Tort z musem z gruszek na ptysiowym spodzie

Stale

Member
Paź 31, 2004
710
1
0
018.JPG
Nie wiem jak smakuje w całości, ale musi być pyszny, bo wszystko z osobna było fenomenalne w smaku. Zrobiłam go na urodziny córki mojej koleżanki. Dziecko ma nieszczeście bo urodziła się 28 grudnia i nigdy nie ma tortu ani ciasta, bo w sklepach nic nie ma, a jej mama nie umie piec. Tym razem poprosiła mnie i choć nie jestem specjalistką w wypiekach a tortów nie potrafię wogóle robić, to uległam namowom. Mój wybór padł na ten, ponieważ tu nie trzeba robić biszkoptu. Dziękuję Elce
anbetung.gif
anbetung.gif
anbetung.gif
, za prosty przepis, zwrócenie uwagi na fantastyczny dobór składników. A detale dekoracji w moim wykonaniu .... pominę milczeniem
 

Załączniki

  • 018.JPG
    018.JPG
    419.2 KB · Wyświetleń: 1

oliweczka

Member
Maj 27, 2006
1,609
0
0
Stale! sliczny torcik i jestem pewna, ze swietnie smakowal i dal jej duzo radosci
mam urodziny tuz przed swietami i 1. tort urodzinowy dokladnie w dniu urodzin dostalam dopiero na 18-tke
teraz sama sobie pieke
icon_smile.gif
))
a ten upieke na Dzien Babci , tylko tak sie zastanawiam nad pokombinowaniem z kremem, bo bezmleczny musi byc
i pewnie sie skonczy na ubitym na puch gruszkowym musie z zelatyna
 

daget

Member
Lis 30, 2009
1
0
0
Jestem pod ogromny wrazeniem 2 dni szukalam przepisu na te ptysiowe ozdoby i w koncu je znalazlam. Mam pomysla na tort dla meza na 30 dzieki Elciu jestes ma muza
icon_smile.gif