Pasztet - smarowidło kanapkowe

sionia

Member
Maj 3, 2006
2,363
0
0
Dziękuję za odpowiedz.... jeszcze jedno pytanie: Jesli chce pasteryzowac razem z pieczeniem ciasta, to czy wstawiam słoiki do zimnego piekarnika a potem do nagrzanego już ciasto. A może słoiki i ciasto do nagrzanego piekarnika?
 

duende

Member
Cze 25, 2008
3,857
0
0
zimne słoiki do zimnego piekarnika
icon_smile.gif

akurat jak się rozgrzeje, włożysz ciasto:)
 

bietka

Member
Lut 25, 2006
3,895
6
38
Dzisiaj powtórka na prosbę syna któremu zawsze smakuje tylko wszystko co kupne.Dodam jeszcze pierś.Myślę że będzie ok w smaku.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

bietka

Member
Lut 25, 2006
3,895
6
38
Kupiłam 3 ćwiartki i 1 pierś.Oddzieliłam od kości, kawałki podsmazyłam.W smaku bardzo dobre.Dziś po nocy w lodówce bardzo gęste.Dziękuję za przepis.
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Dopiero dziś pamiętałam i kupiłam seler i por - warzywka i mięcho udusiłam ale nie wiem czym miksować
icon_rolleyes.gif

w maszynce do mięsa, blenderem czy też przystawką do koktajli?

Pomocy pomocy
anbetung.gif
anbetung.gif
anbetung.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0

bietka

Member
Lut 25, 2006
3,895
6
38
Ależ bojazliwa jesteś.My już drugi rzut jemy bez pasteryzacji/po kilka dni w lodówce stoi/ i jakoś zyjemy.
lecker.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
bietka @ 22 Feb 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=947983Ależ bojazliwa jesteś.My już drugi rzut jemy bez pasteryzacji/po kilka dni w lodówce stoi/ i jakoś zyjemy.
lecker.gif
A bo straszyć zaczęli
icon_lol.gif


Więc tak, pasztet jest świetny
mniam.gif
ale nie wiedziałam jak go solić i jest ciut zbyt słodki od marcheweczki,
gdy dodawałam przyprawy to paszczę mi wyżarło taki był słony i pieprzny a po pasteryzacji stracił na mocy czyli mam pieprzyć i solić na maxa
fiesgrins.gif


Fajny z niego pasztet, wreszcie wiem co jem
icon_lol.gif
myślę, że z dodatkiem pieczarek byłby też smakowity
icon_razz.gif


Dziękuję za pyszny przepis Duende
cvety.gif
 

duende

Member
Cze 25, 2008
3,857
0
0
nie uwierzycie, wczoraj sprzątałam spiżarnię, przestawiałam słoiczki i natknęłam się na jeden z tym pasztetem!!!
Na oko żadnych śladów zepsucia, ale nie otwierałam, jakoś zabrakło mi odwagi. Dość długo tak sobie samotnie stał...
 

Izolda

Member
Lut 28, 2006
7,620
1
38
To dobrze, że wyciągnęłaś ten przepis, bo ja go na pewno zrobię, do tej robiłam podobnie pieczony pasztet ale bez koncentratu, a bardzo lubię smak kupnego pomidorowego pasztetu
lecker.gif
, w domowym jest na pewno więcej mięsa
icon_lol.gif
.