Bułki -buns na jogurcie

KASIA.B

Member
Lut 13, 2006
201
0
0
A ja zrobiłam część inaczej - rozwałkowałam i posmarowałam masłem, posypałam brązowym cukrem i cynamonem, zawinęłam w roladę, pokroiłam. Wyszły pysze maślano-cynamonowe ślimaczki.
mniam.gif

Zeżarli wszystko...
 

Anu-La

Member
Gru 15, 2008
32
0
0
No i to sa bułeczki o jakie mi chodziło!!!!! Mięciutkie, puszyste i smakowite!!! Wczoraj zrobiłam je pierwszy raz i jestem nimi zachwycona
lecker.gif
. Dalam tylko mniej cukru i olej zamiast masła, chciałam żeby były do wszyskiego, czyli nie słodkie.

Pozdrawiam

Anula
 

icz6

Member
Lip 5, 2008
87
0
6
Kupiłam podobne bułki w mojej piekarni, ale z takim pysznym białym nadzieniem (napewno nie jest to budyń) coś między bitą śmietaną a?.... Może pomożecie mi co to za nadzienie
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Przygotowałam je dzieciom po powrocie z "wakacyjnych wojaży" - ponieważ korzystałam z tego, co akurat znalazłam w lodówce - a nie znalazłam w niej mleka, zastąpiłam je dodając łyżkę więcej jogurtu i dolewając ciutę wody (dolewanie miało miejsce na wadze, a co za tym idzie starałam się oczywiście zachować proporcje wagowe). Jogurt grecki plus wanilia - to była moja wersja.
Z kruszonką znikły niemal natychmiast (a mlaskanie słychać było ze dwa piętra niżej :eek:))
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

migotka89

Member
Kwi 1, 2008
26
0
0
Mam wielką ochotę na te bułeczki tylko chciałam je zrobić na śniadanie. Stąd moje pytanie: czy można wyrobić ciasto wieczorem i upiec z samego rana? A może macie jakieś inny pomysł? Bo szczerze mówiąc nie będzie chciałoby mi się wstać godzinę lub dwie wcześniej, aby wyrobić i piec od razu
icon_smile.gif
 

weerka

Member
Maj 3, 2009
4,615
0
0
o masz ci los, zupełnie o nich zapomniałam!
icon_redface.gif

zrobię je dziś wieczorem
dzięki Marghe że o nich przypomniałaś
anbetung.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

reniam_123

Well-known member
Mar 5, 2009
10,585
2,463
113
Świeżuśkie bułeczki, upiekłam z podwójnej porcji i na zwykłym jogurcie, chciałam czymś posypać, ale nie było czym, sezam był i się zbył
icon_mrgreen.gif


bu_ki.jpg
 

Załączniki

  • bu_ki.jpg
    bu_ki.jpg
    125.4 KB · Wyświetleń: 4

reniam_123

Well-known member
Mar 5, 2009
10,585
2,463
113
Zamiast bułeczek upiekłam bułkę. To jest bardzo dobry przepis
lecker.gif


bu_ka_na_jogurcie1.jpgbu_ka_na_jogurcie2.jpg
g]
 

Załączniki

  • bu_ka_na_jogurcie1.jpg
    bu_ka_na_jogurcie1.jpg
    76.3 KB · Wyświetleń: 4
  • bu_ka_na_jogurcie2.jpg
    bu_ka_na_jogurcie2.jpg
    72.3 KB · Wyświetleń: 4