Surowka z brokulow

Lis

Member
Lip 29, 2005
13,335
0
36
Ale warto. Ja mam od 2 lat i nadal ostre jak brzytwa.
Można kroić w kostkę, w zapałkę, w plasterki, szatkować.
Polecam, polecam!
icon_lol.gif
 

an666

Member
Lis 22, 2007
28
0
0
Z lekkim poslizgiem obiecane zdjecie:))

S6300552.JPG
 

Załączniki

  • S6300552.JPG
    S6300552.JPG
    1.5 MB · Wyświetleń: 3

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
Moja , już druga i też lekko zmodyfikowana. Jest z kapustą pekińską zamiast czerwonej, poprzednia była z radiccio, jogurt na pół z majonezem, ocet balsamiczny ciemny 1 lyżka i miód zamiast cukru. Jeśli uda mi się wkleić zdjęcie to będzie to moje pierwsze zdjęcie na CC
Chyba się nie udało, coś źle robię. Ale suróweczka super.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Izolda

Member
Lut 28, 2006
7,620
1
38
Pycha
mniam.gif
właśnie zjadłam na kolację sama całą michę (zrobiłam z połowy porcji), zmniejszyłam o połowę ilość cukru i dałam ocet ryżowy, moja wersja była z koperkiem, na pewno do powtórki. Dziękuję za super przepis
cvety.gif
 

bietka

Member
Lut 25, 2006
3,895
6
38
Właśnie przegryza się do obiadu, ale już wiem że pyszna będzie.Sos zrobiłam z jogurtu bałkańskiego,majonezu,czosnku,cytryny i musztardy.Dziękuję za przepis.Polecam.
 

arkadia

Member
Lut 24, 2008
138
0
0
Świetna
icon_smile.gif
Musiałam coś zrobić z brokułem bo wyraźnie chciał zakwitnąć a na stanie przy kuchence nie miałam najmniejszej ochoty, na szczęście przypomniałam sobie o tej surówce. Z drobnymi modyfikacjami - brak kapusty, dorzuciłam paseczki papryki i dałam trochę mniej octu i cukru do sosu bo za octem w ogóle nie przepadam za bardzo.

Ale wyszła genialna, polecam
icon_smile.gif
 

anowid

Member
Lut 19, 2007
562
0
0
Zrobiłam wczoraj do kolacji .... dla mnie super!
lecker.gif


Mąż twierdzi, że za "surowa"
icon_mrgreen.gif
, tj. twarda.
Ale i tak będzie powtórka, tylko pewnie bez czosnku i pozwole jej dłużej postać, aby lepiej sie przegryzła.

Ślicznie dziękuję za przepis
anbetung.gif
 

skanna

Well-known member
Mar 21, 2006
4,875
216
63
Też dziś zrobiłam - pyszna. Aczkolwiek ponieważ ja używam dość mocno kwaśnego jogurtu, to następnym razem dodam śmietanę zamiast jogurtu, bo dla młodszego dziecka jednak trochę za ostry smak miała ta surówka. No i oczywiście przedobrzyłam z czosnkiem - zawsze daję więcej niż w przepisie i tym razem też dałam więcej. Niepotrzebnie.
 

bietka

Member
Lut 25, 2006
3,895
6
38
Dzisiaj wersja z brokułem parowanym przez 15 min-moi domownicy narzekali na twardość więc stąd modyfikacja.Jednak smaku jej to nie ujęło.Uwielbiam ją.Robię bez kapusty.
 

emelcia

Member
Wrz 13, 2010
14
0
0
Wypróbowane - faktycznie bardzo dobre
icon_smile.gif

Tak jak wskazałyście dodałam mniej octu winnego, ale mimo wszystko chyba zrobiłam za małą ilość sosu do takiej ilości surówki ;)
A! I następnym razem pomniejsze różyczki ;)
Ale ogólnie: pycha!
icon_smile.gif