Pogaduchy tortoholiczek

Status
Ten wątek został zamknięty.

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
h-elen sie ulotnila wiec pozwole sobie zalozyc nowy temat ( mam nadzieje ze nie bedziesz za to na mnie zla) jest to pomysl h-elen i to jej naleza sie oklaski
zeby nie robic balaganu w masach i zeby moderatorzy nie wzywali nas na dywanik powstaje wlasnie ten watek i prosba do moderatorow a wlasciwie do dziuni jesli to mozliwe prosimy o przeniesienie zdjec z mas tutaj,chcemy posprzatac ten balagan zebys nie musiala wiecej pisac na czerwono
icon_wink.gif
z gory dziekujemy
cvety.gif

tortoholiczki proponuje nie wstawiac tu zdjec tortow,tutaj rozmawiajmy luzno o wszystkim co nam na watrobie lezy,ruszamy
icon_exclaim.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
oj tak helen nie odpuscimy
icon_mrgreen.gif

co za wciagajace forum,biegam z kuchni do salonu zeby zobaczyc co tam mazgracie, zbliza sie weeknd wiec pewnie wiekszosc w "warsztacie" , ja mam dzis gosci i planuje menu
lecker.gif
 

bo66

Member
Kwi 4, 2008
370
0
0
martyna22aznakomicie sie wywiazalas dziekuje i jeszcze raz dziekuje h-elen za inspiracje.
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
martyna22a @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094034oj tak helen nie odpuscimy
icon_mrgreen.gif

co za wciagajace forum,biegam z kuchni do salonu zeby zobaczyc co tam mazgracie, zbliza sie weeknd wiec pewnie wiekszosc w "warsztacie" , ja mam dzis gosci i planuje menu
lecker.gif
a co smacznego planujesz?
bo ja mam jutro gości i tort oczywiście robię (ale zwykły, bez wymyślnych kształtów i masy cukrowej
cry_1.gif
) i zastanawiam się nad jakąś ciekawą przystaweczką
icon_wink.gif
 

chachu

Member
Paź 24, 2008
772
0
0
No to co? No to go!!!!
Ja stawiam że do końca tygodnia (przyszłego) stówka w nowym wątku strzeli!! Jeszcze jak Waszka wróci
icon_mrgreen.gif

Martyno kompa trzena sobie do kuchni przenieść, szkoda nóg
rofl.gif
Mój jest taki uwalony od brudnych łap że ...
H-elen niby rocznik 80ty ale dopiera nasza babciunia
bussi.gif
porządek z nami zrobiła
cvety.gif

A tak poważnie to jakoś muszę sobie czas na nowo zorganizować bo tylko przy kom. ostatnio siedzę
dump.gif
.
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
jak jeszcze wezme kompa do kuchni to maz sie ze mna rozwiedzie
icon_mrgreen.gif

Duszka tortu akurat nie robie,bede robila gorace dania ,tatara, tarte paprykowa i nie wiem co jeszcze, do tego zimna wodeczka
cheers.gif
bo to spoznione odwietki
icon_wink.gif
 

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
martyna22a @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094048jak jeszcze wezme kompa do kuchni to maz sie ze mna rozwiedzie
icon_mrgreen.gif

Duszka tortu akurat nie robie,bede robila gorace dania ,tatara, tarte paprykowa i nie wiem co jeszcze, do tego zimna wodeczka
cheers.gif
bo to spoznione odwietki
icon_wink.gif
no ja właśnie gorące dania już mam zaplanowane (dzielimy się z kumpelą pracami bo to wspólne urodzinki) ale że to u mnie w domku to jeszcze jakies zakąski zimne chciałam przygotować, no wódeczka jak najbardziej;-))
 

haidi

Member
Paź 30, 2009
44
0
0
Więc wdepnę i ja:)
A nikt nas stąd nie przegoni na misz masz?
Ja siedzę w pracy a po pracy 3 torciki na jutro czekają na wykończenie
icon_eek.gif

Znów będę rano koguty budzić;) ,ale jest pełnia więc na pewno i powyję do księżyca przy okazji...
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
ja również melduję się w nowym wątku

z nowym wątkiem, to był super pomysł, czasami nasuwało się pytanie albo myśl z innej bajki , ale było nie ma temat.......a teraz możemy pogadać o wszystkim, i to z kim? z dziewczynami, z którymi i tak najwięcej się pisze, wymienia doświadczenie albo się prosi o radę

Duszka ostatnio koleżanka robiła urodzinki synka i miała na stole same nowości-nie sprawdzone przez nią przepisy i okazały się strzałami w dziesiątkę, muszą ją ścignąć, żeby mi je przesłała, jeden to była karkówka pieczona z kiszona kapusta i ananasem, może, któraś zna ten przepis?
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
haidi to masz roboty po same lokcie
daumen.gif

Duszko wypije Twoje zdrowie
drinks_wine.gif

bede robila karkowke ale nie z ananasem
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Duszka20

Member
Kwi 27, 2010
280
0
0
justa_81 @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094061ja również melduję się w nowym wątku

z nowym wątkiem, to był super pomysł, czasami nasuwało się pytanie albo myśl z innej bajki , ale było nie ma temat.......a teraz możemy pogadać o wszystkim, i to z kim? z dziewczynami, z którymi i tak najwięcej się pisze, wymienia doświadczenie albo się prosi o radę

Duszka ostatnio koleżanka robiła urodzinki synka i miała na stole same nowości-nie sprawdzone przez nią przepisy i okazały się strzałami w dziesiątkę, muszą ją ścignąć, żeby mi je przesłała, jeden to była karkówka pieczona z kiszona kapusta i ananasem, może, któraś zna ten przepis?
oo ja karkówkę znam tylko grilla;-)) a z kapustą i ananasem to nawet nie słyszałam;-) ale jak dostaniesz jakies fajne nowe recepturki to wrzuć coś, anuż zdążę skorzystać
icon_wink.gif

martyna22a @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094063haidi to masz roboty po same lokcie
daumen.gif

Duszko wypije Twoje zdrowie
drinks_wine.gif

bede robila karkowke ale nie z ananasem
dzięki;-) ja równiez wypije wasze zdrówko, bo jak tu świętować nie myśląc u nowych super-kumpelkach
daumen.gif
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
Owszem przegonia. W niebie zakladamy takie wątki.
Dzialy służa do wpisywania przepisów.
 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
hejlol :D

ja tez mam jutro gosci.. ale skromnie.. kuzynka z narzeczonym (i zaproszeniem na slub chyba hahahaha) wpadaja kolo 18.. na jakas pozna kolacyjke..

machne jakas salatke i babke z nutella (ulubione ciasto mojego syna.. to znaczy lubi je piec bo mozna podjadac nutelle "Mamusiu moge sprobowac czy dobra".. jakby nie wiedzial hahahah.. jest pyszna polecam!!!)

hmm zapytam czy macie jakies super wypas przepisy na salatki (typu kolacja w jednej misce.. ja to zawsze jakas z kurczakiem albo makaronem robie bo syta i nie trzeba zadnych dodatkow typu wedliny itd. myslslam zeby zrobic salatke gyros ale moze podrzucicie inny pomysl??) tylko zeby nam sie watek kolacyjno-przystakowy nie zrobil bo dalej bedziemy nie w temacie heheheh..


 

kazeno

Member
Cze 15, 2009
400
0
0
tyle ze do misz maszu nam daleko.. a do nieba tym bardziej hahahahaha
icon_razz.gif


P.S babki zmiencie temat na cos w stylu Codzienne porady tortomaniaczek i juz bedzie sie miescilo w zakresie porad i przepisow.. i tyle.. boshe masakra hahahahah
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
gosh, normalnie masakra... hahahaha......

icon_rolleyes.gif
 

justa_81

Member
Lis 27, 2007
117
0
0
kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094068hejlol :D

hmm zapytam czy macie jakies super wypas przepisy na salatki (typu kolacja w jednej misce.. ja to zawsze jakas z kurczakiem albo makaronem robie bo syta i nie trzeba zadnych dodatkow typu wedliny itd. myslslam zeby zrobic salatke gyros ale moze podrzucicie inny pomysl??) tylko zeby nam sie watek kolacyjno-przystakowy nie zrobil bo dalej bedziemy nie w temacie heheheh..
myślę ,że nie będzie tak źle, bo będą to tematy, które poruszają kobiety tzn babskie pogaduchy
icon_mrgreen.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Caritka

Member
Mar 14, 2005
10,541
0
36
kazeno @ 18 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1094068hejlol :D

ja tez mam jutro gosci.. ale skromnie.. kuzynka z narzeczonym (i zaproszeniem na slub chyba hahahaha) wpadaja kolo 18.. na jakas pozna kolacyjke..

machne jakas salatke i babke z nutella (ulubione ciasto mojego syna.. to znaczy lubi je piec bo mozna podjadac nutelle "Mamusiu moge sprobowac czy dobra".. jakby nie wiedzial hahahah.. jest pyszna polecam!!!)

hmm zapytam czy macie jakies super wypas przepisy na salatki (typu kolacja w jednej misce.. ja to zawsze jakas z kurczakiem albo makaronem robie bo syta i nie trzeba zadnych dodatkow typu wedliny itd. myslslam zeby zrobic salatke gyros ale moze podrzucicie inny pomysl??) tylko zeby nam sie watek kolacyjno-przystakowy nie zrobil bo dalej bedziemy nie w temacie heheheh..
Sorry, ze sie wtracam..
Pogaduchy -pogaduchami, ale to pytanie powinno sie znalezc tutaj
https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=20864


Chyba nikt tutaj nie chce, zeby w kazdym "luznym" watku byly przepisy,
bo zrobi sie bajzel.
No, sorry, ale same nie jestescie na forum i trzeba sie trzymac jakichs regul.


EDIT:
A i przepisy podajemy w odpowiednich dzialach.
icon_rolleyes.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Status
Ten wątek został zamknięty.