Sezamowo-imbirowe udka kurczakowe

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Lepiej na lodówce i na szafce z przyprawami... :mrgreen:
 

Lis

Member
Lip 29, 2005
13,335
0
36
Jutro robię, wiec żeby znowu nie szukać podciągam do góry.
Pyszne były, pikantne i aromatyczne.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

agal

Member
Sie 24, 2007
15
0
0
tak tylko dodam, że JESZCZE nie robiłam tych udek, ale za to w temacie imbiru coś podpowiem.

Jeżeli macie możliwość kupienia młodego imbirku, to kupcie więcej a nadwyżkę zamroźcie.
Imbir to moja ukochana przyprawa i nie wyobrażam sobie życia bez niej, wiec musiałam cosik wymyśleć, bo czasami zapominałam, że sie skończył.
Raz zamroziłam i tak już zostało. Do tego mrożony imbir wspaaaaniale się ściera na tarce o drobniuteńkich oczkach. Nie rozmrażam tylko trę i to taki ze skórką, bo taka na młodym jest cieniuteńka.

A jutro muszę kupić udka, ha!
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
ach nie napisalam - z braku mleka kokosowego i chceci wyjscia z domu - podalam te udka gosciom - rewelacja!!!

polecam goraco
 

seniorka

Member
Sie 13, 2008
8,443
2
0
Zrobiłam i oczywiście zjadłam. Rzeczywiście pyszne..

Mam tylko prośbę - podawajcie z jakiej kuchni danie pochodzi. .Dziś zwiedziłam wszystkie podane kuchnie, zanim trafiłam na tę właściwą. Dziękuję i dobranoc.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

betsetse

Member
Cze 8, 2009
130
0
16
Bardzo pyszne wyszły, zrobie jeszce nie raz. Chyba pierwszy raz wyszlo mi danie orientalne lepsze niz z knajpki. Dzieciakom tez bardzo smakowały. Mam pytanko czy w przepisie chodzi o udka z palka czyli całe nozki czy same udka bez pałki. Z czym podajecie takie nozki chodzi mi o jakis podrasowany ryz,robiłam z białym ale wolałabym jakis zasmazany lub jakis makaron. moze znacie jakis fajny przepis.