Roladkowe kanapki*

adrijah

Member
Maj 18, 2007
2,666
12
38
a ja nie zrobiłam w bagietce, bo jej nie znalazłam ;) kupiłam 4 podłużne bułki, z posypkami, serem itd bardzo dobre wyszły
icon_smile.gif
 

Moniak

Well-known member
Wrz 19, 2004
15,891
212
63
Odgapiłam od ciebie, kiedy robiłam mamie na uroczystość, zrobiłam w paluchach. O wiele lepsze, łatwiej się robi, więcej jest tego środka. teraz już będę tak robiła.
 

gaga87

Member
Sie 17, 2007
10
0
0
Pomysł rewelacyjny
icon_smile.gif

Jeszcze nie wiem co robię w Sylwestra i czy będzie konieczność przygotowywania potraw, ale niewykluczone, że przygotuję takie kanapki!

Brawa dla autorki przepisu!
cvety.gif
 

szurabura

Member
Gru 20, 2010
16
0
0
Dziewczyny, czy te roladki kanapkowe wyjdą dobre na Sylwestra jeśli zrobię je dziś wieczorem? Jutro będę cały dzień poza domem, więc nie będzie takiej możliwości, a przecież muszą poleżakować jeszcze...
 

Moniak

Well-known member
Wrz 19, 2004
15,891
212
63
Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Robiłam mamie i ostatnią partę jadłyśmy chyba po 3 dniach od zrobienia.
 

futro76

Member
Lip 27, 2009
200
0
0
zrobiłam na sylwestra, niby wyszły ale... chyba bagietka nie taka albo nie wiem co ale nadzienie mi lekko wyjechało:( jutro zobaczę jak to wygląda po pokrojeniu , najwyżej zjemy w domu. aha do serka dałam trochę ketchupu
 

szurabura

Member
Gru 20, 2010
16
0
0
u mnie to samo... problemy z bagietką, nie dało się jej w ogóle zawinąć, bo była zbyt sztywna :/ Żałuję, że nie wzięłam bułek paluchów
icon_sad.gif
ale też nic nie mówię, zobaczymy, czy będzie się to dało wystawić na stół.

 

szurabura

Member
Gru 20, 2010
16
0
0
właśnie wczorajszej bagietki, ale z papierowej torebki użyłam :D
specjalnie czekałam, aż przestanie być chrupiąca, bo wtedy to już nic bym nie zwinęła.

Sprawdziłam i ukroiłam po kanapeczce, nie jest źle, wyszły takie kanapeczki, a nie roladka, ale zjadliwe ;)

Na następny raz porozglądam się za szerszą bagietką, inną niż ta, którą teraz kupiłam.
 

Moniak

Well-known member
Wrz 19, 2004
15,891
212
63
Najlepsze jednak paluchy! Są nieco szersze, nie tak twarde, mają więcej środka, który łatwiej wydłubać...
 

Dorotka.p

Member
Wrz 21, 2007
1,660
0
36
Ja też zrobilam i równiez mialam problem ze zwinięciem bagietki, bo się kruszyła. Ale jakoś ją zawinęłam, okręciłam folią i włożyłam do lodówki. Wieczorem zobaczymy jak mi wyszło.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
ja zawsze zwijam zaraz po kupieniu czyli chrupiaca i wszystko jest ok ale kupuje baaardzo szeroka bagietke,super sie zwija
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
No własnie. I u mnie nie wyszło najlepiej, chyba za mało mąższu wydłubałam, no i bagietka pękła mi na pół - jakoś tam to poskładałam ale roladką tego nazwać nie można
icon_lol.gif

Następnym razem spróbuję może z bułką paryską...? Bo nie odpuszczę - pomysł i wygląd i to że można wcześniej przygotować to zbyt duże plusy żeby się poddać przy małym niepowodzeniu
icon_smile.gif
 

futro76

Member
Lip 27, 2009
200
0
0
dobra pora na odpowiedz
cheers.gif
no zbyt mało nadzienia wydłubałam się okazuje, ale dzieci zachwycone, zjadły wszystko jak szło:) więc powtórzę na pewno kolejną okazją
icon_smile.gif
ogólnie i tak było pycha:)