Pleciona strucla drożdżowa

Sinistra

Member
Lut 21, 2005
16,701
3
38
Joanna @ 22 Apr 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=695035Referencje.
Chodzi o to, że jeśli trafiłaś na tę stronę z czyjegoś polecenia, to możesz tu podać jego imię ( nick).
icon_smile.gif
Śmiem twierdzić, ze bardzo znaczna liczba nowozapisanych podała Twój nick
icon_mrgreen.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,669
113

olcieek

Member
Lip 21, 2007
3,630
0
0
Сообщение форума
Спасибо за регистрацию, olcieek! На ваш адрес olcik.bejbe@interia.pl было отправлено сообщение с инструкциями по активации вашей учетной записи. Чтобы завершить процесс регистрации и активировать все функции форума, Вам необходимо проверить свой email, прочитать это сообщение и перейти по специальной ссылке, содержащейся в сообщении. Пока Вы этого не сделаете, Вы не сможете участвовать в форуме.

a takie cuś oznacza że się udało ?
icon_mrgreen.gif

i mam pewnie czekać na maila z potwierdzeniem i mogę zdjęcia na oślep oglądać i łasić się do Joanny by tłumaczyła nam te cuda ?
icon_mrgreen.gif
 

Krystyna9

Well-known member
Cze 7, 2007
16,273
2,354
113
olcieek @ 23 Apr 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=695371Сообщение форума
Спасибо за регистрацию, olcieek! На ваш адрес olcik.bejbe@interia.pl было отправлено сообщение с инструкциями по активации вашей учетной записи. Чтобы завершить процесс регистрации и активировать все функции форума, Вам необходимо проверить свой email, прочитать это сообщение и перейти по специальной ссылке, содержащейся в сообщении. Пока Вы этого не сделаете, Вы не сможете участвовать в форуме.

a takie cuś oznacza że się udało ?
icon_mrgreen.gif

i mam pewnie czekać na maila z potwierdzeniem i mogę zdjęcia na oślep oglądać i łasić się do Joanny by tłumaczyła nam te cuda ?
icon_mrgreen.gif
Tak, czekasz na maila. Do mnie przyszedł dopiero na drugi dzień, więc nie martw się że nie otrzymałaś go zwrotnie.
 

GosiaM

Member
Mar 23, 2005
3,267
0
0
Olcieek, w mailu dostaniesz link aktywacyjny - klikając go aktywujesz konto. Ja robiłam to trochę po omacku, bo mail z izbushki wydlądał mniej więcej tak (wklejam fragment):
Óâŕćŕĺěűé(ŕ˙) GosiaM,

Ńďŕńčáî çŕ đĺăčńňđŕöčţ íŕ ôîđóěĺ Izbushka.com. Äë˙ ŕęňčâŕöčč âŕřĺé ó÷ĺňíîé çŕďčńč, Âŕě íĺîáőîäčěî çŕâĺđřčňü ďđîöĺńń đĺăčńňđŕöčč! Äë˙ ýňîăî Âŕě íĺîáőîäčěî ďĺđĺéňč ďî óęŕçŕííîé íčćĺ ńńűëęĺ. Ďđč ýňîě âŕřŕ ó÷ĺňíŕ˙ çŕďčńü áóäĺň äîáŕâëĺíŕ â ńďčńîę ďîëüçîâŕňĺëĺé.

Äë˙ çŕâĺđřĺíč˙ đĺăčńňđŕöčč, ďđîńëĺäóéňĺ ďî ńńűëęĺ:

Trochę trudno było się zorientować o co chodzi, ale udało się
icon_mrgreen.gif
 

olcieek

Member
Lip 21, 2007
3,630
0
0
udało się udało
banana.gif


będę teraz obśliniać monitor.
Dzieki Joanno
icon_mrgreen.gif



może założymy jakiś temat na przepisy z Izbuskhki cio ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,669
113
Olcieek, moim zdaniem nie ma takiej potrzeby.
icon_smile.gif

Mnóstwo przepisów jest już przetłumaczonych, zdecydowana większość wypróbowanych ( nie tylko przeze mnie), jest z czego wybierać.
icon_smile.gif

Na przykład - tu jest kolejny przepis na drożdżowe plecionki tej samej autorki:
https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=1...t=0#entry459253

Wszystkim gratuluję udanych rejestracji.
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
znowu zrobilam tym razem z masa czekoladowo-orzechowa. kruszonka i lukrem. pyycha jakos nieumiem sie odkleic od tego przepisu.Dalam trylko o polowe mnie cukru, bo planowalam ten lukier na gorze.
IMGP1437.JPG
 

Załączniki

  • IMGP1437.JPG
    IMGP1437.JPG
    899.8 KB · Wyświetleń: 11
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mariaanna

Member
Mar 6, 2008
1,831
0
0
Zrobiłam ze smażonymi jabłkami, do których wrzuciłam trochę skórki pomarańczowej-w cukrze i wisienki z konfitury.Bardzo smaczne i pewnie następnym razem wykorzystam do innego nadzienia również.Dzięki Joanno za przepis.
wink.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,669
113
Z takim nadzieniem musiało być bardzo smaczne!
mniam.gif

Ja się nastawiam w tym roku na świąteczne makowce z tego ciasta.
icon_smile.gif
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
Uwielbiam ten przepis, zawsze wychodzi pychotka
icon_smile.gif
tym razem z makiem

IMGP2704.JPG
IMGP2702.JPG
 

Załączniki

  • IMGP2704.JPG
    IMGP2704.JPG
    106.1 KB · Wyświetleń: 11
  • IMGP2702.JPG
    IMGP2702.JPG
    111.8 KB · Wyświetleń: 11

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Ostatnie zdjecie nie powinno byc publikowane.
icon_mrgreen.gif
 

mariaanna

Member
Mar 6, 2008
1,831
0
0
Znowu upiekłam 2 sztuki na prośbę rodzinki, a to oznacza,że im smakuje.Wczoraj smażyłam jabłka więc od razu miałam jedno nadzienie.Jabłka"szare renety" bez cukru +suszone wiśnie + odrobina okruszków z biszkoptu.Drugą zrobiłam z gotowym kremem czekoladowo-orzechowym(z kubka) + posiekane orzechy laskowe.Ciasto leżało w lodówce tylko 4 godziny.
Joanno- jestem pewna, że z masą makową też będą świetne i przy okazji wypróbuję.
lecker.gif
wink.gif
 

Evva2

Member
Wrz 9, 2008
183
0
0
Właśnie szukałam makowca! i proszę, będzie ten!
Mam tylko jedno pytanko: czy strucle pieczecie w keksówkach czy normalnie na płaskiej dużej blaszce obok siebie??
pytam bo wczesniej zawsze makowca piekłam w keksówkach żeby zbytnio się nie spłaszczył.
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,669
113
Evvo, kiedyś piekłam w keksówkach, ale w tamtym roku nauczyłam się zawijać strucle w pergamin.
Są mniejsze, zgrabniejsze i bardziej podzielne.
Dziś z połowy porcji ciasta zrobiłam cztery takie zawijane strucelki.
Dodałam do niego ziarenka wyskrobane z połowy laski wanilii i otartą skórkę z jednej cytryny.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: