Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko... cz. II

Status
Ten wątek został zamknięty.

dziunia

Moderator
Członek ekipy
Paź 30, 2004
27,454
7
38
kropka @ 12 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1090856Ludzie błagam, uwielbiam to forum, ale czasem nie da się czytać!!!

Jeśli mnie pamięć nie myli, to kakao jest nieodmienne
Proszę o dokładniejsze zaznajomienie się z regulaminem forum, a szczególnie z tym punktem:

CYTAT- Staramy się pisać unikając błędów ortograficznych. Jedynie moderatorzy mogą wysyłać prywatne powiadomienia o błędach i mogą poprawiać posty. Zakazane jest pokazywanie błędów publicznie.
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
iza-gr @ 14 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1091389Duszko, wypróbowałaś ten krem?
pomarańczowy? wypróbowałam;-) wszystkim smakował, ale to rodzina (są trochę bezkrytyczni wobec mnie), coprawda największym moim jurorem jest mąż (a sam zjadł 1/4 torta
icon_lol.gif
) i mówił, że dobry, ale to chyba dlatego, że był fajnie nasączony. Ogólnie rzecz biorąc był nawet dobry
icon_wink.gif
a ubiłam smietanę z likierem pomarańczowym i dorzuciłam startą skórkę pomarańczową, był fajnie słodki i aromatyczny, błedem było dodanie bananów, bo po pierwsze czarnieją i wygląda to nieestetycznie, a po drugie trzeba zjeść w ciągu dwóch dni max bo skwaśnieje;-(, ale ogólnie tragedii nie było;-)
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
Megi428 @ 14 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1091400dołączam się do uzależnień
fiesgrins.gif

a na Walentynki i dalsze dni życzę dużo miłości
cvety.gif
dołączam się do Was obu
cvety.gif

a teraz mnie nie zabijcie, wiem, że to pytanie się ciagle pojawia ale juz nie wiem gdzie szukac;-(( potrzebuję barwnik czarny i brązowy (najlepiej pasta lub żel bo mam w proszku i do d.. jest), który jest najbardziej sprawdzony i gdzie najtaniej go kupić?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
Ulinqua-- ależ fajny, pomysł odjazdowy. To jest tort z kategorii,, do zapamiętania",
daumen.gif
daumen.gif

Katrina--- ja mam PhotoScape i tam kombinowałam
icon_mrgreen.gif
. Jeśli chodzi o komp. to ja trochę małosprytna jestem
icon_mrgreen.gif
. Wpisz sobie w wyszukiwarkę,, jak zrobić znak wodny na zdjęciu" i zobacz czy coś sama wymyślisz. Jak nie to daj znać, to dokładnie zapiszę sobie na kartce , co , jak , gdzie kliknąć i ci wyślę. Bo kiedyś to zrobiłam i teraz tylko sobie "naklejam "na zmniejszone zdjęcie.

Cieszę się że się wam tort podoba. Rodził się w bólach
rofl.gif
Łepek pusty miałam i do końca nie wiedziałam jakiego zrobić.
Łabędzie miały być wg. znalezionej instrukcji tylko na drucikach. Przygotowałam je dzień wcześniej ale nie wkładałam w weiners, to do odciskania żyłek listka bo nie mam takigo tylko sama natysowałam kreski. I niestety przy skręcaniu zaczęły zjezdzać z drucików. Tak więc zrobiłam tłów i powbijałam je na krótkich drucikach i oczywiście musiałam pokleić lukrem. Nie wspomnę że wokół kazdego było mnóstwo powbijanych wykałaczek dla podtrzymania. Ale ładnie zaschło. Trochę z bliska
Pokaż załącznik 61145
 

Jo_anna1

Member
Lip 9, 2009
3,219
0
0
dziewczyny jesteście: nieocenione, niezastapione, niezwykłe, jesteście ......... kochane
herzen.gif

dzięki za linki lecę szukac bo na 14-ta do pracy.
 

olo2009

Member
Sie 29, 2010
143
0
0
chachu @ 14 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1091405Ulinqua-- ależ fajny, pomysł odjazdowy. To jest tort z kategorii,, do zapamiętania",
daumen.gif
daumen.gif

Katrina--- ja mam PhotoScape i tam kombinowałam
icon_mrgreen.gif
. Jeśli chodzi o komp. to ja trochę małosprytna jestem
icon_mrgreen.gif
. Wpisz sobie w wyszukiwarkę,, jak zrobić znak wodny na zdjęciu" i zobacz czy coś sama wymyślisz. Jak nie to daj znać, to dokładnie zapiszę sobie na kartce , co , jak , gdzie kliknąć i ci wyślę. Bo kiedyś to zrobiłam i teraz tylko sobie "naklejam "na zmniejszone zdjęcie.

Cieszę się że się wam tort podoba. Rodził się w bólach
rofl.gif
Łepek pusty miałam i do końca nie wiedziałam jakiego zrobić.
Łabędzie miały być wg. znalezionej instrukcji tylko na drucikach. Przygotowałam je dzień wcześniej ale nie wkładałam w weiners, to do odciskania żyłek listka bo nie mam takigo tylko sama natysowałam kreski. I niestety przy skręcaniu zaczęły zjezdzać z drucików. Tak więc zrobiłam tłów i powbijałam je na krótkich drucikach i oczywiście musiałam pokleić lukrem. Nie wspomnę że wokół kazdego było mnóstwo powbijanych wykałaczek dla podtrzymania. Ale ładnie zaschło. Trochę z bliska
A masz może linka do tych łabędzi bo bym sobie zapisała może kiedyś się przydadzą:))) Serca z resztą też piękne:)))
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Celine

Member
Mar 12, 2010
97
0
0
Dziewczyny znowu cuda stworzyłyście ;) A Ty Chachu to już po prostu tworzysz arcydzieła
cvety.gif
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
własnie skończyłam piec biszkopty na srodę Jezu jak mi się spodobało ciepanie tymi blaszkami dwa razy sobie ciepłam A CO!!
poradźcie co mam upiec na 60 urodziny? to dla mojego CESNEGO On kocha swoja dzileczkę ale działeczkę to juz robiłam dziadkom i nie chcę się powtarzać na drugi dzien po urodzinach przechodzi na emeryturę!!!!!sama nie wiem
gruebel_2.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
do specjalistek od kwiatow,musze sie ich nauczyc i koniec
jaki mam zamowic drucik do kwaitow z flower paste? chce zrobic lilie ,laski pomocy
 
Status
Ten wątek został zamknięty.