Murzynek z polewa chrupiacą łamiacą serce każdej teściowej

Hichotka

Member
Lut 8, 2005
11,323
0
0
pyszny po prostu pyszny - uwielbiam go :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


p/s dobrze, że moja teściowa go nie kosztowała heheeeeee bo by pękła z zazdrości :lol: :lol: ;) ;)
 

Graz

Member
Gru 2, 2004
13,816
1
38
Zrobiłam. Pyszny rzeczywiście. Oczywiście jak to ja - musiałam własną modyfikacje poczynić, a mianowicie nawtykałam truskawek na wierzch. Pychota!!!!!!!

A wyglądała tak:
dscf00940ql.jpg


dscf00972ws.jpg
 

MoTyLeK

Member
Lis 26, 2004
170
0
0
wyszlo super. Moja rodzinka natychmiast pochlonela calego murzynka... ja tez sie zajadalam :lol:
 

snoo

Member
Lut 17, 2005
28
0
0
Wlasnie go zrobilam-i z duma moge stwierdzic, ze to pierwszy murzynke w moim zyciu, ktory wyszedl bez zakalca! polewa jest rzeczywiscie chrupiaca, a rodzinka pochlonela juz pol blachy :roll: :lol: Polecam-swietny przepis!
 

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
taki interesujacy tytul :mrgreen: czemuz ja tego przepisu przed wizytacja tesciowej nie widzialam :dump: :mrgreen:

pzdr
yenn
 

Dolly

Member
Gru 20, 2005
185
0
0
a ja mam pytanko... czego może być przyczyna że ciasto najpierw ślicznie wyrasta a w pewnym momencie opada?

nie nakuwałam go patyczkiem, nie dotykałam go więc od czego to jest zależne?
icon_sad.gif
 

Paulinka

Member
Wrz 18, 2004
4,774
0
0
Dolly, mi tak się dzieje z biszkoptem, jeśli dodam za mało mąki
może też za wysoka temperatura?

w kazdym razie, murzynek nawet opadnięty i z zakalcem jest pyszny :mrgreen: nie ma co sie przejmować, wychodzą pyszne brownies :mrgreen:
 

Dolly

Member
Gru 20, 2005
185
0
0
już drugi raz robie murzynka z tego przepisu i znowu mi opada... ale i tak jest pyszny
icon_smile.gif


a to opadnięte jest pod spodem to i tak nie widać ;) a zakalec na szczęście nie wychodzi mi nigdy jak sama robie ciasto. Z tych kupnych to zawsze mam zakalca hehe
:mrgreen: