Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko... cz. II

Status
Ten wątek został zamknięty.

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
Gąbka to tylko ja widziałam wcześniej zdjęcia??
gruebel_2.gif

Super ale najbardziej podoba mi się ten zimowy - ja lubię minimalizację
icon_mrgreen.gif

 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Bo witaj w krainie widzialnych
icon_smile.gif

Gabka sliczne torciki
ide przełożyć drugi tort powstrzymajcie sie na chwilke cholera nie NADANŻAM!!!!!!!!!
 

Pieguss

Member
Lis 24, 2010
227
0
0
Piękne torciki Gabka
icon_smile.gif

Bo miło Cię zobaczyć
icon_smile.gif
, rozumiem że na zdjęciu jest córka - śliczna dziewczyna -gratuluję
icon_smile.gif


A teraz pytanie do dziewczyn które lepiły róże, mianowicie, jak zakrywanie ten dół róży tzn. ten pąk, bo jak uformowałam różę z 15 płatków to taka guła na dole wyszła brzydko to wygląda, nie wiem jak to na tort położyć zeby tą bułę zakryć
icon_sad.gif
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
Pieguss @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092483Piękne torciki Gabka
icon_smile.gif

Bo miło Cię zobaczyć
icon_smile.gif
, rozumiem że na zdjęciu jest córka - śliczna dziewczyna -gratuluję
icon_smile.gif


A teraz pytanie do dziewczyn które lepiły róże, mianowicie, jak zakrywanie ten dół róży tzn. ten pąk, bo jak uformowałam różę z 15 płatków to taka guła na dole wyszła brzydko to wygląda, nie wiem jak to na tort położyć zeby tą bułę zakryć
icon_sad.gif
Piegus ja robiłam raz róże - wogóle raz z masy robiłam ha ha - ale ten dzyndzel co był na dole odciełam ostrym nożykiem jak jeszcze w miarę miękki był i ładnie się ukladało na torcie:)
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
No dobra dziewuszki każda się ujawnia - to i ja wrzucę oficjalnie swoje zdjęcie "porównanie" bo wiem, że kilka z was na Dukanie jest i będzie to przy okazji mobilizacja może
icon_mrgreen.gif
- ostatnie zdjęcie z sierpnia bo nowszego jakoś nie posiadam - od tej pory mniej o 9 kg
fiesgrins.gif
w sumie przez rok 30 kg mniej mnie jest
icon_lol.gif




 

Załączniki

  • bez_tytu_u.JPG
    bez_tytu_u.JPG
    52 KB · Wyświetleń: 0

bo66

Member
Kwi 4, 2008
370
0
0
Pieguss dziekuje w imieniu corki.Ja delikatnie roluje koniec tak jak rolujesz papierek od cukierka lekko pociagam i dorywam. Ale ja robie mase z pianek i jest ona bardzo elastyczna.Albo postaraj sie wygladzac i przytnij.Mam nadzieje,ze mnie zrozumialas.
 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,636
1,182
113
Pieguss @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092483A teraz pytanie do dziewczyn które lepiły róże, mianowicie, jak zakrywanie ten dół róży tzn. ten pąk, bo jak uformowałam różę z 15 płatków to taka guła na dole wyszła brzydko to wygląda, nie wiem jak to na tort położyć zeby tą bułę zakryć
icon_sad.gif
Przepraszam, że odnoszę się do ostatniego pytania ale ciągle zrywa mi połączenie i strasznie muli komp...
Pieguss, a chcesz postawić różę? Jeżeli tak, to po prostu, ostrym nożem obetnij ok. 1/3 tej bałdy
icon_smile.gif
. Jak postawisz na torcie, to nie bedzie widać, ze cos pokombinowałaś.
Gorzej, jeżeli zamierzałaś połozyć bokiem, tak jak kładzie się róże z łodygą. Wtedy trzeba byłoby w miarę równo z każdej strony ściąć bułe, i w to miejce położyć 3-4 zielone wąskie listki. Uzyskasz niby pąk, w który róza jest osadzona.
Pokombinuj, uda się. Powodzenia!

Megi, ogromne słowa uznania!!!, naprawdę zasłużyłaś na nie!!!
Czy to za sprawą Dukana? Przymierzam się za parę dni, bo też walczę ze zbednymi kg... A mam ich sporo do zrzucenia. Na razie zbieram informacje co i jak...

bo, ależ masz śliczne dzieci
icon_smile.gif
,. no małż też niczego sobie, fiu, fiu i widać, że jesteście fajną rodzinką
icon_smile.gif
. kończę zanim znów mi net padnie...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Pieguss

Member
Lis 24, 2010
227
0
0
zrozumiałam zrozumiałam Bo
icon_smile.gif
, dziękuję , myślę że to dobry sposób, zaraz obydwa wyprobuję
icon_smile.gif


yhy dzięki helen własnie myślałam żeby zrobić zielone listki od spodu jak tu http://www.duskyroseveiners.co.uk/page_1303586.html , chyba zrobię jak Bo radziła zroluję żeby była ciensza, kawałek odetnę i zamaskuję listkami
icon_smile.gif


