Czeskie pierniczki tradycyjne

viki-nka

Member
Wrz 5, 2010
150
0
0
Oooooooooooooooooooooooooo żesz w mordę jeża
eek2.gif
, to jest odjazd totalny, mistrzostwo świata, maaaaaaaaaarzenie................., żeby mieć przynajmniej pięć takich
icon_biggrin.gif
.
 

mexikana

Active member
Sty 15, 2008
6,773
28
48
wlasnie mialam sie zabierac za lukrowanie, ale chyba sobie dzisiaj daruje, bo bede przeciez niezadowolona i wkurzona, ze nie potrafie tak jak maraa
cry_1.gif
no_shakinghead.gif
cry_1.gif
no_shakinghead.gif
cry_1.gif


maraa! jestes naprawde mistrzynia!
anbetung.gif

jak by co, to pod moja choinka tez bedziesz baaaardzo mile widziana
icon_lol.gif


zdradz prosze z czego zrobilas te biale sniezynki?
mam takie foremki ale narazie wykrawalam nimi tylko pierniki
 

Maraa

Well-known member
Mar 26, 2008
2,294
364
83
Dziewczyny, dziękuję Wam i proszę zabierać się do lukrowania.
icon_smile.gif


Mexikano, te śnieżynki wycinałam z masy cukrowej, takiej co to się nią torty pokrywa.
 

Izolda

Member
Lut 28, 2006
7,620
1
38
Maraa Twoje pierniczki są zjawiskowe, gdyby zdobienie pierniczków było dyscypliną na Olimpiadzie, to miałabyś bezapelacyjnie złoty medal, a ja się idę schować pod biurko ze wstydu, bo nie mam ani jednego dojrzewającego ciasta w lodówce i jeszcze nie upiekłam ani jednego pierniczka
icon_redface.gif
, no może mnie trochę usprawiedliwi moja alergia pokarmowa, bo taki lukier na białku to niestety nie dla mnie
icon_sad.gif
.
 

Maraa

Well-known member
Mar 26, 2008
2,294
364
83
Cinka @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060104Maraa jesteś mistrzynią!!!
anbetung.gif
anbetung.gif
anbetung.gif
anbetung.gif

Bezapelacyjnie.
Cuda robisz!
icon_smile.gif
Cinko, a wiesz, że moja przygoda z lukrowaniem zaczęła się kilka lat temu jak zobaczyłam Twoje pierniki? Zapragnęłam takich samych.
icon_smile.gif


mexikana @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060106tak myslalam, ta z glukoza?
dziekuje
cvety.gif
Ja miałam resztki takiej sklepowej ale ta z glukozą też się nada. Tylko nie wałkuj jej zbyt cienko, bo jak śnieżynki wyschną to będą się łatwo łamały. No i trzeba je najpierw wysuszyć, a dopiero później przyklejać lukrem.
 

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
Izolda @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060110...a ja się idę schować pod biurko ze wstydu, bo nie mam ani jednego dojrzewającego ciasta w lodówce i jeszcze nie upiekłam ani jednego pierniczka
icon_redface.gif
,
Masz tam więcej miejsca? Bo ja jestem w takim samym "lesie" jak i ty, z tym że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
icon_redface.gif
icon_lol.gif



Maraa @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060111Cinko, a wiesz, że moja przygoda z lukrowaniem zaczęła się kilka lat temu jak zobaczyłam Twoje pierniki? Zapragnęłam takich samych.
icon_smile.gif
No to ci się nie udało
icon_lol.gif
bo pobiłaś moje wypociny na głowę!
Jeśli byłam inspiratorką to pękam z dumy, masz do tego rękę dziewczyno jak mało kto
icon_biggrin.gif
Gratuluję!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Maraa

Well-known member
Mar 26, 2008
2,294
364
83
Izolda @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060110Maraa Twoje pierniczki są zjawiskowe, gdyby zdobienie pierniczków było dyscypliną na Olimpiadzie, to miałabyś bezapelacyjnie złoty medal, a ja się idę schować pod biurko ze wstydu, bo nie mam ani jednego dojrzewającego ciasta w lodówce i jeszcze nie upiekłam ani jednego pierniczka
icon_redface.gif
, no może mnie trochę usprawiedliwi moja alergia pokarmowa, bo taki lukier na białku to niestety nie dla mnie
icon_sad.gif
.
Izolda, jak najbardziej jesteś usprawiedliwiona.
bussi.gif
 

Maraa

Well-known member
Mar 26, 2008
2,294
364
83
Cinka @ 10 Dec 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1060112Masz tam więcej miejsca? Bo ja jestem w takim samym "lesie" jak i ty, z tym że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie
icon_redface.gif
icon_lol.gif




No to ci się nie udało
icon_lol.gif
bo pobiłaś moje wypociny na głowę!
Jeśli byłam inspiratorką to pękam z dumy, masz do tego rękę dziewczyno jak mało kto
icon_biggrin.gif
Gratuluję!
O, dla Ciebie, Cinko nie ma usprawiedliwienia.
icon_mrgreen.gif
Takie złote ręce powinny mieć zajęcie przy lukrowaniu.
icon_smile.gif


A byłaś, byłaś i teraz zawsze jak lukruję to sobie te Twoje pierniczki wspominam.
icon_smile.gif
 

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
o matko i córko, z którego bądź kościoła. Toż to normalnie dzieła sztuki kulinarnej . Maraa, biję pokłony. Ja to całkowite beztalencie i nawet nie będę próbowała cokolwiek takiego zrobić, żeby nikt się nie wyśmiewał ze mnie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

vana

Member
Lis 7, 2008
5,394
0
0
o mamo, Maraa, adoptuj mnie
icon_mrgreen.gif

mam pytanie: co robisz z pierniczkami w kolejnych latach? gromadzisz je jakoś?
fiesgrins.gif
tzn. domyślam się, że wręczasz je rodzinie i znajomym, ale tą część, którą zostawiasz sobie, zjadasz z bliskimi? mi by było szkoda ruszać takie cuda...

mi też teraz wstyd pokazać moje wypociny...
icon_redface.gif
 

Giraffa

Member
Paź 21, 2009
255
0
0
Maraa, ale z Ciebie zdolniacha jest! Jak dla mnie mistrzostwo! Nawet nie umiem powiedzieć, które najładniejsze, wszystkie Twoje pierniczki stawiam na pierwszym miejscu, bezapelacyjnie, napatrzeć się nie mogę
icon_smile.gif
 

mexikana

Active member
Sty 15, 2008
6,773
28
48
cry_1.gif
wiedzialam!!!
cry_1.gif
nie udal mi sie lukier
cry_1.gif
wyszlo brzdko, wiec skonczylam na dzisiaj
icon_sad.gif


nie wiem o co chodzi, przeciez wszystko robilam tak jak zawsze, a dzisiaj dwa lukry i dwa razy do niczego
icon_sad.gif
(
czy to moze byc wina cukru pudru? mialam dzis jakis inny
gruebel_2.gif

rwal sie zawijal, nie szedl w ta strone, w ktora chcialam
icon_rolleyes.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: