Pleciona strucla drożdżowa

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113
Tak, tylko z braku jagód będą wiśnie.
icon_smile.gif
 

imamcia

Member
Lis 29, 2005
2,398
0
36
Joanno! Super przepis! To ciasto jest genialne! Bałam się, że duża ilośc tłuszczu jest w cieście, że będzie ciężkie (masło + śmietana) Ale jest genialne! Jeszcze resztki dzisiaj na sniadanie pałaszowaliśmy, a ciasto jest nadal świeże! Zawsze robiłam strucle krucho - drożdzowe. Ale to sie własnie zmieniło! Cudo! Pycha!
mniam.gif
Dziekuję
bussi.gif

Aparat wyjechał, więc zdjęć nie zrobiłam, ale na pewno wkrótce powtórzę wypieki z tego ciasta! Robiłam swoim MUM-em, więc rączki czyste, z suchych drożdży zrobiłam, bo tylko takie w domu były, śmietana 22%. Naprawdę polecam! Pychota!
 

Sinistra

Member
Lut 21, 2005
16,701
3
38
Joanno, dzięki, ale wyłożyłam się na Реферал
Nie znam nawet alfabetu. Tresowali mnie w całkiem innych językach. na kija mi była tas łacina i greka
dump.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113
imamcia @ 21 Apr 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=694212Joanno! Super przepis! To ciasto jest genialne!
Bardzo się cieszę, że smakowało! Ja też mogę mówić o nim wyłącznie w samych superlatywach!
icon_smile.gif


Sinistra @ 21 Apr 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=694215Joanno, dzięki, ale wyłożyłam się na Реферал
Nie znam nawet alfabetu.
Już wiem, że się udało. Cieszę się, że się nie poddałaś i gratuluję.
icon_smile.gif
daumen.gif

Na początek polecam autorską stronę Ilary:
http://www.izbushka.com/forum/showthread.php?t=284
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pantera

Member
Lut 24, 2008
210
0
0
Pozasmiecam troszke .Joanno wczoraj zarejestrowalam sie na Izbushce i jestem zachwycona zarowno przepisami jak i zdjeciami. Te jeze na kromkach chleba.Co za pomysly i jakie inspiracje
icon_eek.gif
. Poczytalam tez troche i jestem pod wrazeniem przyjaznej atmosfery jaka tam panuje.Mam nadzieje ze z czasem odwaze sie skrobnac co nieco
zwinker2.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113
O jeżach nic nie wiem ( poza pewnym kapitalnym tortem), ale z resztą się zgadzam w stu procentach!
icon_smile.gif

Niejedną noc prześlęczałam przed monitorem z oczami jak spodki i jęzorem na klawiaturze...
icon_wink.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
Joanna @ 21 Apr 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=694132Pisząc, że angielski jest na Izbushce powszechny, miałam na myśli - powszechnie znany przez użytkowników forum.
icon_smile.gif
Za wiele postów po angielsku nie widziałam, ale też się zdarzają, jak na przykład komplementy Liski pod adresem pierożków Lavender Dream:
icon_smile.gif

http://www.izbushka.com/forum/showthread.p...56121#post56121

Rejestracja też nie jest trudna. Na pewno sobie poradzisz.
icon_smile.gif
Jeśli chcesz, pomogę, bo warto ją przejść, choćby dla pięknych zdjęć.
Trzeba zacząc od tej strony:
http://www.izbushka.com/
Pod koniec wstępnego artukułu ( tego z landszafcikiem) jest widoczne wytłuszczone na ciemnożółto słówko здесь. Tam trzeba kliknąć i rozpocząć rejestrację. Znaczenia większości poleceń się domyślisz, bo nie różnią się od spotykanych na innych stronach. Nowością jest konieczność podania daty urodzin, co skutkuje wyłącznie otrzymaniem w dniu swojego święta życzeń cyrylicą na adres pocztowy podany przy rejestracji.
icon_smile.gif
Po zatwierdzeniu wszystkich formalności trzeba czekać na potwierdzenie przysłane pocztą i uaktywnić rejestrację przez kliknięcie w podany tam link.
I to wszystko!
icon_smile.gif

Po zarejestrowaniu na pewno się przyda spis przepisów:
http://www.izbushka.com/forum/showthread.php?t=124
Dziękuję Joanno za instrukcję rejestracji. Dzięki Tobie udało mi się tam zarejestrować.
 

Sinistra

Member
Lut 21, 2005
16,701
3
38

imamcia

Member
Lis 29, 2005
2,398
0
36
Kasia rób! Ja zrobiłam z makiem i z marmoladą. Obydwie pyszne! Naprawdę trudno mi dogodzić w kwestii strucli, te mną zawładnęły:)
 

kasiak73

Member
Lut 15, 2005
2,590
0
0
Imamciu z makiem strucle jak zwijałaś???W warkocz??Mam nadzieje że nic sie nie stanie że wyrabia mi maszyna do pieczenia chleba??
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113
Kasiak73 - jak widać, można to ciasto robić z powodzeniem za pomoca miksera, maszyny czy własnych łapek.
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,383
3,669
113
Referencje.
Chodzi o to, że jeśli trafiłaś na tę stronę z czyjegoś polecenia, to możesz tu podać jego imię ( nick).
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: