Sernik marmurkowy

trzkasienka

Member
Wrz 15, 2005
4,188
0
0
a jednak sie mylilam... date urodzenia wpisalam, pozniej na kolejnej stronie uzupelnilam wszystko i tego mi nie chcialo zatwierdzic.. czyli jestem w punkcie wyjscia
 

hazo

Well-known member
Lis 13, 2005
8,347
1,425
113
Mnie też się udało zarejestrować bez problemu. Nawet już trafiłam na tekst Joanny (po rosyjsku polskimi literami) i tekst BeatySz po polsku. :mrgreen:
Trochę rozumiem z tego forum, trochę się domyślam, bo ja rosyjskiego uczyłam się przeszło 40 lat temu. :lol:
 

trzkasienka

Member
Wrz 15, 2005
4,188
0
0
w koncu mi sie udalo zarejestrowac- nie mam pojecia o co chodzilo, bo wszystko za kazdym razem robilam tak samo...i tak do upartego wpisywalam swoje dane i zatwierdzalam
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
trafiłam na tekst Joanny (po rosyjsku polskimi literami) i tekst BeatySz po polsku.
linka poproszę
icon_smile.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,669
113
trafiłam na tekst Joanny (po rosyjsku polskimi literami) i tekst BeatySz po polsku.
linka poproszę
icon_smile.gif
Sha, nie ma się za bardzo czym chwalić, bo mój rosyjski po ćwierćwieczu nieużywania baaaardzo zardzewiał...
icon_smile.gif
Niemal wszystkie moje teksty na Izbushce to krótkie, schematyczne podziękowania za przepisy...
icon_smile.gif
Łatwiej mi się czyta niż pisze - nawet jak nie znam jakiegoś słowa, to domyślam się jego znaczenia z kontekstu. Pisanie idzie mi niestety jak po grudzie, bo muszę się posiłkować słownikiem, więc ograniczam się do prostych i krótkich zdań. Na szczęście ostatnio dzięki nieocenionej koleżance, która też zafascynowała się ta stronką, mam translator i nie muszę się już posługiwać kulawą polsko - ruską pisownią.
icon_smile.gif
Pisze się korzystając z polskiej klawiatury, a programik sam zamienia literki na bukwy.
Jak chcesz zobaczyć wszystkie moje żałosne wypociny, to są tu:
http://www.izbushka.com/forum/search.php?searchid=8230
 

sha

Member
Sty 24, 2006
1,462
0
36
Joanna dziękuję :knuddel:
 

skanna

Well-known member
Mar 21, 2006
4,875
216
63
Nie, ale jak się podejmuje nie widzianego od dwóch lat kuzyna z Francyi
icon_smile.gif
, to dietę można na kołku zawiesić, no nie?
icon_wink.gif