Roladkowe kanapki*

kanapka

Member
Cze 2, 2007
407
0
0
nic nie wypada
icon_smile.gif
ja smarowałam cieniutko serkiem, zawinęłam ścisło, schłodziłam przez noc w lodówce i na imprezce każdy ytał jak to zrobiła
icon_smile.gif
Dzięki Izunia za przepis
 

Doruśka

Member
Mar 28, 2006
5,233
0
0
zrobiłam, nic nie wypadało , u mnie moja córka nazwała je kanapki ze skórki
icon_smile.gif
)) " o mamo, ale ty oszczędna sie zrobiłas , nawet skórkę wykorzystujesz..."
icon_mrgreen.gif
 

praktykant

Member
Lis 20, 2008
47
0
0
Niesamowite to jest i dość łatwo można potem pokroić. Myślałem że się wszystko rozleci, a tu nie.
W środku często zamiast ogórka umieszczam paprykę albo marynowane pieczarki. Przekąska której nikt nigdy nie odmawia, mało tego, zawsze robię tego dużo bo schodzi to jak "świeże bułeczki"

Zdjcie010.jpg


Zdjcie006.jpg
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
super sa te kanapki, bardzo latwo sie je robi i wszystko sie fajnie trzymalo, izunia
anbetung.gif
 

Załączniki

  • P1030227.JPG
    P1030227.JPG
    170 KB · Wyświetleń: 0

jusandre

Member
Lis 4, 2009
74
0
0
i dupa
icon_sad.gif
(przepraszam za wyrazenie)

specjalnie kupilam bagietke organic, bo wydawala sie byc najbardziej elastyczna. i niestety rozwalilo mi sie wszystko. tzn podczas zwijania (a staralam sie to robic naprawde delikatnie), ta glupia bagietka po prostu sie porozrywala
icon_sad.gif

zawinelam to i tak w folie, ale marnie to widze. a jutro przychodza goscie i doprawdy nie wiem co im dac.
 

jaxja

Moderator
Maj 26, 2006
3,521
0
0
Martyna, Twoje kanapki wyglądają rewelacyjnie! Czy robiłaś dokładnie jak w przepisie? Usunęłaś środek bagietki i użyłaś tych samych składników?
 

mexikana

Active member
Sty 15, 2008
6,772
26
48
u mnie roladowe kanapki sprawdziy sie i na imprezie i jako kanapki do szkoly, polecam
 

Moniak

Well-known member
Wrz 19, 2004
15,891
212
63
Zrobiłam na wczorajszą imprezę i wszyscy byli zaskoczeni, myśleli, że były kupione
icon_mrgreen.gif
I bardzo im smakowały - zjedli wszystkie
icon_smile.gif

Ale na przyszłość muszę kupować miękką bagietkę, bo moja się bardzo kruszyła i przez to ciężko było ją zawinąć.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
jaxja przepraszam ale dopiero zobaczylam Twoje pytanie, tak zrobilam identycznie jak w przepisie i usunelam srodek ale kupilam najwieksza bagietke jaka jest z takiej cienszej mysle ze by sie ciezej zwijalo przy grubej poszlo gladko
edit: wlozylam tam jeszcze salate, ale trzeba dokladnie smarowac serkiem zeby sie wszystko dobrze kleilo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: