Schab z serem i cebulką*

Karina Cashel

Member
Cze 6, 2009
932
3
18
Podbijam, bo bede robic na jutrzejszy obiad. Mam troche schabu w lodowce to wyprobuje. Mam nadzieje, ze to danie nie traci przy odgrzewaniu. Obiad robie rano a maz odgrzewa go sobie jak wraca z pracy o 17-tej. Sprobuje szczescia.
 

Karina Cashel

Member
Cze 6, 2009
932
3
18
Bylo pyszne.
Dzisiaj zrobilam powtorke, tylko mialam pare dodatkowych rzeczy do utylizacji, tak wiec dalam
schabik,
warstwa gestego sosu pomidorewego z cebulka i papryka,
warstwa sera,
warstwa podduszonych pieczarek z cebulka
na to majonezik
posypalam oregano i pieprzem cayenne.
Czyli wyszlo cos na styl pizzy
icon_mrgreen.gif
, zapiekalam chwilunie i jest obledne.

Wielkie dzieki za przepis, jest swietny, prosty, smaczny i mozna go dowolnie modyfikowac.
Mniam
lecker.gif

To czarne to pieczary. Jak widac juz przeprowadzilam degustacje...
P1060050.jpg
 

Załączniki

  • P1060050.jpg
    P1060050.jpg
    285.4 KB · Wyświetleń: 1
Ostatnią edycję dokonał moderator:

izma

Member
Mar 6, 2007
7
0
0
I to jest to!!! Bez żadnych udziwnień, dokładnie jak w przepisie. Schabik (chyba schab, bo na opakowaniu jest nazwa: filet wieprzowy) wyszedł delikatny, soczysty i wyraźnie z cebulową nutą
lecker.gif
a majonez (własnej roboty) pięknie się zrumienił.
Nie rozumiem jakim cudem niektórym rozpadł się papier
icon_eek.gif
Na pewno wzięliście papier do pieczenia?
Aha, piekłam na tradycyjnym grzaniu (góra, dół).
Przepis jest super, zwłaszcza dla osób którym, tak jak mi, szkodzi wszystko co smażone.
smacznego.gif
 

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Zrobilam dzis na obiad - schab z koscia, cebulka, Red Leicester, domowy majonez. Podalam z mlodymi z patelni i surowka z cukrowej kapusty z mieta.
 

neteczka

Member
Lip 29, 2011
2,130
0
0
Wczoraj zrobiłam na obiad ten pyszny schab.Wyszło wspaniałe.Daaawno nie jadłam czegoś tak dobrego.Ze zmian to:schab moczyłam przez noc w mleku z cebulką i przyprawami. Układając na blasze poszadkowałam kilka pieczarek i marchewkę.Dodatkowo polałam keczupem i wszystko posypały czubricą.I już się nie mogę doczekać kolejnego razu.Teraz zrobię z piersią kurczaka, Tak dla porównania . Dzięki za przepis
bussi.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
dawno nie robiłam, pychota
lecker.gif