bo ono jest yak cieniutkie ze nie mam pojecia jakim cudem moglo byc miekke i pulchne (choc wnioskuje ze wlasnie takie lubisz)

ona powinna byc jak pizza na południu Włoch, bardzo cieniutkie, bardzo chrupiące, bardzo krótko pieczone, jedynie brzeg nieco obfitszy
 

syso

Member
Gru 22, 2004
3,194
0
36
Zrobilam z calej porcji i dwa dni jedlismy pizze. Z tego co piszesz, to ona wyszla chyba wlasciwie, tylko ja wole troszke inne ciasto, nie takie bardzo cienkie, tak na pol cm albo ciut wiecej.
Te brzegi, ktore byly grubsze, byly wlasnie pulchne wewnatrz. Aha, a pieklam zsuwajac na goraca blache, bo kamienia w koncu nie mam. Ale to mi wystarcza, bo zawsze wychodzi ok. :mrgreen:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Syso, to w takim razie z całej porcji ile pizz CI wyszło? Bo jeśli jedna, to dlatego Ci nie wyszła. To ciasto nie nadaje się moim zdaniem na grubszą pizzę...