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
Megi brawo,super babeczka z ciebie,podziwiam ja na Dukanie bylam 3 dni,moze 4
gruebel_2.gif
rofl.gif

Piegus ja poprostu od dolu wyrywam palcami kawal rozy ,plaszcze od dolu zeby nie byla wysoka i jest git majonez
 

Tymcia

Member
Sty 7, 2011
99
0
0
Pomalowałam sufit u dziewczyn i wreszcie mogę z Wami posiedzieć. Waszka pytanko do Ciebie bo chyba się na tym znasz; na niedziele robie tort urodzinowy niespodziankowy dla przyjaciela z Angli rodowitego Jamajczyka czy to jest Jamajczyk ten Bob którego widziałam na torcie z liściem maryśki?
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
Tymcia @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092508Pomalowałam sufit u dziewczyn i wreszcie mogę z Wami posiedzieć. Waszka pytanko do Ciebie bo chyba się na tym znasz; na niedziele robie tort urodzinowy niespodziankowy dla przyjaciela z Angli rodowitego Jamajczyka czy to jest Jamajczyk ten Bob którego widziałam na torcie z liściem maryśki?
Ja nie Waszka ale tak Bob Marley marycha i klimaty rasta regge to Jamajka
icon_mrgreen.gif

Kolory dla regge/Jamajka : czerwony żółty zielony
icon_smile.gif


No i widzę że nie tylko ja "pędzlem macham"
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
pewnie że Jamajka ,TAŃCE HULA(E TO HAWAJE ) DREDY,MARYCHA ,JEDYNA EKIPA SANECZKARZY,to jest JAMAJKA(kiedys tam pojadę ! napewno)
z reszta gdzie ja bym nie chciała pojechac Meksyk Hawaje Maroko no i oczywiscie Chiny i Japonia (dorzuciłabym Australię ALE TO ROZPUSTA!)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
Megi wow ale super efekt!!! ja probowalam z Dukanem juz w zeszlym roku na wakacjach.. fajnie bylo ale sie przytylo jak wrocilam na studia hahaha.. teraz podchodze do SB (South Beach).. ehh.. mi to trzeba z 5-7kg.. tak zeby wazyc tyle co przed dziecieciem
icon_razz.gif
hehehe.. niestety te ostatnie 5kg to chyba wlasnie najtrudniej zrzucic hehehe.. (tak tak usprawiedliwiam sie
icon_razz.gif
) ale wielki szacun dla Ciebie!!

P.S ja musze przestac piec dla moich lasuchow zeby schudnac.. bo jednak jak sie piecze to zawsze sie soc maznie i skosztuje..a potem jak juz gotowe to tez jednego kawalka sobie nie odmowie przeciez hehehehe.. a ze moje chlopaki to slodkozercy i chudzielce to co tydzien cos slodkiego musi byc..
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
waszkamaszka @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092519pewnie że Jamajka ,TAŃCE HULA(E TO HAWAJE ) DREDY,MARYCHA ,JEDYNA EKIPA SANECZKARZY,to jest JAMAJKA(kiedys tam pojadę ! napewno)
z reszta gdzie ja bym nie chciała pojechac Meksyk Hawaje Maroko no i oczywiscie Chiny i Japonia (dorzuciłabym Australię ALE TO ROZPUSTA!)
oj mnie się marza dwa kraje : właśnie Australia i Norwegia - zobaczyć te słynne fiordy
icon_mrgreen.gif
i wiecej nie chce
fiesgrins.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
waszka zycia ci nie starczy a kiedy chcesz jeszcze torty klepac ?
ps. pamietacie o poszukiwaniach mojej figurki?
 

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
martyna22a @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092497Megi brawo,super babeczka z ciebie,podziwiam ja na Dukanie bylam 3 dni,moze 4
gruebel_2.gif
rofl.gif
kazeno @ 15 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1092525Megi wow ale super efekt!!! ja probowalam z Dukanem juz w zeszlym roku na wakacjach.. fajnie bylo ale sie przytylo jak wrocilam na studia hahaha.. teraz podchodze do SB (South Beach).. ehh.. mi to trzeba z 5-7kg.. tak zeby wazyc tyle co przed dziecieciem
icon_razz.gif
hehehe.. niestety te ostatnie 5kg to chyba wlasnie najtrudniej zrzucic hehehe.. (tak tak usprawiedliwiam sie
icon_razz.gif
) ale wielki szacun dla Ciebie!!
Dzięki dziewczyny chociaż nie ten watek ha ha
Ja już musiałam coś zrobić bo waga 3D dawała mi się we znaki - sama ze sobą wstydziłam się chodzić ha ha
rofl.gif


a teraz szukam wymyślam coś, co cieszy oko, a nie jest w sumie do konkretnego jedzenia - jak siostra mi pokazała domki z piernika to zachorowałam i zaczęłam produkcję (chyba moje ulubione zajęcie
icon_mrgreen.gif
) a jak pokazała mi te cuda z masy cukrowej to też przepadłam - robię coś co cieszy oko a do jedzenia niezbyt ciekawe jest, albo zwyczajnie szkoda - taki sposób sobie znalazłam
icon_smile.gif
 
Status
Ten wątek został zamknięty.