Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko... cz. II

Status
Ten wątek został zamknięty.

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Ach po co ja te zdjecie dałam!!! teraz mam stresa Duszka no mówie Ci staraj sie o dzieciatko wiesz jakie sliczne bedzie
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
waszka dobrze mowi,wodki jej dajcie
cheers.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
Boże nie onieśmielajcie mnie
icon_redface.gif
icon_redface.gif
, wiadomo że nie daję sie najgorszych swoich fotek prawda? a co do uśmiechu to fakt nie schodzi mi z gębe, bo niby czemu? życie wtedy przyjemniejsze jest więc śmiejcie się ile wlezie!!! waszka nie przesadzaj SUPER z Ciebie babka, zresztą wszystkie to super babki!!!
a co do takich zamówien to ja też tak chcę, uwielbiam się "męczyć" w kuchni;-)
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
dobra dość tych słodkości, ale dla swojego dobra nie dam zdjęć poniżej uśmiechu
a tu notka do Sabinal (bo to ona chyba coś pisała o tej diecie) - ta fotka była po protalu;-))) później niestety zaprzestałam;-(
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
Frogitka witaj - napatrzysz się napatrzysz i sama będziesz chciała coś zrobić - ja już tak mam
icon_smile.gif
choć też beztalencie
icon_mrgreen.gif


Wow dziewczyny ale Wy wszystkie śliczne i młodziutkie zdolne bestyjki
icon_mrgreen.gif
- ja wrzuciłam do profilu swoje zdjęcie - sprzed paru miesięcy - w sumie podobnie teraz wygladam tylko szczuplej bo dukan dalej mnie trzyma
icon_lol.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
waszkamaszka @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092250poczekaj jak w lato przejeżdżać będę przez Antwerpię(kropka dobrze napisałam Antwerpia?) już ja Cię znajdę
Ja też będę przejeżdzała.
icon_mrgreen.gif
Tylko ty Waszka chyba w drugą stronę
icon_mrgreen.gif

Ale super lachy jesteście , słów brak. Muszę kilka razy ogladnać żeby dobrze przyswoić( podobnie jak magnez). a ja tam nie mam foty z mężem, zawsze tylko ja robię zdjecia
icon_mrgreen.gif
a w sumie to na awatarze widać moją face
icon_mrgreen.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
widać widać, ale nie zaszkodzi jeszcze jakaś;-)) albo nawet za dwie męża i Ciebie;-)) a poza tym to super tak was wszystkie zobaczyć;-) - na wypadek gdybyśmy się gdzieś przypadkiem zobaczyły na ulicy to się nie miniemy bez słowa;-) nigdy jeszcze takiego czegoś nie miałam wszelkie fora były mi obce;-)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
waszka mieszkam w Brukseli ale jak bedziesz przejezdzala przez Antwerpie to juz rzut beretem,zapraszam a jak nie to sama cie znajde, Chachu Ty tez? lo matko ,przyjezdzajcie a najlepiej wszystkie,zagadamy sie na smierc
banana.gif
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
ha ha w to nie watpie że zagadamy się na smierć!!! same gaduły ale ja uwielbiam gaduły bo nie kłamią zbyt szybko gadaja i by się zakreciły w swoich kłamstwach hi hi
herzen.gif
 

haidi

Member
Paź 30, 2009
44
0
0
Rany ,ja tylko chwilę próbowałam popracowac...
Ależ macie świetne rodzinki ,piękne dzieci i super facetów:)
i jak się okazuję same radosne, i śliczne dziewczyny tu się zebrały ,więc już wiem czemu jest tutaj tak faajnie!
nie mam w pracy zdjęć całej naszej rodzinki w komplecie ale może coś wyskrobie
ja32818e01a0.jpeg
syn z naszym psiurembz_d.jpeg
ja z M.1ff627476d.jpeg
 

Załączniki

  • 32818e01a0.jpeg
    32818e01a0.jpeg
    38.5 KB · Wyświetleń: 0
  • bz_d.jpeg
    bz_d.jpeg
    41.8 KB · Wyświetleń: 0
  • 1ff627476d.jpeg
    1ff627476d.jpeg
    53.3 KB · Wyświetleń: 0

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
no i kolejna lalka! i do tego zdolna
cry_1.gif
co do ZLOTU to chyba sabat! choc w sumie jak bysmy się zleciały z tylu stron swiata i kraju FIU FIU
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Haidi dopiero 9 sierpnia w Sopocie !!!!bilety dopiero w sprzedaży będą ja mam juz zaklepane ale prawidłowa sprzedaż dopiero się zacznie
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
sylkag66 @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092302http://www.youtube.com/watch?v=wJS3jwKs0wg...ayer_detailpage WIECIE DZIEWCZYNY GDZIE TAKI SZCZYPCE MOŻNA DOSTAĆ?
Sylka na tortowni znajdziesz, ja własnie od męża wymusiłam w prezencie. super sa choc mase miałam kiepską i nie wyszło jak chciałam no i musze jeszcze poćwiczyć;-)

waszkamaszka @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092305Haidi dopiero 9 sierpnia w Sopocie !!!!bilety dopiero w sprzedaży będą ja mam juz zaklepane ale prawidłowa sprzedaż dopiero się zacznie
waszka 9 sierpnia w Sopocie mówisz? ja całe wakacje jeżdże do Trójmiasta, bo mój mężuś urzęduje tam w wakacje więc może tam jakieś szkoleniowe spotkanko???
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Status
Ten wątek został zamknięty.